Hatred

FABRİAN00

Mızrakçı
Hatred ekibi olarak giriş yapma kararı aldık.

Amacımız sadece dostlardan,muhabbetimizden uzak kalmayıp eğlenmek olacaktır. Server kapatma konusunda değil fakat eğlenme konusunda herkesten iddialıyız :)

Dost-Düşman tüm klanlara başarılar.
Bol aksiyonlu bir server olması dileği ile....

BlackWidow*

Kılıç Ustası
Hatred ekibi olarak giriş yapma kararı aldık.

Amacımız sadece dostlardan,muhabbetimizden uzak kalmayıp eğlenmek olacaktır. Server kapatma konusunda değil fakat eğlenme konusunda herkesten iddialıyız :)

Dost-Düşman tüm klanlara başarılar.
Bol aksiyonlu bir server olması dileği ile....
Gene hangi klanı karıştırıp gidiceksiniz acaba eğlenceden kastınız bumu ?

BlackWidow*

Kılıç Ustası
Güldürdün beni çocuk adam :) Server başlamadan eğlenmeye başladık bile aferin böylede devam et eğlendir bizi.
Gerçekler acıtırmış canım :) her neyse aranızda iyi oyuncular var. Ama erdağ başınızda olduğu sürece siz hiçbir şey yapamazsınız. Silinmekten zevk alıyorsanız birde bununla eğleniyorsanız bişey diyemem tabi.. :))) başarılar

FABRİAN00

Mızrakçı
Gerçekler acıtırmış canım :) her neyse aranızda iyi oyuncular var. Ama erdağ başınızda olduğu sürece siz hiçbir şey yapamazsınız. Silinmekten zevk alıyorsanız birde bununla eğleniyorsanız bişey diyemem tabi.. :))) başarılar

Prim yapma ismini duyurma çabasındasın anlıyorum seni ama bak yorma beni tanısan çok seversin :)

FABRİAN00

Mızrakçı
Tanıyorum seni :) primde yapmıyorum yeni nick yeni dünyalar yeni insanlar sevgilerle..
-Alperen

Alperen Erdağ'a olan kinini gelip burda benden çıkartmak sana yakışmadı. Erdağ'a yazabilirsin benim açtığım Postun altına değil. Başka birisi olsa umursamazdım. Şaşırttın neyse iyi eglenceler sanada :)