Fake saldırı

• Konuyu başlatan DeletedUser69182
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Otçu gerçekten ağır çöp yahu gözetleme kurmadin mi

AvB.

Hafif Atlı
Dün ne yediğimi hatırlamıyorum 63 saatten gelince ciddiye almadım sanırım

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Bana her on dakika bir kami çıkıyor hatta savları falan da atıyorlar kesim puanı olmuyor .d

AvB.

Hafif Atlı
Hayır ağzının içinde savaşıyoruz neredeyse içlerine giricez madem ordun var kullansana ayıp değil mi o kadar arkadaşının köyü heba oluyorken sen üç güne kami atıyosun :d

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Akşam Truva show başlar
Otçu ve otçu takip edenler karşı onmylove ve onun multileri ..

DeletedUser69182

Ziyaretçi
Gel ben sana 1e 1 öğreteyim kankacım. Yaklaşık 3 hafta önce falan "klanlar" diye bir kelimeyi bile daha önce duymamış sınıf arkadaşlarımı oyuna başlattım. Şimdi eiboya kilit atıyorlar :p
51.dünyadayım öyle tek başımıza takılıyoruz her zaman acemi olarak eğitime açığım üstad :)

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Senin kapasiten bu fake arasına atılan kamide bence en makbulü boyle bedava sav kesmek sen kac birimle kac birim sav kesilmiş resme bakmadın heralde ayrıca rapor tarihine bak koy koordinatına bak neresi olduğunu gör sonra yorum yap su w de en lüzumsuz kişiliksin vallahi bak oynamaya gelmemiş çene çalmak tek gayen senin :) hep sav yakalatın bana kamı yakalamak kimin umrunda :)
Ya boş yapma lan kertenkele. İşim gücüm yok seninle mi uğraşacağım şu final haftamda. Cevap vermeyecektim ama baktım illa da rapor illa da fake diyorsun ben sana fake raporu göstereyim.
Fake1.png
Fake2.png
Senin attıklarına "fake" değil "ahmak kami" derler. Kuleli dünyada fake böyle atılır. Senin raporlarında ismini geçirdiğinin oyuncumun 2 raporunu attım sadece yoksa bizde böyle yüzlercesi olduğunu benden iyi senin klanın biliyor. Tek oyuncu sizmişsiniz gibi davranıp laga luga yapmayın, dükkanın da önünü kapamayın. Hadi bakkiiim

S.D.44

Baltacı
Ya boş yapma lan kertenkele. İşim gücüm yok seninle mi uğraşacağım şu final haftamda. Cevap vermeyecektim ama baktım illa da rapor illa da fake diyorsun ben sana fake raporu göstereyim.
7591 adlı eklentiyi görüntüle
7592 adlı eklentiyi görüntüle
Senin attıklarına "fake" değil "ahmak kami" derler. Kuleli dünyada fake böyle atılır. Senin raporlarında ismini geçirdiğinin oyuncumun 2 raporunu attım sadece yoksa bizde böyle yüzlercesi olduğunu benden iyi senin klanın biliyor. Tek oyuncu sizmişsiniz gibi davranıp laga luga yapmayın, dükkanın da önünü kapamayın. Hadi bakkiiim

Arkadaşın attığı kamiye ahmak kami diyorsun acaba ahmak kaminin yakaladığı kamiye ne dersin çok merak ettim doğrusu...:)