51.dünya forum savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser45953
  • Başlangıç tarihi

myw**

Dük
Hocam sen salatalık mısın neden üstüne alınıp laf sokma uğraşına giriyorsun 51 de oynuyorsanda zaten toplarlar seni boşuna yorma insanları 2. sınıf playerlarla konuşmamaya çalışıyorum bu yüzden engelliyorum seni hadi görüşürüz

S.D.44

Baltacı
hahahahaha alemsin vesselam. ben 2. sınıf playerım. klanımda beni toplar bundan sanane...salatalık değilim üstüme alınmadım ama maydanoz sana dokunmuş ki hemen atladın:=)

DeletedUser68767

Ziyaretçi
Doğru diyon 70 saate mis atmak aptallık en iyisi vazgeçeyim

myw**

Dük
hahahahaha alemsin vesselam. ben 2. sınıf playerım. klanımda beni toplar bundan sanane...salatalık değilim üstüme alınmadım ama maydanoz sana dokunmuş ki hemen atladın:=)

Tabikide banane benim yazıma ilk olarak cevap verme çabasına düşen sensin buda demek oluyor ki salatalığın bayrak tutanısın.Bireysel olarak muhattap olmaya çalışmayın zaten kimsin necisin bilmem hiçbir şekilde bünyesine giremeyeceğiniz bir klan hakkında yalan yanlış konuşmayın yeter. Forumdaki diğer ağlamalarınız bizi ilgilendirmiyor.

S.D.44

Baltacı
benim postumunu alıntılayarak diğer klanları karalama bilmem ne şeylerine girme. Benim klanları karaladığım yok ben 42 de gala da da oynadım...o yüzden peçete lazım mı?

myw**

Dük
Benim postumunu alıntılayarak diğer klanları karalama bilmem ne şeylerine girme. Benim klanları karaladığım yok ben 42 de gala da da oynadım...o yüzden peçete lazım mı?

Narcos adına yalan yanlış şeyler yazanları alıntılıyarak cevap verdim sende bu alıntıladıklarım arasında olmadığın halde gelip boş yapma gereği duydun. Sen konuda yoksan gelip bişi yazma gereği duyma o zaman sorunlumusun nesin.Bünyesine girme konusunda Narcos klanından bahsettim , 42 de hangi klanda olduğundan banane. Sonuç olarak gelip parazit gibi araya giren sensin . Laf söyleyince laf kalabalığı yapmayın. Merak etme burada da köylerin 42 deki gibi galaksinin olacaktır.

Forumda senden daha çok ağlayan pek yok bu yüzden peçete stoğunun olması gayet normal.

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Yazık yav şu sakat ybaydi nin kurduğu klan bile konuşabiliyor oyun nerelere geldi

S.D.44

Baltacı
Narcos adına yalan yanlış şeyler yazanları alıntılıyarak cevap verdim sende bu alıntıladıklarım arasında olmadığın halde gelip boş yapma gereği duydun. Sen konuda yoksan gelip bişi yazma gereği duyma o zaman sorunlumusun nesin.Bünyesine girme konusunda Narcos klanından bahsettim , 42 de hangi klanda olduğundan banane. Sonuç olarak gelip parazit gibi araya giren sensin . Laf söyleyince laf kalabalığı yapmayın. Merak etme burada da köylerin 42 deki gibi galaksinin olacaktır.

Forumda senden daha çok ağlayan pek yok bu yüzden peçete stoğunun olması gayet normal.

parazit araya girmez:). parazit hışırtı yapar senin gibi... köylerim kim daha çok isterse onundur;). bu son cümlemden bakalım neler anlayacaksın. gerçi bişi anlamanı da beklemiyorum:).