DİRİLİŞ KLANI TOPLAMA KLANLARIYLA (GALAXİ İLE) SAVAŞA GİRMİŞTİ

• Konuyu başlatan DeletedUser64555
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68504

Ziyaretçi
Aga ben buraya makara yapmak için yazdımda cidden 3 tane gerizekalı kendi aralarında laf atıp tutuyolar

Diriliş klanını bu kadar önemsiyorsunuz iyi güzel peki bana diriliş klanının 1 tane başarısını gösterebilir misiniz?

Gösteremezsiniz he ama ben size galaxynin başarılarını sayarım burada istiyorsan,azıcık saygılı olun haddinizi bilin.

Dostum başarıları kazandığınız dünya da değiliz w 51 deyiz 50 dünya 'nin 50sinide kapatsaniz kapattiginiz dünyada kalır hakimiyetiniz. O yuzden başarı naraları atmaniza gerek yok w51 de Su an bir başarınız da yok diğer dünyalar da ne yaptığınız değil bu dünya da ne yapabildiğiniz önemli.;)

DeletedUser68470

Ziyaretçi
abi istersen oyunun en iyi klanı ol laf eden yok size.tebrik edip geçeriz nedir bu kibir bi oyun için 1 dünya kapatınca ne oluyor 30 tane 'toplama olmayan' klanla dünyayı kapatamazsanız zaten bu oyunu bidaha oynamayın.

DeletedUser14924

Ziyaretçi
ANATOL - 4 klan
WE - 4 klan
Shelby - 8 klan
Diriliş - 13 klan
vegas - 9 klan
Kapak - 3 klan (sanırım 3 ü ile aktif saldırıyoruz)
Teber - 6 klan
Sanırım aile klanı olmayan 5 klan daha vardı.

ne etti 52 klan vs 34 klan galaxy. Bu savaş adaletsizse bile bu adaletsizlik galaxy klanlarınadır. O yüzden harbiden sıkılmadınız mı her gün ağlayıp yol yapmaktan ? Bu kadar klan bu kadar klan :D Neyse siz 2-3 sayfa daha ağlayın sonra tekrar konuşalım.

DeletedUser68504

Ziyaretçi
ANATOL - 4 klan
WE - 4 klan
Shelby - 8 klan
Diriliş - 13 klan
vegas - 9 klan
Teber - 6 klan

ne etti 52 klan vs 34 klan galaxy. Bu savaş adaletsizse bile bu adaletsizlik galaxy klanlarınadır. O yüzden harbiden sıkılmadınız mı her gün ağlayıp yol yapmaktan ? Bu kadar klan bu kadar klan :D Neyse siz 2-3 sayfa daha ağlayın sonra tekrar konuşalım.

Şimdi istesem diplomasi yapsam dünyanın 4/3 bende olur diyen biri için bu 52 klan savaşı gerçekten şaşırtıcı şüphe ye düştüm bak @onmylove

DeletedUser68504

Ziyaretçi
Ne uzattınız yahu galaxyde ki çoğu kişi pre kasmaya girdi. Siz hala tutturmuşsunuz 34 klan diye. O 34 klanın tüm üyeleri oynasaydı esameniz okunmazdı.

Buraya dolaylı bir atasözü yazardım ki sayın @Strafe dolaylı yazılara müsade etmiyor. Lakin toplama klanlar olduğunu dogruladigin için teşekkür ederim köklü bi klanda pre için oynayan oyunculara ne gerek var :D:D

DeletedUser68033

Ziyaretçi
ANATOL - 4 klan
WE - 4 klan
Shelby - 8 klan
Diriliş - 13 klan
vegas - 9 klan
Teber - 6 klan

52 vs. 34 mü? Buna kim çamaşır suyu içiriyor ? Bu klanların hepsinin bunlara karşı mı savaştığını sanıyor bu? :) Şizofren gördüm de böylesini hakkaten görmedim. Bu kadar olmaz )) İstatistiklere falan da kimse kanmasın. En az 5-6 köy daha aldık her zaman ki gibi almadan önce klandam attılar. Bunu söyleyen adam her dünyada en az 10 multi büyütüp sonra bir güzel toplayan bir şahsiyet. Hadi şimdi bütün alkışlar bu şahısa :)

Şunu da mümkünse lütfen ama lütfen birileri fotoğraf olarak alsın. Yarın öbürgün bunları darmaduman ettiğimizde bahaneleri aşağıdaki seçenekler şeklinde olacak ;

- şunun işi çıktı
- bu oyunu bıraktı
- mızıkçılık yaptınız :D
- sizinki bizimkinden büyüktü

Falan filan gibi işte. Hadi yavru yaylan bakalım şimdi ;)

DeletedUser14924

Ziyaretçi
52 vs. 34 mü? Buna kim çamaşır suyu içiriyor ? Bu klanların hepsinin bunlara karşı mı savaştığını sanıyor bu? :) Şizofren gördüm de böylesini hakkaten görmedim. Bu kadar olmaz )) İstatistiklere falan da kimse kanmasın. En az 5-6 köy daha aldık her zaman ki gibi almadan önce klandam attılar. Bunu söyleyen adam her dünyada en az 10 multi büyütüp sonra bir güzel toplayan bir şahsiyet. Hadi şimdi bütün alkışlar bu şahısa :)

Şunu da mümkünse lütfen ama lütfen birileri fotoğraf olarak alsın. Yarın öbürgün bunları darmaduman ettiğimizde bahaneleri aşağıdaki seçenekler şeklinde olacak ;

- şunun işi çıktı
- bu oyunu bıraktı
- mızıkçılık yaptınız :D
- sizinki bizimkinden büyüktü

Falan filan gibi işte. Hadi yavru yaylan bakalım şimdi ;)

kınkılır gılıksı ıtızdırt kılın gırmıs hıdı pıkt yıpılım bınlırı yıkırsık hırkıs yırım ıdım gındırır dınyıyı kıpıtırız. Ayrıca bizimki sizinkinden büyük raad ol

DeletedUser68033

Ziyaretçi
kınkılır gılıksı ıtızdırt kılın gırmıs hıdı pıkt yıpılım bınlırı yıkırsık hırkıs yırım ıdım gındırır dınyıyı kıpıtırız. Ayrıca bizimki sizinkinden büyük raad ol

Adam uykusundan kalkıp, dc ye gelip

-Forumda laf soktum beğeni attın

dedi. Bende attım

Ben de beğendim bunu :)) Da laf sokmayla bir ilgisi yok çok eğlendiriyorsunuz beni, sirke para vermiyoruz boş yere:)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Ne oluyor kardeşim ne bu tantana ?

klavye-savascilari-785x500.png