C11 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Hem bizim adımızı vererek iftira atıyorsun peşkeş çekecekler falan diye sonra da yaran mı varda üstüne alınıyorsun diyorsun.Kardeşim bu ithamda bulunan sensin hemde bizim adımızı kullanarak nasıl üstümüze alınmayalım şaka mısın?

ANTİ kimseye peşkeş çekmez dimdik ayakta duruyor siz kendi halinize bakın

Abicim sen Şakamısın Bak diorumki "Cekiyosunuz demiyorum" Zamani gelince cekeceginiz diorum bu ikisi arasindaki farki anlamiyacak yasta oldugunu sanmiyorum ha zatem anlamiyosanda Oda senin Loblarinin skntisi Zamani gelincede ustune basa basa soyluyorum Bak Zamani gelince Hani anlaman icin tane tane tek tek yaziyorum Hani Bazi Saglik sorunlu arkadaslarimiza anlator gibi Zamani Gelince=Gelecek Zaman Bilerek ve Isteyerek Peskes cekecegibiz koyleri Bunu Tum Anti yapmaz Zaten ama aranizda yapacak Kisiler var tabi Ha halada anlamadiysan yada Anlamamakta israr ediyosan Valla Bi psikiyatıra gorun derim Onemli sorunlar olabilir kardesim :)

morfin*

Yasaklı
Müsait olan birisi klanların kesimlerini saldırı,savunma ve toplam değerleri atabilirmi :) bakalım kim nasıl savaşıyor .

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Abicim sen Şakamısın Bak diorumki "Cekiyosunuz demiyorum" Zamani gelince cekeceginiz diorum bu ikisi arasindaki farki anlamiyacak yasta oldugunu sanmiyorum ha zatem anlamiyosanda Oda senin Loblarinin skntisi Zamani gelincede ustune basa basa soyluyorum Bak Zamani gelince Hani anlaman icin tane tane tek tek yaziyorum Hani Bazi Saglik sorunlu arkadaslarimiza anlator gibi Zamani Gelince=Gelecek Zaman Bilerek ve Isteyerek Peskes cekecegibiz koyleri Bunu Tum Anti yapmaz Zaten ama aranizda yapacak Kisiler var tabi Ha halada anlamadiysan yada Anlamamakta israr ediyosan Valla Bi psikiyatıra gorun derim Onemli sorunlar olabilir kardesim :)
Ustam sen sıkıntılı mısın
Hiç kimseye gelecekte yapacakları şeyler üzerinden ithamda bulunamazsın.Yaparsa konuşursun yapacaksın edeceksin ile olmaz bu işler.Boş yapıyorsun sus hadi

**BayRam**

Ağır Atlı
parti yok artık anti var belkide anti ile diplomasi yapacaz :D

Benim icin isim problem değil,fakat anti olunurken bana sorulmamasi uzucu.Bu nedenle durumu uzatma taraftari degilim.Ha party ha anti fark etmiyor isim degisikligine giderek pozitif yonde insanlari tekrardan oyuna baglayabildik neticesine bakacagiz bundan sonra yonetimden cekildim,bu worlde girilirken yonetimle ilgili cok fazla vaktim olmamasi ve gereken diplomasiler oldugu kanaatindeyim.Bol sans cop klani :)

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
Benim icin isim problem değil,fakat anti olunurken bana sorulmamasi uzucu.Bu nedenle durumu uzatma taraftari degilim.Ha party ha anti fark etmiyor isim degisikligine giderek pozitif yonde insanlari tekrardan oyuna baglayabildik neticesine bakacagiz bundan sonra yonetimden cekildim,bu worlde girilirken yonetimle ilgili cok fazla vaktim olmamasi ve gereken diplomasiler oldugu kanaatindeyim.Bol sans cop klani :)

kanka sen zaten klan kurma her world sevdiğin birinin klanında oyna en iyisi o :D

İyi de reis senin kurdugun klanin ismi sana sorulmadan değiştiriliyorsa orda bir iş aramalisin pozitiflik yerine.

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
İyi de reis senin kurdugun klanin ismi sana sorulmadan değiştiriliyorsa orda bir iş aramalisin pozitiflik yerine.

almışlar klanı elinden işte kurusıkı ağırlığını hissettirememiş bayram havuzda boğ onu benim yerime sen giden yanına :D
hele diyom çöpte bana niye yetki vermiyolar böyle bir durum olur diye korkuyolarmış aklında çöpden daha iyi bir klan ismi varsa yetki alırsam günün birinde değiştireyim senin için :D

DeletedUser69261

Ziyaretçi
Harita gayet güzel görünüyor.Klanlar ekibinin alt klan yasağı işe yaramış,klanların haritada duruşu daha belirgin.

Son diplomasi hakkında bilgi verecek kimse var mıdır? Forumda bolca x vs y başlıkları var ama son diplomasi ve rapor bakımından zayıf kalınmış kimse uğraşmak istemiyor sanırım

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Yok kanka Argo Antiye dalmiomuydu en son odami degisti ???

DeletedUser69261

Ziyaretçi
Hücum-çöp arasında sa var argo-paytak-azap-anti arasında mütlük vardı en son sanırım

Teşekkürler.

Dünyada kalan 6 klandan 4'ü müttefikse 2500 köye 1500 köylük bir savaş söz konusu o zaman. Gerçi istatistiklerde klanlar arası savaştan çok barbar alımı göze çarpıyor. Kuzeybatıda paytak,argo,azap iç içe geçmiş durumda. Bildiğim kadarıyla pakt oluşumu yasak bu dünyada.Geçici diplomasiye göre bu klanların iç içe duruşu ileri safhada ateşli bir savaşa yol açacaktır. Paytağın konumu sıkıntılı ama ufak bi diplomasi hamlesiyle argoyu saf dışı bırakıp iddalı konuma gelebilir. Takip edilebilir bir dünya,bir de rapor görebilsek tadından yenmezdi.

erwl

Okçu
Teşekkürler.

Dünyada kalan 6 klandan 4'ü müttefikse 2500 köye 1500 köylük bir savaş söz konusu o zaman. Gerçi istatistiklerde klanlar arası savaştan çok barbar alımı göze çarpıyor. Kuzeybatıda paytak,argo,azap iç içe geçmiş durumda. Bildiğim kadarıyla pakt oluşumu yasak bu dünyada.Geçici diplomasiye göre bu klanların iç içe duruşu ileri safhada ateşli bir savaşa yol açacaktır. Paytağın konumu sıkıntılı ama ufak bi diplomasi hamlesiyle argoyu saf dışı bırakıp iddalı konuma gelebilir. Takip edilebilir bir dünya,bir de rapor görebilsek tadından yenmezdi.

Millete yanlış bilgi vermeyin arkadaşlar çöp ile hucum arasında world başından beri yakın bir ilişki yani müttefiklik hatta pakt tarzı bir kader ortaklığı görünüyor.

Geri kalan klanlar ise world başından beri birbiriyle savaşıyorken hucum ve çöp klanlarının world başından beri anlaşmalı olarak kıtasını savaşsız kapatarak etrafa rahat yayılmaları ve öteki klanların savaşından faydalanarak avantaj sağlamaları sonucu paytak ve argo aralarındaki hararetli geçen ve muhtemelen kimsenin kazanamayacağı savaşı bitirme kararı aldı.

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Hücum veya çöp'ün yerinde olsam klan profile kavay lenird'ın resmini koyarım :ASdöaşkdıgauogda

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Millete yanlış bilgi vermeyin arkadaşlar çöp ile hucum arasında world başından beri yakın bir ilişki yani müttefiklik hatta pakt tarzı bir kader ortaklığı görünüyor.

Geri kalan klanlar ise world başından beri birbiriyle savaşıyorken hucum ve çöp klanlarının world başından beri anlaşmalı olarak kıtasını savaşsız kapatarak etrafa rahat yayılmaları ve öteki klanların savaşından faydalanarak avantaj sağlamaları sonucu paytak ve argo aralarındaki hararetli geçen ve muhtemelen kimsenin kazanamayacağı savaşı bitirme kararı aldı.

1. Yanlis bi bilgi verilmemis Adam guncel durumu soylemis tek yanlis 4 deil 3 kla 1 klana daliyor suanda.
2. Diplomasi yapmak yasakmi kardesim deil Olsa siz nie diplomasi yapiosunuz demezlermi adama.
3. Nie bu kadar Zoruna gidio Çöple Mucuhun Diplomasisi anlamiyorum Bu diplomasidir Diplomasinin getirisidir Oyleki Sizde Dunyanin durumuna bakip 3 klan Diplomasi yapmadinizmi
4. Paky dedigin olay kardesim bi klanin alt klani olmak birseyleri peskes cekmektir baska oyunculara koy hazirlamaktir v.s. v.s. daha ne dersen benim Mucuha bunlardan birini yapmisligim yok Sadece Diplomaside SA var alt klan yok Ayni klan yok Ayni amac yok Eninde sonunda bu w de 2 klan kalirsa savasilical Baska klan kalirsa yine savasilicak Hayir ne zorunuza gidior hala sacma sapan triplerdesiniz Dostum.
5. Yanlis bilgiyi sen veriyosin Dunya basindan beri diosun Mucuh alt bolgeyo toplarken veya biz destur Rbw savasindayken SA mi vardi w acildi 1 ay sonra SA yapildi
6. Bir yanlis bilgi daha kalan butun klanlar birbirleriyle savasmis diosun AZAP ARGO savasini gormedik PAYTAK ANTI savasini gormedik AZAP ANTI savasink gormedik PAYTAK AZAP savasini gormedik sadece ARGO ve PAYTAGIN savasi var tek bir savaslada tum klanlari genelleyip millete yanlis bilgiyo sen veriyosun
7. Ayrica ben suanda AZAP la savasiomuyim Hayir ARGO ile savasiyomuyum HAYIR

Yani her klan kendi diplomasisinin geregini yapior Kural ihlalide yoktur Mayisin yazdigini iyi okuyun Aile Pakt ve Alt klan olusumu olmayacak ki boyle bir durumda soz konusu deil Sadece Cekemediginiz Zorunuza Giden Akillica yapilmis bir Diplomasi var Siz de zamaninda yapsaydiniz Diplomasi yasak deil He Birde Hersey Anormal 3 klanin birbiri icinden koy almasi peskes cekilen koyler Ortaklasa diplomasi bunlar normal dimi Bi tek HUCUM la ÇÖP un SA si kural ihlali

He Anam He Ondan.

DeletedUser62782

Ziyaretçi

Kıtanı savaşarakmı kapattın kardeş?
Yanlıs bılgı verme.Party paytak pakttır oyun basından beri.Ben kıtamda 3 kucuk klanla savastım geçtm hucum sınır cızdı bende konum almıstım savaşcaktık sonra yönü baska yere cekmek ıstedıler anlaştık anlaşırkende savaşcamız zaman birbirimize 15 gun sure verılcek konusuldu
Sen kendi fikirlerini dogrulamadan önce foruma taşıma yalan yanlıs

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Bizim hücumla pakt kuracak kadar yakın bi ilişkimiz yok açıkcası
3-4 oyuncularını anca tanıyorum ama antiyle paytak c6 da da böyleydi orada daha açıktan yapıyolardı burada üstünü örtmeye çalışmışlar biraz pakt demesinler diye sanırım :)
müttefiklik her iki klanında o anda işine geldiği için kuruldu şuanda da malüm zaten 3 e 2 falanız bide aramızda neden savaşalım

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Bizim hücumla pakt kuracak kadar yakın bi ilişkimiz yok açıkcası
3-4 oyuncularını anca tanıyorum ama antiyle paytak c6 da da böyleydi orada daha açıktan yapıyolardı burada üstünü örtmeye çalışmışlar biraz pakt demesinler diye sanırım :)
müttefiklik her iki klanında o anda işine geldiği için kuruldu şuanda da malüm zaten 3 e 2 falanız bide aramızda neden savaşalım
Senin MUCUH la pakt kurabilmen için yanına en az 1 klan daha alman lazım yoksa olmaz .(