DİRİLİŞ KLANI TOPLAMA KLANLARIYLA (GALAXİ İLE) SAVAŞA GİRMİŞTİ

• Konuyu başlatan DeletedUser64555
  • Başlangıç tarihi
Diriliş zayıf rakibi Dehşet karşısında bile zorlanmıştı yüce galaxy klanlarına karşı şansları olduğunu düşünmüyorum :D

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
Diriliş klanları njite avres gibi iyi oyunculardan oluşan bir ekip. Galaxy de aynı şekilde. Kesinlikle çok çekişmeli bir savaş olacaktır.Fakat bence uzun vadede galaxy bir tık daha önde olacaktır. Her iki tarafa da başarılar.

Normalde forumu okuyup sessiz kalan biriyim ama yazmak istedim bilgilerim eksikse güncelleyebilirsiniz
avres gibi iyi bir oyuncu ile eski bir dünyada komsuyduk oyunun bası saldırıp al dediğim köylerden sonra abartıp benimde köylerimi aldı :) keske hepsini alsaydı o zaman neyse misyoneri yetmedi herhalde sonra biz topladık onun köylerini hırslı birisi olabilir aşagı yukarı nasıl oynadıgınıda biliyorum bu yuzden uzun vade de savas devam ederse oyumu galaksiden yana kullanıyorum
o değilde ne kin tutmusum ya :D

DeletedUser68462

Ziyaretçi
Savasta herkeze basarilar seviyeli bir savas olsun yeter.

DeletedUser68011

Ziyaretçi
Ne demek düşer bilmiyorum Allah kolaylık versin. toplama ve klan kelimelerinin yan yana gelmesini sevmem toplama klan genelde toplayan klan oluyor. yılların deneyimi diyenler 3 günde toplanıyor bu oyunda :D