Yaz Turnuvası 2019

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser64665

Ziyaretçi
puanlama sistemi bozuk bence degişmeli savunmacı olarak yendigin rakipler 15-10-5saldırgan olarak yendigin rakipler15-10-5 destekci olarak yendigin rakipler 15-10-5 sıralamada zirve 20-15-10 seklinde daha hoş olurdu boş beleş köy toplayıp sıralama kasanlarla savasıp emek verenler arasında biraz fark kapanmıs olurdu

JrFly

Dük
Bu konuda şikayetleri okuyorum.Takım speed yapsak bile bireysel olunan speedlere takım olarak girenler olacak.Bu konu hakkında şunu yapabilirsiniz dediğiniz bir şey var mı?

Otomatik klan kurulabiliyor mu bir de bunu deneyelim diyeceğim de bizim zekamız bunun bile içinden geçer :) Ayrıca barbar toplamayı devre dışı bırakırsanız tek başına oynayan oyuncuların kazanma ihtimali olur :D

DeletedUser68234

Ziyaretçi
O zaman puanlama sistemi sıralama göre olmasa baska seye gore olursa o zamam gene sikinti olur ve Barbar alımı bazen oluyor bazen olmuyor . Bunlar alternatif olacak şeyler

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Bence klanlar otomatik oluşturulursun klandan çıkmak yasak klan dışı destek yasak bu üçü olursa belki ilginç bişey görebiliriz bi kaos olur en azından sdfgjk

DeletedUser48982

Ziyaretçi
Oto klana ben de katılıyorum, hatta ne bileyim world açılınca kıtalara orantılı dağıtım ve kıta içi oyuncuların tek klanda olması da olabilir artık Bunun sistemi nasıl yapılır ben bilmem

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Speed'de oto klan işi yemez arkadaşlar. Bu sefer de aynı takımdaki arkadaşlar komutlarını diğer klandaki arkadaşına söyler veya saldırı mı savunma mı oynadığını söyler, söyler de söyle yani :)

***DAYI***

Ağır Atlı
http://prntscr.com/op8qwg

http://prntscr.com/op8gnx

Ağlama duvarı tarzı 2 ss atalım şuraya :D 2 kişiydik altı üstü yauv :D

sen 2 kişi mi diyorsun biz oarada speed ekibiylede savaşıyorduk 4 kişilik
2.ci olarak sana attığım kilit yeterli olmadı sanırım.
ama ben senın gibi laf yapmıyacam gerçekten tebrik ederim tanımsızın klanında diğer hesapta sen vardın sanırım harika gelişmiştin asker sayında çok iyidi
ama sana tavsiyem insanları tebrik etmeyi öğren

JrFly

Dük
ama ben senın gibi laf yapmıyacam gerçekten tebrik ederim tanımsızın klanında diğer hesapta sen vardın sanırım harika gelişmiştin asker sayında çok iyidi

dün akşam ne oldu kinlenmişler :D

DeletedUser67221

Ziyaretçi
Dua edin telden oynuyordum sürekli telefon kapanıyor donuyordu kasamadım pcden oynasam hafiflerimin nallarnı toplatırdım

JrFly

Dük
arrar Ağu 07, 19:18
hello

are you a good speed player ? :)

JrFly Ağu 07, 19:35
hi , yeah :)

arrar Ağu 07, 19:36
are you intereted by a 10vs10 ?

maybe you can make a .ORG team (best players) and we will organise a speed round 10vs10 ...

JrFly Ağu 07, 19:38
my team is on vacation

arrar Ağu 07, 19:41
well I don't ask for your team
I'm a french player,

I ask for the community of .ORG to make a speed round turkey against french players

JrFly Ağu 07, 19:45
okey I just got it , let me forward to the forum

arrar Ağu 07, 19:49

@Strafe Türkler bitti şimdi fransızlar geldi duymuşlar şanı şöhreti :p

Bu arada fransa ve polonya serverleri bizi iyi tanır çok severler :D

SAYGI OP TİM :)

DeletedUser48982

Ziyaretçi

Dayı yav şu sizin oyuncuların listesini bana özelden atsana dostla düşmanı bi ayıralım :D yarın kime çalışacağız bilelim bari ;)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.