TEAM NO SLEEP

JaqexooN

Mızrakçı
Millete yanaşa yanaşa bir hal oldunuz zaten :))
Yanaşmak ? :D

Simdi sunları bi acıklıga kavusturalım sonra gidersin bi kösede aglamana devam edersin. :)
biz 13unde o bölgede basladık ve biz daha 400 puanken sizden saldırılar geliyordu daha 1 hafta olmadı op yaptınız sadece aralarlarla tuta tuta buraya kadar tasıdık oyunu, dibimizdeki oyuncularınızı 3 er 4 er k savla doldurdunuz,ful ciftlik saldırılarla surekli olarak op yaptınız yıkamadınız ve suan savasta yeniliyosunuz. İnsan bi helal olsun der biraz saygı duyar daha burda gelmişsiniz boş yapıyorsunuz , varsayalımki sizin yerinizde biz olacaktık yani tum köylerimiz dolu savunmamız var saldırı askerimiz var hersey hazır suan w'ye veda etmiştiniz eninde sonunda gerci veda ediceksiniz boş yapmadan saygı cercevesinde oyununuza bakın daha rezil raporlarınızı paylasmadım bile kilitler olsun 50 baltayla kafa atarak mis atmalar olsun vs vs daha bir çok sey var oyununuzu oynayın burası aglama tahtası degil.
alE4X5.jpg

k9v2vA.jpg

Bu arkadasta yanımda köy almıstı ful sav cekmisti büyük konustu daha atabilcegim cok sey varda bu kadarıda sana yeter zaten. Oynayan herturlu oynar :)
ZXdrXV.jpg

7avOBL.jpg

JaqexooN

Mızrakçı
He sunuda ekliyim bölgemizdeki multi hesaplarınızdan kami basıp basıp atıyodunuzda :D

DeletedUser65421

Ziyaretçi
sakin beyler 1 aya kalmaz etrafımızı mavi yapacağız rez alın siz :D

ordu basmayı bile bilmeyen oyuncularla bu kadar münakaşaya gerek yok bence :D

Eklentiler

• Adsız.png
    Adsız.png
    39,2 KB · Görüntüleme: 36

DeletedUser68371

Ziyaretçi
işinize geleni paylaşmayı çok seversiniz ona birşey diyemem :) Hayallerin şehrine daha çok var uyumaya başlasan daha iyi olur white :D

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
işinize geleni paylaşmayı çok seversiniz ona birşey diyemem :) Hayallerin şehrine daha çok var uyumaya başlasan daha iyi olur white :D

Daha dün bizim arkadaşlara, bizim klana katılırmısınız diye mesaj atanlar bunlar değilmiydi, yoksa onlar önüne gelene attıkları için mi kime yazdıklarını bilmiyorlar :)

Ama TNS yi tebrik ediyorum, azimle oynuyorlar daha da azimle köylerini savunuyorlar.......

Sonuçta bu oyun birileri kazanacak birileri kaybedecek, mühim olan kimsenin kimseyi kırmaması, rencide etmemesi, herkese oyunda başarılar....:D:cool:

JaqexooN

Mızrakçı
Daha dün bizim arkadaşlara, bizim klana katılırmısınız diye mesaj atanlar bunlar değilmiydi, yoksa onlar önüne gelene attıkları için mi kime yazdıklarını bilmiyorlar :)

Ama TNS yi tebrik ediyorum, azimle oynuyorlar daha da azimle köylerini savunuyorlar.......

Sonuçta bu oyun birileri kazanacak birileri kaybedecek, mühim olan kimsenin kimseyi kırmaması, rencide etmemesi, herkese oyunda başarılar....:D:cool:

o muhabbete gelicek olursak 1 arkadasa yazdım oda ketur67 , bi arkadas var out tarafından bak dedi bu adam cok ugrasıyo dedi bu çöpler arasında durmasın dedi :D bi mesaj at istiyosan dedi bende mesaj atıp istersen buyur gel dedim bunda birşey göremiyorum :p halen daha boş yapma peşindesiniz..
Alttan alttan iş cevirmeyi iyi bilirsiniz siz bir gece TNS diye klan kurup içimizden adam alıp savunma attırıp önunede mis cıkarsınız siz anca öyle köy alırsınız :D

y6VdOn.jpg

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
o muhabbete gelicek olursak 1 arkadasa yazdım oda ketur67 , bi arkadas var out tarafından bak dedi bu adam cok ugrasıyo dedi bu çöpler arasında durmasın dedi :D bi mesaj at istiyosan dedi bende mesaj atıp istersen buyur gel dedim bunda birşey göremiyorum :p halen daha boş yapma peşindesiniz..
Alttan alttan iş cevirmeyi iyi bilirsiniz siz bir gece TNS diye klan kurup içimizden adam alıp savunma attırıp önunede mis cıkarsınız siz anca öyle köy alırsınız :D

y6VdOn.jpg

Senin yaşın küçük daha anlaşılan, inanıyorum ki klanlarınızda yaşça daha büyük ve olgunlaşmış insanlar vardır.....

Yazımın son cümlesini anlaman için birazcık insan olman yeterliydi ama maalesef anlamamışsın :D

Sen tutmuş, çöp filan diyorsun..

Reel hayatta dışlanmış olan insanlar, bastırılmış duyguları olan insanlar, sanal alemde bir başkalarına hakaret eder, asıp keserler SENDE BUNUN TİPİK BİR ÖRNEĞİ SİN... :D

Umarım kendini düzeltirsin. ASLA UNUTMA KENDİNE YAPILMASINI İSTEMEDİĞİN BİR ŞEYİ BAŞKASINA YAPMAYACAKSIN. BUNU İLK OKULDA ÖĞRETİYORLAR, GÜZEL ARKADAŞIM :p

JaqexooN

Mızrakçı
Senin yaşın küçük daha anlaşılan, inanıyorum ki klanlarınızda yaşça daha büyük ve olgunlaşmış insanlar vardır.....

Yazımın son cümlesini anlaman için birazcık insan olman yeterliydi ama maalesef anlamamışsın :D

Sen tutmuş, çöp filan diyorsun..

Reel hayatta dışlanmış olan insanlar, bastırılmış duyguları olan insanlar, sanal alemde bir başkalarına hakaret eder, asıp keserler SENDE BUNUN TİPİK BİR ÖRNEĞİ SİN... :D

Umarım kendini düzeltirsin. ASLA UNUTMA KENDİNE YAPILMASINI İSTEMEDİĞİN BİR ŞEYİ BAŞKASINA YAPMAYACAKSIN. BUNU İLK OKULDA ÖĞRETİYORLAR, GÜZEL ARKADAŞIM :p

Halen daha boş konusuyosunuz acıklama yapmamı gerektircek bişey göremiyorum,Her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin, bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye normalde bunları paylasmıyacaktım ama her seferinde gelip boş yaptınız bi küçümseler bi bişeyler felan :D Senin wp yazısmaların bile var gelmişsin burda nutuk atıyosun :D

Basaranbugra

Mızrakçı
Arkadaşlar saygınızı korumanız gerekiyor. Yaşça kendinizden büyük olan abilerimize hitap ederken biraz daha saygılı davranırsanız gerçekten müteşekkir olacağım. Birbirimizi kanser edeceksek başka türlü edelim bu yol aşağılık psikolojine sahip insanlar benimser.

Bu şekilde uzatacaksanız oyundaki nickim aynı özele gelin tartışalım saygınızı koruyun saygı her şeydir arkadaşlar. :)

JaqexooN

Mızrakçı
Arkadaşlar saygınızı korumanız gerekiyor. Yaşça kendinizden büyük olan abilerimize hitap ederken biraz daha saygılı davranırsanız gerçekten müteşekkir olacağım. Birbirimizi kanser edeceksek başka türlü edelim bu yol aşağılık psikolojine sahip insanlar benimser.

Bu şekilde uzatacaksanız oyundaki nickim aynı özele gelin tartışalım saygınızı koruyun saygı her şeydir arkadaşlar. :)

Bu konuyu uzatmak istemiyorum işin sonu hakarete kadar gidecek çünkü,ortada yapılan bazı yanlıslar var ve sadece yasının büyük olmasından dolayı bir insana, kusura bakmada saygı göstermem.

İyi aksamlar.

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Buraya gelip altı üstü oyun birbirini kırmak yok, yaşça büyük abilerinize saygılı olun vs diye felsefe yapacağınıza oyun oynayın bence. Çünkü bunun bir oyun olduğunu biliyorsanız önce hakkını vererek oyunu oynamanız gerekir.

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Buraya gelip altı üstü oyun birbirini kırmak yok, yaşça büyük abilerinize saygılı olun vs diye felsefe yapacağınıza oyun oynayın bence. Çünkü bunun bir oyun olduğunu biliyorsanız önce hakkını vererek oyunu oynamanız gerekir.

Hakaret ederse birileri, uyarılır öncelikle....

Daha iyi olduğunuzu düşünüyorsanız, köylerimizi toplarsınız, bende derim ki bunlar hakkını veriyor, sanada bol şanslar