W50 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62134

Ziyaretçi
Ant gibi zayıf bı klan sen anti tatmadin galiba çok sesin çıkıyor.

Bitti o şaşalı trickers günleri egoist kurucu kadronuz sayesinde
5 kişi oynuyor onlarda pasif hesaplarda dönüyor herşey ayyuka çıkacak biraz daha sabredin.

Haftada istatistik atında bakalım şu zayıf anta.

algi opu yapıp insanlara hala bu dünya trickers kapattı havasına sokmayin
Hiç birşey bitmedi aksine henüz yeni başlıyor

Bugüne kdr savaş vermeyip Truva hesaplar,oyuncu satın almalar o klanı bu klanı yanına katarak dünyada bı trickers haritası oluşturanlar
Kardeş dedikleri alarm klanlarina bile yanlış yapanlar
İnsanları gerek bezdirip gerekse yaptıkları bencil tutumlarla hesap sile zorladilar

Merak etme yakında sınırlar sanada dayaninca özellikle disicplin3 ile karsilasmani temenni ederim
Onun gibi zayıf bı oyuncu sana çok fazla gelecektir.

O lafları sana yedirmesini zevkle izleyeceğim bı yere not al:D

DeletedUser68249

Ziyaretçi
Çok merak ediyorum bu dünya nasıl kapanacak : ) paralel klan yapılanmaları var sanırım ; )

Hep bu #BİÇERDÖVER ;)

Almahara

Baltacı

5 kişi oynuyor onlarda pasif hesaplarda dönüyor herşey ayyuka çıkacak biraz daha sabredin.

Bugüne kdr savaş vermeyip Truva hesaplar,oyuncu satın almalar o klanı bu klanı yanına katarak dünyada bı trickers haritası oluşturanlar
İnsanları gerek bezdirip gerekse yaptıkları bencil tutumlarla hesap sile zorladilar

Merak etme yakında sınırlar sanada dayaninca özellikle disicplin3 ile karsilasmani temenni ederim

Aynen aynen

*device*

Baltacı

Evet daha ant'ı tatmadık. Önce diğer klanları yolladık dünyadan en sona sizi bıraktık çünkü sizden bi cacık olmayacağını çok iyi biliyoruz :)

Bu daha oplara başlamadığımız savaşın istatistiği o_O

LXpzcD.png

Biz bu dünyada masum olduğumuzu zaten söylemiyoruz. Kaçırdığın nokta şu ilk yanlış yapanlar hep karşımızdakiler oldu. Sonra hakettiklerini yaşadılar :) Buda savaşmıyor dediğin klanın dünya başından bu zamana kadar olan savaş istatistikleri.

K5iypt.png

https://tr.twstats.com/tr50/index.php?page=player&mode=conquers&id=14895

Buda şuan disiplin hesabında oynayan asıl hesabı bypascal olan oyuncunun kendi hesabıyla 50. dünyadaki istatistikleri. Açıp bakınca disiplin ile karşılaşmamızı emin ol temenni etmezsin :p

Dejavu ekibinin ANT’a geçtiği 09.08.2019 tarihinden itibaren olan istatistik de bu :)

Eklentiler

• 5F4C383E-C2C1-480D-A590-31AB784FBCFA.jpeg
    5F4C383E-C2C1-480D-A590-31AB784FBCFA.jpeg
    26,1 KB · Görüntüleme: 31

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Kardeşim ben Galaxy'yi çekmem, Tricks'i çekerim, dünyayı barbarlar kapatır. Sonra çekerim bıçağı aslana, yer misin yemez misin, yer misin, yemez misin...

Kalk yerine yat hadi :D

Bu arada klandan çıkanlar olmuş da kimse oynamıyormuş da antı tanıyacakmışız :D kimse oynamadığı halde 5 kişiden dayak yiyorsunuz üstüne üstlük ders verecekmişsiniz. Oynamıyoruz keyfimize bakıyoruz diye şımarmayın arkadaşlar sonra aşırı tahrik sonucu tahriş olursunuz üzülürüm sizler için.

Worafz

Okçu

Oyundaki nickini yazsana senin de muhteşem oyunculuğuna bakalımda ibret alalım :D

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
disiplinde oynayan arkadaş bu işte ama kendine değil de hesaptaki diğer arkadaşına güveniyo herhalde kendine 3.tekil şahısla hitap ettiğine göre :D:D:D

op yapmaya kalksan 100 köye gelebiliyor musun klanınla ? biraz düşünmeye zorlasan kendini klanların güç dengesini anlarsın.5 kişiyle dövüyoruz sizi zaten, ayrıca bu 5 kişi bile tam asılmıyor oyuna :) bu lafları klana aldığınız dejavucu arkadaşlara söylemeye devam et ama belli ki işe yarıyor birisi inanmış bile hahaha :D bundan 1-2 ay sonra hesap silerken tricks beni silemedi zart zurt yazma profile senden ricam

DeletedUser62134

Ziyaretçi
Boşluk doldurmalar üzerine almaya baslamislar oyuncular sizi :p
Heyt acilin botla pre kasan illegal pre satan
100de 700 envanterli kralda burdaymis:confused:

Şimdi herkes burdayken boş yapmayı bırakıp oyun oynayin;)

DeletedUser62134

Ziyaretçi
disiplinde oynayan arkadaş bu işte ama kendine değil de hesaptaki diğer arkadaşına güveniyo herhalde kendine 3.tekil şahısla hitap ettiğine göre :D:D:D

op yapmaya kalksan 100 köye gelebiliyor musun klanınla ? biraz düşünmeye zorlasan kendini klanların güç dengesini anlarsın.5 kişiyle dövüyoruz sizi zaten, ayrıca bu 5 kişi bile tam asılmıyor oyuna :) bu lafları klana aldığınız dejavucu arkadaşlara söylemeye devam et ama belli ki işe yarıyor birisi inanmış bile hahaha :D bundan 1-2 ay sonra hesap silerken tricks beni silemedi zart zurt yazma profile senden ricam

Sen w40da da vardın aldığım bilgiye göre ne oldu orda sana yaa:(

KiLiJE

Mızrakçı

Bişey soracam sana tricks savaşarak hangi klana hesap sildirdi bana bunu açıklasana bana değil de genel bi açıklama bekliyor millet hadi bu worldü tricks kapattı diyelim o profilde yazacak olan w50 kapattı ibaresini birileri sorduğun da ne diyeceksiniz

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
madem savaşarak kimseyi yenmedik,alarm niye sildi de alarmın artçılları şimdi ötüyor burada ? madem çok güveniyordunuz kendinize aktif savaş olan dönemde oynasaydınız.Şuan burada konuşan oyuncuların hepsi sınır arkasında takılıyordu :) ana kadronuz sildi sonra nedense siz oyuncu oldunuz. Tricks kimseyle savaşmadan yıktı moduna girdiniz .Siz 1 kere op yaptıysanız tricks 2 kere op yaptı da topladı dünyanın %60 ını , adam çekerek kazanılıyorsa alın siz de çektiniz 5-6 kişi ne oldu onlara ?
Eğer biz savaşmadan kazanıyorsak, neden 700 800 köy geridesiniz? çok mu kötüsünüz bunu mu söylemeye çalışıyorsun ?
Savaştığımız klanlar bizim seviyemizin altında kaldıysa bu bizim sorunumuz değil,savaşabilirlerdi zorla sildirmedik kimseyi

(zaten sol taraf sildiği için 1 aydır falan dokunmuyor kimse size o ayrı bir konu)

w40 da vardın ne oldu diyen arkadaş,bulunduğum klan hesap silme kararı aldı, ben de bu karara uydum. Zamanımı kaybedeceğim dünyada köy toplayayım, millete artistlik yapıp sonra 2-3 ay sonra silineyim diye durmadım senin gibi :) kaldı ki gel bizle dünya kapat diye teklif etti senin yönetimin ben kaybettiğim savaştan sonra dünya kapatmak istemedim :)

Worafz

Okçu
Bişey soracam sana tricks savaşarak hangi klana hesap sildirdi bana bunu açıklasana bana değil de genel bi açıklama bekliyor millet hadi bu worldü tricks kapattı diyelim o profilde yazacak olan w50 kapattı ibaresini birileri sorduğun da ne diyeceksiniz
K5iypt.png

Tricks savaşmadıysa bu istatistikleri nasıl yaptı? Kendi kendine mi saldırdı sürekli ya da sadece hesap sil yapanlara mı saldırdı? O kadar iyi olduğunuzu düşüyorsanız eğer neden siz daha iyisini yapmadınız? Ant olduktan sonra size karşı en ufak bir truva, iç karışıklık veya başka kötü bir şey yapılmadı (Kendinizce herkesi sadece bu şekilde yendiğimizi düşündüğünüz olaylar :) ) toplamda ant tarafına yapılan op sayısı 2, savaş istatistiklerinde köy farkı 700e çok yakın, peki size daha doğru düzgün op bile yapmayan bir klana karşı hemen hemen bütün köylerinizin savunma köyü olmasına rağmen neden bu kadar köy kaybettiniz? Çok mu iyi oynuyorsunuz ya da muhteşem misiniz? Belkide sadece yenilgiyi hazmedemiyorsunuzdur.

*device*

Baltacı

Senin için kronolojik sırayla atıyorum

XfdOGv.png
DMwZbF.png
lmVfR8.png
cFJQH3.png
kvi2rw.png
y5HuWO.png
MdSXYz.png
AKLMpS.png

Buraya eklenicek diğer istatistikte aşağıda :)

XN9Lzk.png

KiLiJE

Mızrakçı
Okuma anlama da o kadar kıtsınız ki ben tricks savaşmadı demedim tekrar yineliyorum savaşarak hangi klana hesap sildirdiniz diyorum ?

Alarm konusuna gelince şahin in babasının rahatsızlanması sonucu teferruat a girmeyeceğim bırakma söz konusu oldu yani bunu siz ne olarak algıladınız biz op yaptık alarm hesap sildi diyemi
şaşırıyorum valla