Yaz Turnuvası 2019

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser67221

Ziyaretçi
Dün 2 saat oynadım çıktım 1.liği alamamıssınız zhhzoahudalajjsksL

DeletedUser69435

Ziyaretçi
30 agustos iyide bayram geldi herkez memleketine gidiyor nerden girecekler oyunu isi gücü olmayan coluk cocuk akrabası olmayan bos insanlar bayramda ancak girebilir oyuna belki bayram bitene kadar vardır tatil yarınki speed görünmedigine göre

Tanımsız

Okçu
sen 2 kişi mi diyorsun biz oarada speed ekibiylede savaşıyorduk 4 kişilik
2.ci olarak sana attığım kilit yeterli olmadı sanırım.
ama ben senın gibi laf yapmıyacam gerçekten tebrik ederim tanımsızın klanında diğer hesapta sen vardın sanırım harika gelişmiştin asker sayında çok iyidi
ama sana tavsiyem insanları tebrik etmeyi öğren

Direkt Tanımsız hesabında ben vardım. Hrb0'da sadece VeriLikeD ve ben birlikte oynadık. Speed takımındaki diğer iki kişiyi bilmiyorum. Kim olduklarını hatırlıyorsan yazabilirsen iyi olur. O gün sadece 1 tane misi zor basarak oyun kazanmanız zoruma gitti açıkçası, durum bu. Tebrik ederim yinede . Sadece biraz daha eşit şartlarda savaşmayı umuyordum :)

DeletedUser67221

Ziyaretçi
Veriliked bana dalmasa biz kazanmıstık Allahı n özürlüsü bu arada bugün speed açın gmler

Direkt Tanımsız hesabında ben vardım. Hrb0'da sadece VeriLikeD ve ben birlikte oynadık. Speed takımındaki diğer iki kişiyi bilmiyorum. Kim olduklarını hatırlıyorsan yazabilirsen iyi olur. O gün sadece 1 tane misi zor basarak oyun kazanmanız zoruma gitti açıkçası, durum bu. Tebrik ederim yinede . Sadece biraz daha eşit şartlarda savaşmayı umuyordum :)
o oyunda yoktum yoksa 2500 yetiyor 4 mis icin biliyosun dimi :Dasdfasdfasdf

Renge Miyauchi

Yasaklı
Konuda öneride bulunan oyuncularımızın önerileri not olarak alınmaktadır.Fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmaya devam ediniz.
Hbr0 roundlarda maden üretimini x2 yapabilirseniz daha iyi olabilir gibi geliyor. Çünkü maden üretimi normal olunca gelişimin tamamen yağmaya bakıyor ve yakın çevrende çok iyi yağma yapan başkaları da varsa hızlıca gelişemiyorsun. Düştüğün bölge performansını çok fazla etkiliyor. Bir roundda ikinci misi bile güç bela basabiliyorken başka bir roundda 7-8 tane basabiliyorsun örneğin. Maden üretiminin x2 olması bu dengesizliği azaltabilir gibi.

Bu mesaja, ''asıl oyunculuk normal hammadde üretiminde ortaya çıkar'' tarzı bir itiraz gelebilir; fakat 3.5 saat boyunca durmadan yağma asistanındaki a ve b tuşlarına tıklamak da hiç zevkli değil açıkçası. :/

Balondoor

Kılıç Ustası
sen 2 kişi mi diyorsun biz oarada speed ekibiylede savaşıyorduk 4 kişilik
2.ci olarak sana attığım kilit yeterli olmadı sanırım.
ama ben senın gibi laf yapmıyacam gerçekten tebrik ederim tanımsızın klanında diğer hesapta sen vardın sanırım harika gelişmiştin asker sayında çok iyidi
ama sana tavsiyem insanları tebrik etmeyi öğren

Ula mustafa veryliked hesabında ben vardım . tebrikler tebrik etmesine de kimse dalmamış senin köyünde defansında vardı tamam bende de vardı da ayıptır 8 kişi dalmışsınız :) he tebrik ederim bu arada da kilit güzel atmışsın ama bu zamanda o kadar yıl oyun oynayıp kilidin hesabını yapan seni gördüm :D

Veriliked bana dalmasa biz kazanmıstık Allahı n özürlüsü bu arada bugün speed açın gmler

özür olsun kardeş bir daha olmaz :)

Hbr0 roundlarda maden üretimini x2 yapabilirseniz daha iyi olabilir gibi geliyor. Çünkü maden üretimi normal olunca gelişimin tamamen yağmaya bakıyor ve yakın çevrende çok iyi yağma yapan başkaları da varsa hızlıca gelişemiyorsun. Düştüğün bölge performansını çok fazla etkiliyor. Bir roundda ikinci misi bile güç bela basabiliyorken başka bir roundda 7-8 tane basabiliyorsun örneğin. Maden üretiminin x2 olması bu dengesizliği azaltabilir gibi.

Bu mesaja, ''asıl oyunculuk normal hammadde üretiminde ortaya çıkar'' tarzı bir itiraz gelebilir; fakat 3.5 saat boyunca durmadan yağma asistanındaki a ve b tuşlarına tıklamak da hiç zevkli değil açıkçası. :/

c yi neden bir secenek olarak saymadin cok guzel bi secenektir :D

Sempaty

Mızrakçı

İlla normal hammadde üretiminde diretilecekse de hbr0 roundların süresi uzatılabilir. Ordu-Mis hazır hale geldiğinde oyunun bitmesine bir şey kalmamış oluyor. Kısacası savaş oyununda savaş olmuyor.

Sempaty

Mızrakçı
@Strafe bunu kesinlikle bi oneri olarak almayin modum uzun sureli hrb0 larin nasil oldugunu hic tecrube etmemis sanirim sureler gayet uygun :confused:

ama harital her raund icin biraz genisletilebilir :D

Aynen kusura bakma ya oyuna başlayalı 2 hafta oldu daha. Nereden buluyorsunuz bu cahil özgüvenini merak ediyorum. Türkiye özeti gibisin kardeş beyni kullanalım azıcık. Araştır et kırk kere düşün öyle yaz yazacağını.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.