CEDCAL vs SANCAK&NwO

DeletedUser61441

Ziyaretçi
hesabın bizde olduğunu neden söylemediniz beyler ayıp değil mi ? 1 köy aldım bileydim 10 köy alırdım :))))

DeletedUser68470

Ziyaretçi
Nasıl bir dünya bu şampiyonlar ligi gibi w51 dede 1-2 sağlam ekip daha olsaydı iyi olcakmış :D

DeletedUser64878

Ziyaretçi
Ağlayacaksanız oynamayalım...

Seri köz getirelim, NwO yanıyor :)

asbendos, bozkurt, atın abinize savunmalarınızı. Sizin askerlerinizle bütün saldırıları tek başıma göğüsledim diye gerinecek daha genel forumda, hızlı atın, üzmeyin, ağlatmayın...

zjO7V4.jpg

DeletedUser64878

Ziyaretçi
sakın bunu görmedik demeyin???

köy kaybedince ağlayanı da gördük

DeletedUser68061

Ziyaretçi
Memet abi aman izletme

Klanları bırakırlar sonra flim sanıp :)

DeletedUser67228

Ziyaretçi
Sancak bi yanlış yapmaya çalışsın da foruma yazayım rezil etmeye çalışayım derdine düşen arkadaşlar önce aynaya bakacak sonra gelip Sancağa laf atacak.

Daha önce muhabbetine yapılan 1 harita yüzünden hazırlanıp sınırdaki köylerini kale yapıp bir gece gelip diplomasiyi bitirdik dedikten 12 saat geçmeden kalleşçe saldıran öyle yada böyle klanı dağıtan ancak truvayı yediği zaman ''bozom orkomozdon boş koyloro toplodonoz'' diye ağlayan arkadaşlaradır bu sözüm;Çok konuşmak istiyorsanız arayın beni muhabbetimizi edelim veya karşılıklı çay içelim diyeceğim de biz aradığımız zaman telefonları korkudan açmadığınızı unutmuşum...

.

DeletedUser68228

Ziyaretçi
Sancak bi yanlış yapmaya çalışsın da foruma yazayım rezil etmeye çalışayım derdine düşen arkadaşlar önce aynaya bakacak sonra gelip Sancağa laf atacak.

Daha önce muhabbetine yapılan 1 harita yüzünden hazırlanıp sınırdaki köylerini kale yapıp bir gece gelip diplomasiyi bitirdik dedikten 12 saat geçmeden kalleşçe saldıran öyle yada böyle klanı dağıtan ancak truvayı yediği zaman ''bozom orkomozdon boş koyloro toplodonoz'' diye ağlayan arkadaşlaradır bu sözüm;Çok konuşmak istiyorsanız arayın beni muhabbetimizi edelim veya karşılıklı çay içelim diyeceğim de biz aradığımız zaman telefonları korkudan açmadığınızı unutmuşum...

.

Aranızdan biri görüşmek istediğin de çağırdık müsait değilim dediğini çok çabuk unutuyorsunuz. Onun haricin de gecenin 3ünde arayıp telefona çıkmıyor demeniz de hala komik duruyor. Sonuca gelecek olursak seni de senin türevlerini de hem isyan da topladık hem truva da yediğimiz ban ile mutlu olacak kadar yerin dibine geçmiştiniz. Son hatırladığımız profilleriniz de dayak yerken sıkıldım hesapı siliyorum yazıyordu. Neyse sonuç olarak önümüz de yeni bir savaş var karşımız da duruyorsunuz size vuracağımızı biliyorsunuz umarım bu sefer sonu geçen sefer ki gibi sizi savcılara şikayet ederiz ağlamalarına dönmez