Qapat-PUSULA KLANLARINA TEBRİKLER.

HeyBizBurdayız

Baltacı
Dünya 7 gün sonunda 26.12.2018 tarihinde kapatılacaktır.

İlgili tarihte 1. sıradaki klan dünya kazananı ilan edilecektir.

YAZISIYLA 1 HAFTA İÇİNDE HİÇBİR ŞEYİN DEĞİŞMEYECEĞİNİ DE GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK. BU 2 KLANI TEBRİK EDERİM :)

12345x1

Mızrakçı
pusula klanını tebrik ederiz. dünyayı biz değil, onlar kapatıcak. emek veren her oyuncunun eline sağlık, bizim açımızdan keyifli bir dünya oldu.

DeletedUser6063

Ziyaretçi
bende bunu anlamıyorum son 2 klan kalmış aylarca beklenildi farmville gibi oyun oynadınız tebrikler :)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Kapanış ile ilgili bir şey yok hakimiyet vb. şartlar dünya başlangıcında belliydi kazanma şartları devam eden dünya değişeceğini sanmıyorum. Kısacası C11 in açılış süresi mayıs tan çok PUSULA ve GAPAT klanının elindedir :)

Yinede eski rakibimiz GAPAT klanını tebrik ederim. @Despi* bi ben doğru yazıyorum sizin ismi, GAPAT'ında kurtulalım şu dünyayı :D

Despi*

Casus
Kapanış ile ilgili bir şey yok hakimiyet vb. şartlar dünya başlangıcında belliydi kazanma şartları devam eden dünya değişeceğini sanmıyorum. Kısacası C11 in açılış süresi mayıs tan çok PUSULA ve GAPAT klanının elindedir :)

Yinede eski rakibimiz GAPAT klanını tebrik ederim. @Despi* bi ben doğru yazıyorum sizin ismi, GAPAT'ında kurtulalım şu dünyayı :D
Klasikte mesaj geldi oyundan kapanacak cidden 26sında :d baktılar oynamıyoruz teknik sebeplerden ötürü kapatıyoruz demişler :d

UcanZi

Kılıç Ustası
Güzel bir dünya oldu emeği geçen herkese teşekkür ederim. Gapat klanına ayrı bi parantez açmak gerekirse bu zamana kadar oynamış olduğumuz dünyalar içerisinde diplomasiye en fazla sadık kalan nadir bir klan olduğunu her alanda gösterdi. Oyunun son evresinde formaliteden dahi olsa savaşmak istemedik. Ayrıca her zaman altını çizdiğimiz gibi bir kez daha Udw klanı oyuncularına da yardımlarından uykusuz gecelerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.
Bir başka klasikte görüşür müyüz çok çok zor bununla beraber kapattığımız 3 klasik oldu bizim için yeterli.
Yine de açılan klasik dünyalara belki çok ufak ekiplerle takılmalık bakabiliriz.
Herkese iyi oyunlar.

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Klasikte mesaj geldi oyundan kapanacak cidden 26sında :d baktılar oynamıyoruz teknik sebeplerden ötürü kapatıyoruz demişler :d

O halde GAPAT klanını kattığı renk için tebrik ederim. PUSULA da emeği geçen tüm oyuncuları tebrik ederim.

DeletedUser57121

Ziyaretçi
Ben artık PUSULA klanlarını Classic sunucularında görmek istemiyorum. Kendileri 10-20 klan geldiği yetmiyor gibi bide şakşakçılarını da getiriyorlar. Bunları gördükçe oyundan iğreniyorum. Sonra gelip ''biz 3 klasik kapattık, yeter artık diyorlar''. Oyunun çoğunluğu sizsiniz zaten ve diğer kalanlar da size çalışıyor. Umarım Classic 11'de bu klan muhabbeti çözülür.

myw**

Dük
Ben artık PUSULA klanlarını Classic sunucularında görmek istemiyorum. Kendileri 10-20 klan geldiği yetmiyor gibi bide şakşakçılarını da getiriyorlar. Bunları gördükçe oyundan iğreniyorum. Sonra gelip ''biz 3 klasik kapattık, yeter artık diyorlar''. Oyunun çoğunluğu sizsiniz zaten ve diğer kalanlar da size çalışıyor. Umarım Classic 11'de bu klan muhabbeti çözülür.

http://tr.twstats.com/trc1/index.php?page=player&mode=conquers&type=lose&id=5480878

son classic seni pusulada toplamamıs 2 köy den sonra yok olmuşun hocam umarım classic 11 de 10 köy barajını geçersin

Rocco Siffredi

Hafif Atlı

maxresdefault.jpg

Niva

Mızrakçı
Basda oyun zevkliydi amma bir yerden sonra farmvilleye dondu .Onumuzdeki classiclerde her kes 1 klan kurarsa cok mutlu olucaz amma bunu kimse yapmiyor malesef .her kes 5-6 klan olmaya calisiyor usdune muttefikliklerde yapiliyor ki buda oyunun 1 ay surmesine getirip cikardi ondan sonra bos kaldi dunya .Pusula klani uyelerini ve Gapat Klani uyelerini tebrik ederim .Amma zevk aldikmi bu dunyadan ilk 1 ayi sayarsak evet amma genel tabloya bakarsak vesat bir dunya oldu.Bu kadar entrika GOT da bile olmadi

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
Basda oyun zevkliydi amma bir yerden sonra farmvilleye dondu .Onumuzdeki classiclerde her kes 1 klan kurarsa cok mutlu olucaz amma bunu kimse yapmiyor malesef .her kes 5-6 klan olmaya calisiyor usdune muttefikliklerde yapiliyor ki buda oyunun 1 ay surmesine getirip cikardi ondan sonra bos kaldi dunya .Pusula klani uyelerini ve Gapat Klani uyelerini tebrik ederim .Amma zevk aldikmi bu dunyadan ilk 1 ayi sayarsak evet amma genel tabloya bakarsak vesat bir dunya oldu.Bu kadar entrika GOT da bile olmadi

allah belamı versin okumayı unuttum

HeyBizBurdayız

Baltacı
yemin ediyorum ki okuduğumu anlamadım anlamadığımdan yorumlayamadım :D

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
Unuttun qaliba ben Azeriyim ve Azerbeycanda yasiyorum yazdiklarimin cogunu anlamaman gerekiyor zaten :D Bu arada senin hesaba ne oldu o kadar post vardi 224 olmus simdi senidemi banladilar :D

vay karındaşım valla dikkat etmedim afedersin. hesabın mail şifre unuttum, rica ettim ilgilenmediler. çok da kasmadım açıkçası :D