DİRİLİŞ KLANI TOPLAMA KLANLARIYLA (GALAXİ İLE) SAVAŞA GİRMİŞTİ

• Konuyu başlatan DeletedUser64555
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67878

Ziyaretçi
ya ahahahah :D

v6j0Yz.png

Galaxy operasyona hazırlanıyor...

QRQWRQWWR hahahha şu elleri belinde ayakta duran abisini izleyen @Pressman sanırsam öğrenecek öğrenecek

DiOny SoS

Hafif Atlı
Kanka sizin ATSIZ bunu idda ediyor biz değil ya :D

O onun düşüncesi onada saygı duymak lazım ben sizin için sizin yenmesini isterim açıkçası :)

Neden sen öyle mi yapıyorsun ? :)

benim klanım toplama değil, toplama olsada olmasada tepeden konuşmuyorum tepeden konuşmadığım içinde utanıcak bir durumum olmuyor kazanan arkadaşları tebrik eder giderim :) selçuk abi seni bekliyor daha artistlik pozlar kesiyordun ya hani geçen akşam ararım ederim diye hatırlatayım dedim :)

Deleted User - 5513027

Ziyaretçi
bu konuya dahil olmak istiyorum ama içimdende pek dahil olasım gelmiyor kararsızım :p:p

DeletedUser68033

Ziyaretçi
Adamlar koca bir kıtayı sadece kendi oluşumlarıyla kapatmışlar daha yeni baktım o tarafa )) 30 klan az olur 60 yapsalardı onu zaten kimseyle savaşmaya gerek kalmadan otomatik olarak kaparlarmış dünyayı )) galaxynin dünya kapatma taktiğine bakın hele :D hey gidi klansavaslari.net be hey .. nerde böyle 100 klan .. maziye gittim bak gidip çay içicem :D

Deleted User - 5513027

Ziyaretçi
Adamlar koca bir kıtayı sadece kendi oluşumlarıyla kapatmışlar daha yeni baktım o tarafa )) 30 klan az olur 60 yapsalardı onu zaten kimseyle savaşmaya gerek kalmadan otomatik olarak kaparlarmış dünyayı )) galaxynin dünya kapatma taktiğine bakın hele :D hey gidi klansavaslari.net be hey .. nerde böyle 100 klan .. maziye gittim bak gidip çay içicem :D

şiddetle katılıyorum sana ben dedim 100 150 tane kuralım diye :eek:

Edit-997395

Yasaklı
Aşiret klanı mevzuları hala varmı ya :) Isteyen istedigi kadar klanla girer , istemeyen 30 kişilik kendi kadrosuyla girer . Eşi dostu çok olan 100 klan olur , olmayan 5 klan .

Şimdi bu adamlar 35 tane klan kurdular diye çok avantajlı konumda felanda değiller açıkcası . Haritalarını daraltmışlar , ilerleyen zamanlarda alacak köy bulamayacaklar vs. Tabi klana gelenlerin yarısi köy kasmak amacı ile gelmediyse :)

Demem o ki ; birlik sağlamış iki kişi , birliğini sağlayamamış köyden makbuldür . Deli gibi köy kasıyor adamlar , vurun vurun alın . Galaxy çöp :p

DiOny SoS

Hafif Atlı
yav bu konuşan arkadaşlar var böyle tabiki ama şöyle bir durum var biz baştan dedik çok kalabalık olucaz diye ama ne hikmetse kendileride özenip 4 klan sayılarını 12-13 falan yaptılar. Yapmasalardı yine hak verirdim abdicim :)

DeletedUser67878

Ziyaretçi
asjahavs Bu durumda kim toplama oluyor o zaman kanka :D

Dışardan bir gözle bakarsak Diriliş istatislik attığında Galaxy tarafı şey dedi kendi köylerini alıyorlar. Bu adamlar içine girmişse Galaxy toplamadır. Açık ve net ;) Gerçi iyi ki toplamalar :D :D Ne kadar kişi olursa o kadar zevkli olur 685 kişi diyorlardı w52 ye yetiştirmeye çalışıyoruz :)

ulrich .

Yasaklı
Dışardan bir gözle bakarsak Diriliş istatislik attığında Galaxy tarafı şey dedi kendi köylerini alıyorlar. Bu adamlar içine girmişse Galaxy toplamadır. Açık ve net ;) Gerçi iyi ki toplamalar :D :D Ne kadar kişi olursa o kadar zevkli olur 685 kişi diyorlardı w52 ye yetiştirmeye çalışıyoruz :)

world açılmadan sizin klan tanımamasına rağmen beni bile çağırdı, toplamalık konusunda en son laf edecek taraf bence sizsiniz.

Bu fazla olmaya laf eden klanlar ya karşıdaki rakibinden korktukları için ya da kendileri o kadar kişi toplayamayıp kedi ciğer misali imrendikleri için karalama yapmaya çalışıyorlar ama ne yapsalar boş :D