DİRİLİŞ KLANI TOPLAMA KLANLARIYLA (GALAXİ İLE) SAVAŞA GİRMİŞTİ

• Konuyu başlatan DeletedUser64555
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68462

Ziyaretçi
Oyunun basindayiz gencler ilerleen safhalar cok daha iyi ve guzel olacaktir gece bonusunun olmamasi bna gore + dir. Dirilis klanlari cok iyi bir ekiptir, 39 da on aktif oyuncusu ile finalde dehsete kok sokturdu. Dehset sinirinda pasif veya barbar disinda aktif oyunlardan kolay kolay koy alamadilar. Aldiklarini da zaten geri aldik. Suan dirilis kadrosu cok daha iyi ve cok fazla aktif oyuncuya sahip 39 da kok sokturen ekibin tammamina yakini tekrar burda ve ona cok daha aktif yeni arkadaslar katildi.

Demem odur ki ilerleyen safhalarda dirilis klanlari bu sekilde devam etmesi durumunda ekibinin saglam ve tecubeli olmasi savaslarin ve stratejilerin bircogunu bilmesi savaslarla pismesi durumu Dirilisi bir adim one cikartiyor.

İsAllah seviyeli ve zevkli bir savas olur, herkese iyi oyunlar.

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Oyunun basindayiz gencler ilerleen safhalar cok daha iyi ve guzel olacaktir gece bonusunun olmamasi bna gore + dir. Dirilis klanlari cok iyi bir ekiptir, 39 da on aktif oyuncusu ile finalde dehsete kok sokturdu. Dehset sinirinda pasif veya barbar disinda aktif oyunlardan kolay kolay koy alamadilar. Aldiklarini da zaten geri aldik. Suan dirilis kadrosu cok daha iyi ve cok fazla aktif oyuncuya sahip 39 da kok sokturen ekibin tammamina yakini tekrar burda ve ona cok daha aktif yeni arkadaslar katildi.

Demem odur ki ilerleyen safhalarda dirilis klanlari bu sekilde devam etmesi durumunda ekibinin saglam ve tecubeli olmasi savaslarin ve stratejilerin bircogunu bilmesi savaslarla pismesi durumu Dirilisi bir adim one cikartiyor.

Şuanda da açık ara öndeler galaxy çöp

DeletedUser58115

Ziyaretçi

Peki Galaxy nasıl bir klan, anlatsana biraz...

Bismarck.

Kılıç Ustası
ybaydi bu oyunu falan bırakta bi psikoloğa falan görün olm çoklu kişilik bozukluğu seziyorum sende bak

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Yürü be koca reis. 50'yi beraber mi kapatacaksınız yoksa TİTAN vs WAL savaşını görecek miyiz?

W50 yi bilmem de
W51 de galaxy vs CROM savaşını görürsün belki de biz gelmeden diriliş tokatlar hiç görmezsin kim bilir :) 660 kişi mi dediydiniz 300 ü preci gerisi 360 neyse ammaan sürprizi bozmayım ;)