TRICKS vs ŞİZOFREN

DeletedUser68297

Ziyaretçi
oha be anladı ne demek istediğimi :eek:

Bak ne diycem anlamakla kalmıyorum :) Cidden size özel olarak bundan sonra gireceğim her dünya da klan adını "FİTİL" yapacağım. En ufacık, en alakasız postu bile bana ve kurduğum klana laf atmak için evirip çevirme hazımsızlığınıza en iyi gelecek şey "FİTİL" olacaktır.

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Kendi tarafımızdan bu diplomasinin kurulmasında Mesut'un büyük emekleri olmuştu dönemin şartların da yapılan anlaşma buradan da duyurulmuştu.

Bu pakt 3 klana karşı 3 klan olarak ayarlanmış ve savaş bu şekil de verilecekti. Sonraların da aldığım bilgiler de şizofrenin nwo ile sa yapması. Serhatla el altından pakt kurması fakat bizim hızlı ilerlememiz sonucunda bir hamle yapamamış olması zaten bilindik bir şeydi.

Nwo hesap sildiği andan itibaren kıta 43 bize vaat edildi bu şekilde anlaşmıştık denmesi anlaşma şartların da olmadığını öğrendiğimiz de "ee biz nereden köy alacağız?" denmesi gibi komik bahanelerle köy ve üye alımlarına devam etmeleri. Nwo'dan eski dünyalardan tanıdığımız bir kaç arkadaşı klana almamız ve neticesinde hesaplarına para teklifi edildiğini öğrenmemiz. Bizim bünyemiz de olan bir hesabı kimseye sormadan satın almaları ve köyü kim alırsa ondan kalır demeleri gibi garip garip cevapları üzerine. Savaş kararı hazırlıksız bir şekil de bizzat benim tarafımdan verilmiştir.

Daha benle mesajlasması bile olmayan rehberim de kayıtlı olmayan adam yerine bile koymadığım birinin kalkıp bana abilik taslaması da ayrı bir komik durum olmuştur.

Sonuç olarak ilan verilmiş taraflar belli olmayanlar arada kalabalık yapmasın.

Ek olarak serhat ailesine salladığın insanın klanına dünyayı siz kapatın ben antiyi şizofrene vurdururum son da 2. sırada kalsınlar diyecek kadar aciz olma. Hadi bunu da yalanla rezil edeyim seni bi

DeletedUser62855

Ziyaretçi
Bak ne diycem anlamakla kalmıyorum :) Cidden size özel olarak bundan sonra gireceğim her dünya da klan adını "FİTİL" yapacağım. En ufacık, en alakasız postu bile bana ve kurduğum klana laf atmak için evirip çevirme hazımsızlığınıza en iyi gelecek şey "FİTİL" olacaktır.
Asdjdskfdslfkjdfj kıyamam kendini önemli biri sandı sayemizde :)

DeletedUser20348

Ziyaretçi
En güzeli bu olayların içinde olmadan oyunu oynamak :D Valla çok eğlenceli :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi

Ek olarak serhat ailesine salladığın insanın klanına dünyayı siz kapatın ben antiyi şizofrene vurdururum son da 2. sırada kalsınlar diyecek kadar aciz olma. Hadi bunu da yalanla rezil edeyim seni bi

Hadi rezil et emirh*n, dediğini demiş olsam kaç yazar, dememiş olmasam kaç yazar. Ulan ben dünyayı bırakmışım zaten :D sen beni neyle rezil edeceksin ? Kastım var bazılarına, bunun içinde yapabileceğimi ve şartımı söyledim. Neyin tatavasını yapıyorsun ?? :D

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Asdjdskfdslfkjdfj kıyamam kendini önemli biri sandı sayemizde :)
Normalde insanların ikili diyalogları arasına girmeyi pek sevmem ama yazılarını görünce yorum yapmak istedim
Kardeşim sen kimsin ki insanlar senin sayende kendini özel zannetsin.Muhtemelen hayatında ki tek başarısı buraya gelip yorum atmak olan bir insansın.
Kendini çok büyük sanıyorsun ama emin ol öyle değilsin hatta çok boş bir insansın BENCE...

DeletedUser62855

Ziyaretçi
Normalde insanların ikili diyalogları arasına girmeyi pek sevmem ama yazılarını görünce yorum yapmak istedim
Kardeşim sen kimsin ki insanlar senin sayende kendini özel zannetsin.Muhtemelen hayatında ki tek başarısı buraya gelip yorum atmak olan bir insansın.
Kendini çok büyük sanıyorsun ama emin ol öyle değilsin hatta çok boş bir insansın BENCE...
Tamam.

Bilmedenoldu*

Yasaklı
100 liraya klanımı satarım

Şizofren’deki arkadaşlar ilgilenirse mesaj bekliyorum :))

Moruk ze 50 liraya da olur diyor :d

ShexWear*

Yasaklı
Şunu azıcık adamsanız ispatlayın ! İspatlayın bu oyunu bir daha asla oynamayacağım aha bu kadar da net söylüyorum... Sağda solda ağlamayın olm... Bize defalarca birilerini vuralım diye teklif / öneri / istek geldi. Yukarıda yazdığım sebeplerden ayar olunca da biz bunları ve sizi vurmayı düşünüyoruz ondan sonra da hesap sileceğiz dedik. Lafı bi tarafınızla dinlemeyin uydurmayın... Çıkar ortaya koy ispat bir daha bu oyunu oynamam.. Ha ama sen ispatlayamıyorsan daha tek kelime etme burada.

96 saatte yollayacağın adamlardık, 360 saatte seni yolladık. Zırlama buralarda

DeletedUser67990

Ziyaretçi
Sigorta önemli aga hear me Roar a bide sigorta yapın belki ozaman kabul eder :D

DeletedUser58672

Ziyaretçi
Ben demiştim demeyi hiç sevmiyorum.
ŞİZOFREN klanından bazı arkadaşları uyardım, Trickse güvenmeyin Bunlar alarm ile savaşmaz,Alarm ile bunlar bir klan dedim
Muhakkak bi bahane uydurup size saldıracaklar dedim.
Tam da tahmin ettiğim gibi olmuş.

Emirhan lafı sağa sola çevirme, Delikanlı gibi dünyayı kapatmamız gerekiyordu,Şizofren alarmı yenmeden şizofrene savaş açmamız gerekiyordu de, Bizde mantıklı hareket deyip alkış tutalım.
Baktınız ki ŞİZO alarma üstünlük kurmaya başladı, bu adamlar alarmı yenerse işimiz zorlaşır deyip açtınız savaşı.Olay bu kadar.

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Ben demiştim demeyi hiç sevmiyorum.
ŞİZOFREN klanından bazı arkadaşları uyardım, Trickse güvenmeyin Bunlar alarm ile savaşmaz,Alarm ile bunlar bir klan dedim
Muhakkak bi bahane uydurup size saldıracaklar dedim.
Tam da tahmin ettiğim gibi olmuş.

Emirhan lafı sağa sola çevirme, Delikanlı gibi dünyayı kapatmamız gerekiyordu,Şizofren alarmı yenmeden şizofrene savaş açmamız gerekiyordu de, Bizde mantıklı hareket deyip alkış tutalım.
Baktınız ki ŞİZO alarma üstünlük kurmaya başladı, bu adamlar alarmı yenerse işimiz zorlaşır deyip açtınız savaşı.Olay bu kadar.

Neyin bahanesi ? Sa olduğu adamdan hak talep etmesi mi söz verilmediği halde verilmiş gibi yalan atılması mı? İçimizden bizden kimseye sormadan hesap satın alıp toplamaya kalkmaları mı bahane?

Bu savaşa baştan beri niyetli olsak her yeri topladıktan sonra hazırlanıp pasif elememizi yapıp geniş geniş girerdik.

Teorilere gerek yok olduğu gibi yazdım. İnanıp inanmamak hepinize kalmış bir şey kimsenin düşüncesine müdahele edemeyiz.

Elmacı

Okçu
Neyin bahanesi ? Sa olduğu adamdan hak talep etmesi mi söz verilmediği halde verilmiş gibi yalan atılması mı? İçimizden bizden kimseye sormadan hesap satın alıp toplamaya kalkmaları mı bahane?

Bu savaşa baştan beri niyetli olsak her yeri topladıktan sonra hazırlanıp pasif elememizi yapıp geniş geniş girerdik.

Teorilere gerek yok olduğu gibi yazdım. İnanıp inanmamak hepinize kalmış bir şey kimsenin düşüncesine müdahele edemeyiz.
Ben sana inanıyorum <3

Ama seni sevmiyorum.

DeletedUser63716

Ziyaretçi
Yanlis yerden alinmis hesap orasi yamyam dolu ) sancak savasini takip etseler cyroburn den bilmeleri lazim (
Ileride daha akilli yatirimlar icin tavsiye verilir, ilgililere duyurulur :p ama iki koy kadar ucuza olmaz