DİRİLİŞ KLANI TOPLAMA KLANLARIYLA (GALAXİ İLE) SAVAŞA GİRMİŞTİ

• Konuyu başlatan DeletedUser64555
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61736

Ziyaretçi
ANATOL - 4 klan
WE - 4 klan
Shelby - 8 klan
Diriliş - 13 klan
vegas - 9 klan
Kapak - 3 klan (sanırım 3 ü ile aktif saldırıyoruz)
Teber - 6 klan
Sanırım aile klanı olmayan 5 klan daha vardı.

ne etti 52 klan vs 34 klan galaxy. Bu savaş adaletsizse bile bu adaletsizlik galaxy klanlarınadır. O yüzden harbiden sıkılmadınız mı her gün ağlayıp yol yapmaktan ? Bu kadar klan bu kadar klan :D Neyse siz 2-3 sayfa daha ağlayın sonra tekrar konuşalım.

Aga konuştuğun kadar savaşsan eyw :) 4 köyün var 415 saldırgan puanın var :)

DeletedUser68504

Ziyaretçi
Güncel istatistik
FETHEDILEN KÖY SAYISI
DIRILIS (16)
Toplama klanlar 5

@onmylove akşamdan sabaha 9 koyunuz gitti forum da geyik yapacağına biraz oyuna tecrübe edin @InexoRabLe bunlar da sadece kelime oyunu var başka da bişey yok tek faydaları bize forum da eğlence oluyorlar:D

DeletedUser67142

Ziyaretçi
O tahmin etmiyor da ben görebiliyorum sonunu dünya kapatilana kadar online olacak

Kardeşim biz de bir zamanlar böyle çok konuştuk bil bakalım ne oldu ? Kafamıza vurdular tabi sonra bunun böyle olmayacağını anladık ne yapsak ne etsek diye düşündük karar verdik. Şimdi bu cümlenin sonunda sustuk demek isterdim de hala konuşuyoruz. En iyisini yapıyorsun konuş kardeşim bu adamlar kazanınca neyle dalga geçecek sonra..

FARAZA

Markiz
Kardeşim biz de bir zamanlar böyle çok konuştuk bil bakalım ne oldu ? Kafamıza vurdular tabi sonra bunun böyle olmayacağını anladık ne yapsak ne etsek diye düşündük karar verdik. Şimdi bu cümlenin sonunda sustuk demek isterdim de hala konuşuyoruz. En iyisini yapıyorsun konuş kardeşim bu adamlar kazanınca neyle dalga geçecek sonra..

neden kendini başkalarıyla kıyaslıyorsun ? onun yerıne birazıcık neden kafamıza vurdular diye düşünmeye ne dersin ??

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Ya 2 post yukarida sonunu dusunen kahraman olamaz demissin. Simdi adamlara dusunun diyon. Karar ver ne yapalim reis ?

FARAZA

Markiz
9aadBr.png

DİRİLİŞ lehine son durum...

DeletedUser67142

Ziyaretçi
neden kendini başkalarıyla kıyaslıyorsun ? onun yerıne birazıcık neden kafamıza vurdular diye düşünmeye ne dersin ??

Bak orada düşündük yazısı var. Anladım okuma yazmayı her insana öğrettikleri gibi ilk okul da sana da öğretmişler fakat anlamak işte onun için tıp çaresiz. Beyin nakli henüz yapılamıyor.