W51 SHELBY

• Konuyu başlatan DeletedUser64591
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61148

Ziyaretçi
Oyun umrumda mı dersen değil forum güzel ama böyle devam stres atmaya girip yazarım size böyle :)

DeletedUser68929

Ziyaretçi
Tripotçu sen toplanırken ayrı dans ediyordun şimdi ortalık karışık kendini biraz topladın ya ayrı dans etmeye başladın burada gelip laf ettiniz hepsine cevap verildi sonra kes gibi kelimeler kullandınız ona göre cevap verildi senin canın yanıyor biliyorum ama burası ağlama duvarı değil dostum :D Tripotçu sensin Tripot sana lazım al eline Tripotunu terk et burayı kendine bir başlık aç orada ağla

DeletedUser68929

Ziyaretçi
Bu arada bana da yiğenim dendi bana kimse yiğenim diyemez klandan çıkar @*Sakaryale54 yı vururum herkes ayağını denk alsın böyle terbiyesizlik görmedim ben kurtlar vadisi şarkısı eşliğinde herkese savaş açarım :D

Deleted User - 4887772

Ziyaretçi
Bu arada bana da yiğenim dendi bana kimse yiğenim diyemez klandan çıkar @*Sakaryale54 yı vururum herkes ayağını denk alsın böyle terbiyesizlik görmedim ben kurtlar vadisi şarkısı eşliğinde herkese savaş açarım :D
ahsadhsdasdh bu kim la :D tipe bak ilk defa görüyorum forumu yeni keşfetti herhalde .D

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi

Azdan Az Çoktan çok gider biraderim

öyle de oluyor gibi :p

Bizi hedef alan yazı yazmayın boşa oynayın oyununuzu hadi bak şimdi we yokken eziyoruz diyordunuz 20 klan galaxy vardı +1 we karşıya geçince mi toplayamadınız hepiniz biliyorsunuz biz o sınırda olmasak oyun başı hepinizin köylerinin adı ya 82-eibo yada 83-galaxy idi hadi iyi oyunlar günde bir kere gelip yazmazsam duramıyorum çok taş atıyorlar bize ^^

Deleted User - 4887772

Ziyaretçi
Yahu galaxyden oynayan iki adamı gece asker sayılarını alıp atıyorlar sonra da 4 er mis çıkıyorlar ben klanıma alıp adamları mis arası, kilit vs yapıp kurtarıyorum galadan 4 adamın tüm kami mislerini kesiyorum daha gelip burada diyorlar ki SHELBY klandaki adamlarını topluyor :) Yahu karadeniz fıkrası gibi klan yeminle :S
Ha şu atıcaz sizi kalndan böyle devam ederseniz diyip, attıklarımız mı? Bak benim sözüm olsun sana, zorda kalanı görüp son anda anlaşmadan döndün dostum var mı senden ötesi... şimdi gelelim sana. Ben galaxy de yönetici oldugum ve siz silinmediğiniz sürece o savaş ilanı sabit kalıcak. Kim konuştu sizle shelby den bilmiyıorum ama kemik güzel uzatmışlar size. Galaxy e olurda bir gün işiniz düşerse, sağlam düşman edindiniz. Size ayrı gelicem D: moralden cıkın diye bekliyorum.

DeletedUser66155

Ziyaretçi
Kıymetli vaktimi forumda sana ayırmak isterdim ama inan ki yapamam
Ha şu atıcaz sizi kalndan böyle devam ederseniz diyip, attıklarımız mı? Bak benim sözüm olsun sana, zorda kalanı görüp son anda anlaşmadan döndün dostum var mı senden ötesi... şimdi gelelim sana. Ben galaxy de yönetici oldugum ve siz silinmediğiniz sürece o savaş ilanı sabit kalıcak. Kim konuştu sizle shelby den bilmiyıorum ama kemik güzel uzatmışlar size. Galaxy e olurda bir gün işiniz düşerse, sağlam düşman edindiniz. Size ayrı gelicem D: moralden cıkın diye bekliyorum.
Bak kardeşim ben bu oyunu 11 yıldır oynuyorum klan savaşları w2'den beri. Anlaşma yapılmadı ki bir dönme olsun. Görüşelim dedin görüştük arkadaşlar ile görüşecem dedim kabul görmedi en son bu kadar basit. Diplomaside müttefik ya da s.a olarak işaretlendik mi de son anda dönmüş olalım? Düşman mevzusuna gelirsek de; İnan bu güne kadar savaştıklarımın yanına oyunculuk olarak yanlarına yaklaşamazsınız samimi söylüyorum. Moral konusuna gelirsek de merak etme çok yakında %100 moral kıvamına geleceksin ama tersten olacak bu da benden sana herkesin önünde sözüm olsun. Köylerinin adını ne koyacağım bile belli şimdiden :) Günü geldiğinde bakar iç geçirirsin. Foruma çok bakan biri değilim hatta ilk postumu bugün attım vakit kaybı olarak görüyorum burayı o yüzden oyunda görüşmek dileğiyle..

DeletedUser66155

Ziyaretçi
Azdan Az Çoktan çok gider biraderim

öyle de oluyor gibi :p

Bizi hedef alan yazı yazmayın boşa oynayın oyununuzu hadi bak şimdi we yokken eziyoruz diyordunuz 20 klan galaxy vardı +1 we karşıya geçince mi toplayamadınız hepiniz biliyorsunuz biz o sınırda olmasak oyun başı hepinizin köylerinin adı ya 82-eibo yada 83-galaxy idi hadi iyi oyunlar günde bir kere gelip yazmazsam duramıyorum çok taş atıyorlar bize ^^
Sana da sadece tek bir cümle yazacağım. O GECE DİSCORDUNU HATIRLARSIN MUHTEMELEN BANA NELER SÖYLEDİĞİNİ. Çok açık söylüyorum 11 yıllık oyun hayatımda (klan savaşları, kingsage, klanlar dahil) sizin gibi kaypak ve dansöz bir klan ne gördüm ne duydum. Bu kadarı yeterlidir sanırım.

Deleted User - 4887772

Ziyaretçi
ahahahahah. Sen oyunda o kadar kalamican merak etme. Ağlaya ağlaya gidicen. savaştıkların abi çekiyodur burda bize. Altı üstü orta boy bi klanda oynamışsınız daha önce. Şu abi vardfı böyle yaptrırdı falan diye dolanıyosun. Shelby -we sizi istemiyorken, sizinle dalga gecerken elalemin discordunda, bide kandırmışlar sizi :D yazık. toplanıp gidiceksiniz. İlerde dolgürcan diye biri vardı falan diye dalga geçicez. Bence sen git abilerini çağır. Oynamayı bilenleri. biz onlarla savaşalım. sen de izlersin.

DeletedUser66155

Ziyaretçi
ahahahahah. Sen oyunda o kadar kalamican merak etme. Ağlaya ağlaya gidicen. savaştıkların abi çekiyodur burda bize. Altı üstü orta boy bi klanda oynamışsınız daha önce. Şu abi vardfı böyle yaptrırdı falan diye dolanıyosun. Shelby -we sizi istemiyorken, sizinle dalga gecerken elalemin discordunda, bide kandırmışlar sizi :D yazık. toplanıp gidiceksiniz. İlerde dolgürcan diye biri vardı falan diye dalga geçicez. Bence sen git abilerini çağır. Oynamayı bilenleri. biz onlarla savaşalım. sen de izlersin.
Senaryo güzel fakat oyunculuk 0. Az buçuk bu işlerden anlıyorsam bu senaryo satmaz. Onu şöyle yapalım; siz her zaman yaptığınız gibi tam silinmeye yakın Vizelerim var bakamıyorum moruk hesap sil mod diyin biz de yazık öğrenci adamlar haklı diyip geçelim. Filmin adı da bir öğrencinin dramı olur. Nasıl bu senaryo tutar mı sence?

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Kemik taze bitti gardaslar
Tüh bugün de aç kaldın desene :(

Shelbyden direkt ben konuştum canım ya hadi yol al şimdi :)

Oooooo naber lan kaypak

DeletedUser68929

Ziyaretçi
@HiziReis hahaha allahın fukarası kendi kastığım preye ağzı sulanmış hahahah

@HiziReis ooo hoşgeldin ben bir şey demeyecem :D

bu arkadaşa keşke bişeyler yedirip içirmeseydiniz :D