CEDCAL vs SANCAK&NwO

DeletedUser14818

Ziyaretçi
Fenersavar goy goy yapma,haddini bil, ispatla para işini bekliyoruz.

zacharion

Mızrakçı
Bak iyi anla şimdi :) ben yaptığımın arkasında her zaman durdum diyorum ama sen bunun arkasında durabilecek kadar erkek değilsin diyorum. Titanı dağıttım Nirvana’yı dağıttım hepsinde ama öyle ama böyle rol oynadım. Nwonun forumunu sildirdim yönetime buradayım yazdırdım yapanın ben olduğunu geldim bizzat forum da kendim açıkladım imza mı attım.

Fakat siz adamlık denilen o zavallı kelimenin arkasına sığınmış bir avuç omurgasız zavalıllarsınız:)

Attığın iftiraları kanitlamayadigin sürece yukarda yazdığım sey geçerli. senin zavallı olduğun gerçeğini değiştirmiyor maalesef. Bu forumda dünya sonuna kadar son mesajım. Son olarak tebrik almaya veya tebrik etmeye gelirim sizin seviyenize daha fazla inemem maalesef

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Tabi ki merdiven çıkmak zor olur yaşlı başlı adamsın alt katta emekli yarbay oraya niye park etti mücadelesi ver sen boşver bizi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Hocam cyroburn hesabını alıp yaptığımız opta komutların çoğunu görmek.
Savunmayla gelip boş köyleri almak.
Üstüne op girişinde hesabı sancağa geçirip düşen köylere savunma atmak.
Bir de gelmiş istatistik atıyorlar :) baya iyi oyuncusunuz ha

Yahu klan üye sayımızın 4 te 1 ine farklı farklı aracılar ile gelin vak vak ekibini çıkartıyoruz sizde gelin bitirelim nwo yu teklifi götürüp reddedilince utanmadan birde tamam o zaman bari sınırları savunmayın pasif takılın teklifi yapan siz değil misiniz ? Gelmiş burada oyunculuktan bahsediyoruz ayrıca ss te köy adlarından yola çıkarakta çoluk çocuga algı yaratırsınız ancak... Madem bu şekil karakterlere laf edebiliyoruz bir daha ki operasyonda bizde köy notlarına farklı farklı şeyler ekleyelim ondan sonra siz kötüsünüz siz kakasınız diyelim :)

Hesabınıza sahip çıksaydınız kardeşim, bunun suçunu ne SANCAK a ne NWO ya nede KUZEY PAKTI na yıkamazsınız !! Biz müttefiğiniz TRICKERS gibi pre ve para karşılığı hesaplara teklif yapmıyoruz... Sonra (Niye saldırıyorsun, geçiş listemdesin) diye mesajlar ile ağlamıyoruz :)

DeletedUser68047

Ziyaretçi
Guns N rosses de ne zengin bir dedeymiş ya güzel para teklif etmiş :D
bu oyunu yıllardır oynarım tanıyan herkes bilir beni ,bırak ban yemeyi ihtar bile almadan oyun niyetine zevkle oynamışımdır ,sen neyden bahsediyon yok para ile hesap almışım .Sen ne kadar ezik bir insansın kötü adamsın kööttttüüü haa ama maden adımı çıkartmak istiyorsun söyle senin fiyatın ne

DeletedUser68069

Ziyaretçi
Hocam cyroburn hesabını alıp yaptığımız opta komutların çoğunu görmek.
Savunmayla gelip boş köyleri almak.
Üstüne op girişinde hesabı sancağa geçirip düşen köylere savunma atmak.
Bir de gelmiş istatistik atıyorlar :) baya iyi oyuncusunuz ha
0kuz hesabına ödediğiniz parayı konuşsana sen kardeş :D kaç tl ödediniz anlat yada ben anlatayım istersen ?

DeletedUser64740

Ziyaretçi
helal süper iki tarafada daha yeni daha ilginç olaylar bekliyoruz :D