W50 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65454

Ziyaretçi
Bu serverde gercekten diplomatlar cok onemli
Basariya giden yol iyi bir diplomattan gecer
Hakedenin kazanma dilegiyle
Bol eglenceler

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Bir şey sorucam. kuzey doğu haritası değişmiş gibi geldi bana optan sonra neler yaşandı orada ? :)

Çok bir şey olmadı ya iç çatışmalar hesap siller başladı genel olarak vurduğumuz klanlar da oluşan ilk dalgalanmalar. Mikaili kızdırmışlar en son herkesten bakıcı alıcam diyordu falan işte 2-3 opa komple kapanmış olur orası sonra bakacaz bakalım ilk kime vurucaz :)

JrFly

Okçu
Çok bir şey olmadı ya iç çatışmalar hesap siller başladı genel olarak vurduğumuz klanlar da oluşan ilk dalgalanmalar. Mikaili kızdırmışlar en son herkesten bakıcı alıcam diyordu falan işte 2-3 opa komple kapanmış olur orası sonra bakacaz bakalım ilk kime vurucaz :)

en üstten nwo dalarsınız aşağıdanda alarm sizofreni vurur tüm dünyayı çembere alırsınız :D

xIxSLayeRxIx

Kılıç Ustası

büyük ihtimal sancağa vuracaksınız :D sancak bitince ceccale oda bitinde şizo bitmezse o zmana alarma yardım edersiniz sonra alarmla ya ortak kapatırsınız yada savaşırsınız trickers klanında olmayı isterdim :D hep salıran taraf olmak iyi olur savunan taraf olma insanı yoruyor :D ama bu worldde şunu öğrendim diplomasi arkadaş diplomat iyi oalcak her halukarda yanına getirdiği adamları düşünecek ona göre hareket edecek

JrFly

Okçu
büyük ihtimal sancağa vuracaksınız :D sancak bitince ceccale oda bitinde şizo bitmezse o zmana alarma yardım edersiniz sonra alarmla ya ortak kapatırsınız yada savaşırsınız trickers klanında olmayı isterdim :D hep salıran taraf olmak iyi olur savunan taraf olma insanı yoruyor :D ama bu worldde şunu öğrendim diplomasi arkadaş diplomat iyi oalcak her halukarda yanına getirdiği adamları düşünecek ona göre hareket edecek

bu ne özlü sözdür :D

DeletedUser52961

Ziyaretçi
tr50

NWO KUZEYBATI MAVİ
SANCAK KIRMIZI
CEDCAL PEMBE
AİLE AÇIK MAVİ
NİRVANA SARI
TRİCKS DOĞU MAVİ
ALARM SİYAH
ŞİZOFREN BEYAZ
ADAM TURUNCU

DeletedUser68444

Ziyaretçi
Uzman arkadaşımız bir güncel harita çıkarsa da son durumu gorsek

DeletedUser58661

Ziyaretçi
Onlara geçenlere diğer klanlar saldırınca ohoo 5 vs 1 oynuyoz ondan kaybettik savaşı demesinler de istediklerini katsınlar klanlarına

DeletedUser68444

Ziyaretçi
Zamanında udv titan a geçenlere ses çıkarmadı şimdi cedcal şizofren e gecenlete ses çikaramiyor sonra o oyuncular cedcal e ilk misleri çıkar.
Tarih tekerrür eder

**crixus**

Mızrakçı
Zamanında udv titan a geçenlere ses çıkarmadı şimdi cedcal şizofren e gecenlete ses çikaramiyor sonra o oyuncular cedcal e ilk misleri çıkar.
Tarih tekerrür eder
Ses çıkarmadığımıza emin misin :)
Savaş resmiyette yok , Şizofren onları klana alıp rahatlatmak adına 3-4 gün önce opa çıktı ve köy alamadı. Şimdi karşılığını misliyle verme zamanı..