DİRİLİŞ KLANI TOPLAMA KLANLARIYLA (GALAXİ İLE) SAVAŞA GİRMİŞTİ

• Konuyu başlatan DeletedUser64555
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Şu halinize acıyorum. Şimdi gitmişler galaxy nin ortasındakilere davet falan atmışlar. Sizin kurabileceğiniz klan o olur işte. Şimdi klana adam almak diplomasi yapmak istesem yarın dünyanın 4/3 ü ben de olur. Siz de burada böyle ağlamaya devam edersiniz. Alın bari duygularınıza tercüme olsun.

DeletedUser68504

Ziyaretçi
Topla topla Bide 4/3 uyle dene belki şansınız artar istatistikler değişir

DeletedUser68301

Ziyaretçi
yav bu konuşan arkadaşlar var böyle tabiki ama şöyle bir durum var biz baştan dedik çok kalabalık olucaz diye ama ne hikmetse kendileride özenip 4 klan sayılarını 12-13 falan yaptılar. Yapmasalardı yine hak verirdim abdicim :)
Ben 6 yaptım. Bana hak veriyor musun ?

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Topla topla Bide 4/3 uyle dene belki şansınız artar istatistikler değişir

Ben hep diyorum Galaxy bana gelse de Galaxy gibi güçlü bir klanla dost olmak isterim :( 4/3 ymüş öyle bir şey olursa dünyanın 4/3 ' ü çöp kalan 4/1 de çöpçü olur ;)

DeletedUser67932

Ziyaretçi
Şu halinize acıyorum. Şimdi gitmişler galaxy nin ortasındakilere davet falan atmışlar. Sizin kurabileceğiniz klan o olur işte. Şimdi klana adam almak diplomasi yapmak istesem yarın dünyanın 4/3 ü ben de olur. Siz de burada böyle ağlamaya devam edersiniz. Alın bari duygularınıza tercüme olsun.

Kendi acınacak halinden kurtulup ne zaman acıyacak hale geldin sen komik yaratık. Şu mahallede buraya bir kamyon adam yığarım diyen veledlere dönmüşsün.

Edit-997395

Yasaklı
Dışardan bir gözle bakarsak Diriliş istatislik attığında Galaxy tarafı şey dedi kendi köylerini alıyorlar. Bu adamlar içine girmişse Galaxy toplamadır. Açık ve net ;) Gerçi iyi ki toplamalar :D :D Ne kadar kişi olursa o kadar zevkli olur 685 kişi diyorlardı w52 ye yetiştirmeye çalışıyoruz :)

Yusufcum , klanlar platformunda artık herkes herkesi tanıyor . Belirli bir geçmişi olan ve insanlar tarafından tanınan kişiler istediği klana giriyor orada oynayabiliyor . Buradaki durumda , köylerini peşkeş çeken arkadaşlar Galaxy klanına girmek için tanidiklarina yaziyorlar bizde sizde oynayalim pre kasalim , köyleri sonra size birakiriz felan . Gel gör ki insanlar kaşar . Verdikleri sözün arkasında duramayacak kadar kaşar insanlarla oyun oynuyoruz . Burada hata Galaxy klanının 35 klan , 685 kişi olmasında değil . Buradaki hata köylerini peşkeş çeken , istatistik bozan kaypaklardadır . O yüzden istatistiğe felan önem veren birisi hiç olmadim . En son ayakta kalan klan , world sonunu gören klan , kalan bütün klanları gömmüş oluyor .

Demem o ki ; ayakta kalın , sonra gelin Galaxy kaç klandı , kaç oyuncuları vardı diye konusalim ..

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Yusufcum , klanlar platformunda artık herkes herkesi tanıyor . Belirli bir geçmişi olan ve insanlar tarafından tanınan kişiler istediği klana giriyor orada oynayabiliyor . Buradaki durumda , köylerini peşkeş çeken arkadaşlar Galaxy klanına girmek için tanidiklarina yaziyorlar bizde sizde oynayalim pre kasalim , köyleri sonra size birakiriz felan . Gel gör ki insanlar kaşar . Verdikleri sözün arkasında duramayacak kadar kaşar insanlarla oyun oynuyoruz . Burada hata Galaxy klanının 35 klan , 685 kişi olmasında değil . Buradaki hata köylerini peşkeş çeken , istatistik bozan kaypaklardadır . O yüzden istatistiğe felan önem veren birisi hiç olmadim . En son ayakta kalan klan , world sonunu gören klan , kalan bütün klanları gömmüş oluyor .

Demem o ki ; ayakta kalın , sonra gelin Galaxy kaç klandı , kaç oyuncuları vardı diye konusalim ..

Haklısın tabi ki öyle de bu eskiden de öyleydi şimdide öyle değişmez de. Bu adamlar premium kasmak için girdiği klanın düşmanına köy veriyorsa bu klanda bir şeyler yanlıştır demek. Veya ne bileyim pre kasan kişiler tanıdık kişiler bizde durum tanımadığım premium kasacak adamı neden sokayım yanımda. Ki bu Galaxyında tanıdığı kişiler bunu yapıyorsa bunları neden övüyorsunuz ve atıp tutanlar için İstatislik önemli değil tabi ki ama sana göre değildir oyuncuna göre önemlidir premium kasmaya giren adam düşmana köyünü veriyorsa oynamaya giren adam düşman safa girer moralden.

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Haklısın tabi ki öyle de bu eskiden de öyleydi şimdide öyle değişmez de. Bu adamlar premium kasmak için girdiği klanın düşmanına köy veriyorsa bu klanda bir şeyler yanlıştır demek. Veya ne bileyim pre kasan kişiler tanıdık kişiler bizde durum tanımadığım premium kasacak adamı neden sokayım yanımda. Ki bu Galaxyında tanıdığı kişiler bunu yapıyorsa bunları neden övüyorsunuz ve atıp tutanlar için İstatislik önemli değil tabi ki ama sana göre değildir oyuncuna göre önemlidir premium kasmaya giren adam düşmana köyünü veriyorsa oynamaya giren adam düşman safa girer moralden.

Hadi bakim bu hızla konuşursan kazancan savaşı çekirge :D

Edit-997395

Yasaklı

İnsanlar klandaki doğruya yanlışa bakmıyorlar artık . Köylerini seven o kadar çok kişi varki , bu adamlar kendi menfaatleri uğruna dostunu satar .

Tanimadiklari klana neden aliyorlar konusuda şöyledir tahminimce . Sen tanimiyorsundur , ben tanimiyorumdur ama benim tanidigim klanimdaki bir oyuncu gelip bana diyorki " Bu arkadaş pre kasip koyunu bize birakacak " dolayisiyla referans olmuş oluyor , sende aliyorsun klana . Dıdısının dıdısı yazıyor taaa nerden bu adamı alalım diye . Sende tanidiktir yanlis olmaz diyorsun vs. Bu oyunda aynı memlekette yaşayıp , defalarca buluşan iki insanın oyunda birbirlerini kazıkladıklarına şahit oldum . Herşeyi beklerim kişioğlundan :)

Galaxy i övme konusuna gelincede , her klanin belirli bir kemik kadrosu vardır . Galaxy nin kemik kadrosuda 685 kişi değildir . 30 kişilik bir ekipleri vardır , biz onları savunuyoruz :)

DeletedUser58006

Ziyaretçi

Sen kimsin sincap?Hadi al bakalım 4/3 ünü dünyanın nasıl alıyorsun çok merak ettim sincapa biat edin :)

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Sen kimsin sincap?Hadi al bakalım 4/3 ünü dünyanın nasıl alıyorsun çok merak ettim sincapa biat edin :)

:D Sincapgiller familyası oldukça fazla sayıda üyeye sahiptir. Sincap türleri yaşadıkları bölgeye, iklime ve beslenme şekillerine göre zaman içerisinde farklılık göstermiş niteliktedir. Sincapgiller ailesi 5 alt familyaya sonrasında ise, 51 cins ve neredeyse 300’e yakın türe ayrılmaktadır. Ve üstelik ek bilgi olarak başta tam sayı verilmemiş 685 üyeye sahiplerdir.

DeletedUser68033

Ziyaretçi
:D Sincapgiller familyası oldukça fazla sayıda üyeye sahiptir. Sincap türleri yaşadıkları bölgeye, iklime ve beslenme şekillerine göre zaman içerisinde farklılık göstermiş niteliktedir. Sincapgiller ailesi 5 alt familyaya sonrasında ise, 51 cins ve neredeyse 300’e yakın türe ayrılmaktadır. Ve üstelik ek bilgi olarak başta tam sayı verilmemiş 685 üyeye sahiplerdir.

:D:D Tam bunları anlatan belgesel tadında bir anlatım hay ağzına sağlık gülmekten ağrı girdi karnıma ben kahve içmeye gidiyorum :D sincap familyasına selam olsun burdan :D

DeletedUser68033

Ziyaretçi
:D
Tek kişilik dev kadro terimini Ata Demirer'den sonra akıllarımıza kazıyan kişiye sincap diyorsun dikkat et sözlerine.

Ne diyor bu ? Kazıttığı Kişiler sen ve? Diğerleri galiba :D Biz niye bilmiyoruz ki acep :rolleyes: neyse tamam korktuk biz şimdi çok korkuyoruz aklımızı aldın bay tek kişilik kadro savunucusu :D;)