Nirvana Açıklama

• Konuyu başlatan DeletedUser67899
  • Başlangıç tarihi

erkan baba

Kılıç Ustası
Öncelikle hesap silme karakterini gösteren mikail beye real hayatında başarılar dilerim.Çünkü oyun hayatında yaptığı hataları kabul etmeyip suçu sürekli millete yıkmaya çalışmaları dışında bir icraatını göremedik.

Sinser efendi savaşmadınız diyor neye göre kime göre ? 100 kişinin ortasında klan 8 kişilik bir ekibi toplayamayan nirvana ekibini tebrik etmen lazım ilk önce.

Bize gelen oplarda 300 asker ile mis arası girilip 30 köy verip 28 ini geri aldığımızda tutukları 2 köy ile zafer naraları atanlar bugün bir bir kaçıp gidiyor.Öncelikle kendi ekibimi ve tüm TRİCKERS Ailesini tebrik ederim bizlere destek olan ve olmaya devam eden doslarımıza selam olsun.

Kaos ekibine gelince sanırım arka sınırdaki barbarlar bitti bizi barbar sanıp toplamaya çalışıcaklar ama sonları diğer arkadaşlar gibi olucak en azından adam gibi savaşmayı tercih ettikleri için kendilerine teşşekür ederiz.

aliklo

Okçu
Bu kadar farklılıkların olduğu ekiple iyi bile dayandılar,Kalan arkadaşlara kolay gelsin

DeletedUser62994

Ziyaretçi
Öncelikle hesap silme karakterini gösteren mikail beye real hayatında başarılar dilerim.Çünkü oyun hayatında yaptığı hataları kabul etmeyip suçu sürekli millete yıkmaya çalışmaları dışında bir icraatını göremedik.

Sinser efendi savaşmadınız diyor neye göre kime göre ? 100 kişinin ortasında klan 8 kişilik bir ekibi toplayamayan nirvana ekibini tebrik etmen lazım ilk önce.

Bize gelen oplarda 300 asker ile mis arası girilip 30 köy verip 28 ini geri aldığımızda tutukları 2 köy ile zafer naraları atanlar bugün bir bir kaçıp gidiyor.Öncelikle kendi ekibimi ve tüm TRİCKERS Ailesini tebrik ederim bizlere destek olan ve olmaya devam eden doslarımıza selam olsun.

Kaos ekibine gelince sanırım arka sınırdaki barbarlar bitti bizi barbar sanıp toplamaya çalışıcaklar ama sonları diğer arkadaşlar gibi olucak en azından adam gibi savaşmayı tercih ettikleri için kendilerine teşşekür ederiz.

8 kişi ama ekıpte iyiydi yav bırakanlara burdan selamlar :))

DeletedUser62994

Ziyaretçi
10 kişiydik herkesi kestik yeter işsiz miyim metin gece-gündüz ekran başında op yapıp op yiyelim :D:D:D:D 1v300 yaptım 1 hafta boyunca denemeyen bilemez acayip zevkliydi :D
samet 54 de gel ben senı gorcem yada klasık sınıra dusurcem senı :D

DeletedUser46644

Ziyaretçi
Siz klasikte oynayamazsınızki klasikte klandan çıkıp düşman klana geçmek yok klanlar kilitleniyor :D:D:D

TyPHonE

Yasaklı
Kimin için oynasaydı bu adamlar peki? Her op kendine 10 kamide sur oynamayacak şekilde def yığıp klan üyelerine ‘’Ne haliniz varsa görün’’ diyen adamlar için mi oynayacaklardı?

İçinizde adamakıllı 3-5 oyuncu vardı 1. Si bu ARTİZ ekibi
Bu adamlar gerçekten oynuyorlardı sonra ne oldu? Adamları oyundan soğuttunuz

E 2. Jrflyın tayfası

ARTİZ gitti klanda oyuncu eksiği var gittiniz bu adamlarıda oyundan soğuttunuz bunu adamlar yüzünüze vuruncada “Siz hainsiniz”.Hadi ordan

Ne senin ne destroyerin ekibinden hiçbir cacık olmaz op başı 400 köy vermeye devam edin kalan 1-2 (metin ve burakaan) tarzı oyuncularıda oyundan soğutmaya devam edin. Bu şekilde emin olun dünyayı kapatırsınız.

DeletedUser46644

Ziyaretçi
Kimin için oynasaydı bu adamlar peki? Her op kendine 10 kamide sur oynamayacak şekilde def yığıp klan üyelerine ‘’Ne haliniz varsa görün’’ diyen adamlar için mi oynayacaklardı?

İçinizde adamakıllı 3-5 oyuncu vardı 1. Si bu ARTİZ ekibi
Bu adamlar gerçekten oynuyorlardı sonra ne oldu? Adamları oyundan soğuttunuz

E 2. Jrflyın tayfası

ARTİZ gitti klanda oyuncu eksiği var gittiniz bu adamlarıda oyundan soğuttunuz bunu adamlar yüzünüze vuruncada “Siz hainsiniz”.Hadi ordan

Ne senin ne destroyerin ekibinden hiçbir cacık olmaz op başı 400 köy vermeye devam edin kalan 1-2 (metin ve burakaan) tarzı oyuncularıda oyundan soğutmaya devam edin. Bu şekilde emin olun dünyayı kapatırsınız.
Valla bizim ekibimiz mükemmel biz eğlenmek için oynuyoruz haftada 1-2 kere buluşuyoruz sohbet edip eğleniyoruz.Bizim için oyun araç amaç sohbet eğlence dünyayı siz kapatın biz eğlenelim :D:D

DeletedUser46644

Ziyaretçi
boş yapıyorsun yapma. bilmediğin konularda çok konuşuyorsun .
Bilip bilmemekle alakası yok açıyorum twstatsı bakıyorum aa nirvanadaymış,trikse geçmiş aa şizofrendeymiş,alarma geçmiş görünüyor hepsi :D:D:D

JrFly

Dük
Bilip bilmemekle alakası yok açıyorum twstatsı bakıyorum aa nirvanadaymış,trikse geçmiş aa şizofrendeymiş,alarma geçmiş görünüyor hepsi :D:D:D

Klandan atıldığım günden itibaren ;

hadi aç göster trickse geçtiğimi hadi bekliyorum ?

Ban yediğim tarihe kadar hiç bir şekilde trickse katılmadı hesabım. ban yemeden önce de hesapta ben yoktum zaten.