DÜNYA FAVORİ OYUNCULARDA SON DURUM

• Konuyu başlatan DeletedUser58672
  • Başlangıç tarihi

pNc*

Casus
senden korkmamız için bir sebep yok ki mazotçu :) yakınımıza gel gene vuralım gene kaç git... bize köy kasıyorsun bu durumdan şikayetçi değiliz :)

DeletedUser58950

Ziyaretçi
Senden niye korkalım sen bizim için veli nimetsin :) sen demek bizim için boş köy demek :) senin devam etme kararını canı gönülden destekliyoruz ama köyleri biraz hızlı büyüt , biraz önce baktım 1.5 - 2k bandında daha puanlari. İstersen ham atabilirim ?

DeletedUser61441

Ziyaretçi
sıkıntı yok köylerin hepsi fullenir yakında merak etmeyin :)

sizden 1.5 ay sonra sıfırdan başlayıp tekrar 1 ay içinde sizin gibileri geçmem sizin için ayrı bir dram olsa gerek. sizinle daha fazla muhatap olamayacam sizden daha önemli işlerim var. dört gözle bekliyorum haydi iyi bakın kendinize aslanlar..

Luciferr

Dük
Bu sıralamaya göre benim favorim device mert. 47 de kendisini biraz takip etme fırsatım oldu aynı sınırda olduğumuz için. İçinden geçecektir dünyanın. Lakin tek sıkıntısı klandaşları köy koklatmayı biraz düşünürse açgözlülüklerini bir kenara bırakıp.

pNc*

Casus
sıkıntı yok köylerin hepsi fullenir yakında merak etmeyin :)

sizden 1.5 ay sonra sıfırdan başlayıp tekrar 1 ay içinde sizin gibileri geçmem sizin için ayrı bir dram olsa gerek. sizinle daha fazla muhatap olamayacam sizden daha önemli işlerim var. dört gözle bekliyorum haydi iyi bakın kendinize aslanlar..

Biz tek başımıza oynamıyoruz bu oyunu :) biz de biliriz senin gibi açlık yapıp her bırakana yapışmasını veya kendin için oynamayı ancak bu bireysel oynanan bir oyun değil yakınımıza geldiğinde anlarsın neden bireysel bir oyun olmadığını hadi bakalım :)

DeletedUser58688

Ziyaretçi
MAZUTÇU TEK YİCEK İYİ İZLEYİN İLERLEYEN ZAMANLARI:)

DeletedUser68734

Ziyaretçi
Mevcut listede ki isimlerin bir çoğu 3 ay sonra yoklar. Sancak oyuncularının desteği ve kendisinin bitmek tükenmek bilmez azmi ile guns n roses w yi birinci bitirmeye adaydır. Zira o bitirmezse bile yine sancak klanlarından çift kaşarlı tost veya mazotçu lider kapatacaktır :)

DeletedUser68734

Ziyaretçi
Şu alarm oyuncularının özgüvenlerine hayranım :D oynadıkları her w de böyleler ama nedense birden eriyen mum gibi kayboluyolar w den :DDDD

Lloyd

Casus
benim olduğum dünyada sana bu hareketleri yakıştıramıyorum abi :d
rahmi sende benim gibi ne zaman hesap sileceği belirsizler listesinin başındasın :) 18yıllık hattımı kapatmaya kıyabilsem bugün hesap silicemde işte sildirmiyorlar:) vaktim var ben oynarım diyebiliyormusun, hayır o zaman bıdıbıdı etme :)

Areyoukidden

Mızrakçı
Daha önce de yazdım yine yazacağım Guns N Roses Salih dedem varken 1.liği kimse alamayacaktır.

Eğer ki dünya sonunu görürsek bunu tek başıma ben yaparım zaten.

Hastasıyız dedeeeeeeeeeeeeeeeee