W51 SHELBY

• Konuyu başlatan DeletedUser64591
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68929

Ziyaretçi
We klanları da olmasa neyi konuşacaktık şu dünyada gider ayak kaypaklığımızı da yaptık helal len bize asdfghjkkl

haklısın bize de konuşacak konu çıkmıştı ayrıca istersen kelimelerine dikkat et klandan atıp vurmasınlar dostum :D

Deleted User - 4887772

Ziyaretçi
Kaypaksınız yani ne diyeyim :) Bak mesela burada mertle de konuşuyorum savaşıyorum ama merte öyle bir şey demiyorm. Neden ? Çünkü kaypak değil. Ama siz kaypaksınız. Olmasanız demezdim :)

Screenshot_1.jpg

asfsdasduasdasdasdasdasdascasvavasvasvasvasvubasdcasdÇS:D:D:A:DA
Yarıldım la bu ne :D Bu adam da kaypak galiba .D

DeletedUser68929

Ziyaretçi
aynen aslında yapmamız gereken önce kendimize katıp sonra toplamaktı bizde öğreniyoruz bundan sonra herkese gelin SHELBY olun diyecez sonra toplayacaz :D

Deleted User - 4887772

Ziyaretçi
aynen aslında yapmamız gereken önce kendimize katıp sonra toplamaktı bizde öğreniyoruz bundan sonra herkese gelin SHELBY olun diyecez sonra toplayacaz :D
Adam sizden kacti yalniz :D bize gelmek istedi. Olur dedik:) boyle bir zulum yapiliyormus. Kiyamadik sessiz kalamadik:)

DeletedUser68929

Ziyaretçi
aynen biz üyelerimizi günde 2 kez dövüyoruz arkadaşlar bu zulüm değil yönetimin sakin kalabilmesi için herkes kendinden ödün vermeli lol SHELBY üyesi olmak bunu gerektirir galaxy üyesi olmak için bir şey yapmaya gerek yok RTMN gibi klanları bile kendilerine katabiliyorlar ve her zaman masum gösterecek bir bahaneleri vardır.

.raidne ye gelince kendisinin tecrübeli biri olduğunu sanıyordum ama yeni öğreniyor heralde aktif olmayan oyuncuların toplandığını başka klanlara casusluk yapanların toplandığını bu arada klana aldıkları kişi topluyoruz diye gitmiş ama onu gözden kaçırmışız heralde :D
belki de klan üyelerini topluyorlar falan derken galaxy klan üyelerinden falan bahsetmiştir haha

DeletedUser68929

Ziyaretçi
demin arkadaşlara sordum tripotcu. yu da kandırıp toplamışlar köylerini sanırım :( haberim yoktu herkesten özür dilerim böyle bir zulüm e maruz kaldıkları için :D

DeletedUser66155

Ziyaretçi
Yahu galaxyden oynayan iki adamı gece asker sayılarını alıp atıyorlar sonra da 4 er mis çıkıyorlar ben klanıma alıp adamları mis arası, kilit vs yapıp kurtarıyorum galadan 4 adamın tüm kami mislerini kesiyorum daha gelip burada diyorlar ki SHELBY klandaki adamlarını topluyor :) Yahu karadeniz fıkrası gibi klan yeminle :S

DeletedUser61148

Ziyaretçi
Seviyeye uygun konuşuyoruz maalesef şimdi sen 2ysen ben sana 3konusursam olmaz