At Avrat Silah

• Konuyu başlatan Deleted User - 1843728
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Ahahahh adamda alışkanlık haline gelmiş, gelene yazmak gidene yazmak :)

Ata sporu olmus :p:p
Sorma c6 da da böyleydi haritayı renklendirmeyi bıraktım en son 90-100 saatteki adamlsr dahi kırmızıydı sdfhjk
dikkat ette sana da yazmasın 100 saatten fake atmaya gerek yok durup dururken başımıza iş çıkarmayın sddfhhk

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Sorma c6 da da böyleydi haritayı renklendirmeyi bıraktım en son 90-100 saatteki adamlsr dahi kırmızıydı sdfhjk
dikkat ette sana da yazmasın 100 saatten fake atmaya gerek yok durup dururken başımıza iş çıkarmayın sddfhhk

Süpermiş yaaa :)

Yok ben kendi çapımda kilere yazıyorum işimi şansa bırakmıyorum :D sizler bir beden büyüksünüz bana :p

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Şaka bir yana, klan yerlesimleri yapilsin, bekledigimiz klan ve oyuncular var onlarin yerlesimine gore yakinlarina yerleşecegiz

Luciferr

Dük
Siz dünyaya giriş yapın, nasıl olsa bu dünyada pakt aile klanı vs falan yok. Odun eşit sayıda nasıl dağıtılır onu öğreteceğim siz kılçıklara

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Siz dünyaya giriş yapın, nasıl olsa bu dünyada pakt aile klanı vs falan yok. Odun eşit sayıda nasıl dağıtılır onu öğreteceğim siz kılçıklara

Bizde birşeyleri öğrenecek kapasite varda, sizde bize öğretebilecek yetenek var mı bilemiyorum :)

Temennim umarım 1 aydan fazla bu dünyada kalabilirsiniz :) Abilerinizi toplamayı unutmayın...... :p

At Avrat Silah ( AAS ) olarak dunyaya giriş yapacağız.

Şuan sayimiz az rahat bolgede başlayacağız, ilk basta kimseyle savaşmak gibi bir dusuncemiz yok :) kimsede bizimle savasmaz ise sevinirim ;)

KLANSİZ OKUP, Oyuna vakit ayirabilecek, oyunu bilen EN ONEMLİSİ AJANLİK YAPMAYACAK OYUNCULARADA KAPİMİZ ACİKTİR :)

;););):):):):cool::cool::cool::D:D:eek::eek::eek:

Bu hain klana kim vuracaksa orada oynamak isterim.