DİRİLİŞ KLANI TOPLAMA KLANLARIYLA (GALAXİ İLE) SAVAŞA GİRMİŞTİ

• Konuyu başlatan DeletedUser64555
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67878

Ziyaretçi
dayanamadım yazacam yahu crom un pusula ile savas yaptıgı gunler aklıma geldi yine şöyle bi geriye gittim kaan abiler aklıma geldi en son kaan abi c3te ben artık yokum dediği ve oldugu klan yonetımını tamamıyla bana bıraktığı günler geldi aklıma vay bee crom kimlerin ağzında sakız olmuş.yaşın kaç bilmiyorum ama gerçi senin adını cismini bile bilmiyorum belki oynadık yanyana kimbilir ya sen bize ağır geldin ya biz sana bi türlü kısmet olmamış tanışmak dünya başından beri üfürüklerini okuyorum.Topladığın arkadaşlara ihanet edip sağa sola saldırma bence bi oyun oynuyoruz sen ve senin gibiler yüzünden buraya artık yeni oyuncuda girmiyor.sizin kibirlerinizden referanslarınızdan 2 3 arkadaş edineden dünkü oyuncular prelerle bişey yaptıklarını sanan cıvık vatandaşlar ismail başkeser havalarına girmeyin adam gibi oyun oynayın adam gibi muamele görün.Bu yazım sadece sana değildi adın her neyse sadece sana yazmadım bu yazıyı sen ve senin gibi düşünenlere bu yazdım

hadi biraz ötede oyna şimdi git kendi klan isminin olduğu yerde gevşeklen

Ben seni tanıyorum ama :) Telefon değişti numaralar gitti arayım seni hatta kayıtlıdır numaram yüzüme söyle bunları.

FARAZA

Markiz
v6jM1A.png

DİRİLİŞ lehine güncel istatistik

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Çok ayıp niye eşinizi dostunuzu topluyonuz? Yakışıyor mu?