ZORBA-PK

• Konuyu başlatan DeletedUser62793
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68081

Ziyaretçi
Operasyon yaptığımız klanı Bünyesine Alarak bize karşı durşunu göstermiştir

Savaşımız Başlamıştır

Her iki ekibede başarılar

Bünyelerine aldıkları adamları bile savunamıyorlar bide karsımıza çıkıyorlar kanka :DD :DD sadadsadw :D

Ben basarı falan dilemiyorum adam olsalardıda önceden bildirselerdi :D eze eze gececez :DD

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Ne kadar yanlıs olursa olsun iki klan da daha once müttefik ve dostluk kurdu.
Kimin güclü yada iyi oldıgunu izleyip göreceğiz.başarılar dileyip istatistik rapor konustugu bir savas olması dilegi ile.

Bu iş en cok khaos seven olarak beni keyiflendirdi ..

DeletedUser69104

Ziyaretçi
Bi taraf PK op yaptığımız klanı bünyesine aldı sebep bu diyor,
Diğer taraf Zorba op yaptığımız klanın köylerini destekledi sebep bu diyor,

Yönetimde değilim, bende diğer klan üyelerimiz gibi son anda öğrendim bu savaş olayını o yüzden "son anda haber verildi" muhabbeti sadece sizin için değil herkes için geçerli. "adam olsalardı" gibi hakaretvari sözlerin bir oyun için söylenmesini kimseye yakıştıramıyorum, herkes kendine yakışanı yapar, söyler.

Savaşın bildirilme süresi yada sebebi önemli değil neticede bu bir oyun amacı da bu yani savaş ama savaşında eğlencelisini(misal Karakanat'ın görselleri gibi), saygı içerisinde olanını 2 taraf içinde temenni ediyorum.

DeletedUser69400

Ziyaretçi
Bünyelerine aldıkları adamları bile savunamıyorlar bide karsımıza çıkıyorlar kanka :DD :DD sadadsadw :D

Ben basarı falan dilemiyorum adam olsalardıda önceden bildirselerdi :D eze eze gececez :DD

Dostum sen kaç kuruşluksun?Yada ergen misin bilemedim..

DeletedUser69400

Ziyaretçi
Bu msjini oku sonra aynaya bak sor bakalım kendin kaç kuruşlukmussun? Az efendi ol ya

Arkadaşın bir klan dolusu adama adam değil derken nerdeydin dostum??Aynaya bakıyordun herhalde?Efendiliği sizden öğrenecek değilim ama gerekirse size öğretirim.

Başkalarının mesajına cevap vermeden önce kendi arkadaşalrınızın mesajlarını okuyun.

DeletedUser2733

Ziyaretçi
zorba klanına savunmada yaptıra bilecek bir rakip olur inşallah çünkü benim bulundugum donemde hiç op bile yapamadılar diger rakipler

DeletedUser69268

Ziyaretçi
mesajları okuyorum üzülerek söylüyorum ki bir oyun için daha ne kadar küçülebilirsiniz diye düşünmeden edemiyorum. hala daha pk yanlış yaptı algısı oluşturulmaya çalışılıyor çok yazık. İki tarafa da başarılar, iyi olan kazansın :)