CiN

• Konuyu başlatan DeletedUser63514
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61441

Ziyaretçi
başkanları asılma kararı aldık diyor, oyuncuları zevkine takılcaz iddamız yok diyor herhalde başkanlarının köyü gidince asılmama kararı aldılar 1 gün sonra :)

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Baskalarinin koyu gittide, koyler fazlasiyla geri alindi. Alinmayada devam ediyor. Kafan calisiyorsa oturda haritamiza bak sonra gitte klanin gecmisine bak. Asilcak bi cin klani bu kadar kisimi olurdu siralamada bu kadar gerimi olurdu. Mazotu tineri birakta dalgana bak

Artesta

Yasaklı
başkanları asılma kararı aldık diyor, oyuncuları zevkine takılcaz iddamız yok diyor herhalde başkanlarının köyü gidince asılmama kararı aldılar 1 gün sonra :)

e tabi cin klanından aldığı köyü 2-3 saat elde tutunca böyle seviniyor insan bir kaç saat sonra o adam sıfırlancak mesela haberi yok

DeletedUser63514

Ziyaretçi

ilk olarak başkanları silinince filan denilmiş...
ben zaten hiç bir dünyada sıralamada yokum...huyum değil ben bakıcı olurum hesaba o hesaplada gider gerekeni yaparım...
her dünyada yaptığım gibi...

silinme olayına gelirsek silen arkadaşı tebrikte ettim helal olsun dedim :)
saat 4 e kadar whatsapta muhabbet ettiğim abi abi diyen çocuk köylerimi aldı :)
abim hadi iyi geceler ben uyuyorum dedim 1 saat sonra saldırmaya başladı :)
3.4. mise girdik araları sıkıntı yok diyorduk
3.mis ölmedi gitti 3 misle köy aldı
sans yapıcak birşey yok :)
ama hainlik en üst safada :)
altı üstü 2 3 gün geri atmış oldu beni :)
adamda sıfırlandı köyleri alındı o köyleride ben alıcam örneğin geri :)
çok takılma o yüzden bu konulara :)

Artesta

Yasaklı
bak abedonnun köyü alındı

abedd.png

DeletedUser63514

Ziyaretçi
boşverin bunları ya...
ben whatsap konuşmaları yapıştırsam yüzü olmıcak zaten bu adamların ama ne yapıcaklar adamlar alışkanlık haline getirmişler her dünyada hainlik...

DeletedUser61441

Ziyaretçi
boşverin bunları ya...
ben whatsap konuşmaları yapıştırsam yüzü olmıcak zaten bu adamların ama ne yapıcaklar adamlar alışkanlık haline getirmişler her dünyada hainlik...

benle ne alakası var bu işin :) ben haritada gördüğümü söyledim. başkanları asılcaz diyor üyeleri takılacaz diyor bu ne iş dedim.

isterseniz mesajarınızın hepsini bir alıntı yapayımda ne yaptığınızı kendiniz görün ve ilk önce kendi aranızda ne yapacağınıza karar verin ondan sonra buraya yazın bence arkadaşlar ;) oynayacaksanızda başarılar diliyorum hepinize. ama ilk önce ne yapacağınıza karar vermeniz daha iyi olur. buna karar verdik zaten diyorsanızda başlığı baştan sona tekrar okumanızı tavsiye ederim. iyi oyunlar :)

DeletedUser66224

Ziyaretçi
boşverin bunları ya...

a kişisi: aman furkan biz ayrılmayalım gelişelim

f kişisi: abi böyle olursa ilerde birbirimize vurcaz çıkın işte ayrılalım istediğinizi yaparsınız yine

a kişisi: yok furkan olmaz durmamız lazım zaten vurmayacağız siz bizi vuracaksınız eminim hatta iddiaya girdik vsvsvs

3 gün sonra:

a kişisinin vur demesiyle arkadaşları vurur ve sonra a kişisi der ki f kişisi hain :D sen çok tehlikelisin abi cidden bak insanların eğlenmeye geldiği worldü egonla zehir ettin insanları arada bıraktın. bari artık sus da oyna, silindin işte. ya da bu silmeye hainlik diyorsan kabul etmem diyorsan eğer;

en büyük hainin klandan çıkıp direkt ona savunma atan adamı misleyen adam olduğunu kabul ediceksin :) @faruk2829

yapabilir misin bunu?

şimdi buna cevap veremeyeceksin hemen konuyu değiştireceksin seni çok iyi tanıdım :D oynayın işte, senin tabirinle "waldaki sana tapan adamlar"ını da yanına alır güzel bir savaş verirsin ben inanıyorum sana :D

klan yönetiminde 2 şeyi problem ettin 1 benim şizoya vurmayacak olmam 2 diplomasi.

klandan çıktığın gün şizofreni de arattın kıtada kim varsa diplomasi de yaptırdın, hiç sorun değil ama çok adamlık örneği sergilemiş gibi gelip buraya hainlik yaptığın halde bunlar hain demen komedi. kaç yaşında adamsın yazık...

farklı hesaplarla beni konuşturmaya çalıştınız; ama bunu da öyle bi amatörlükle yaptınız ki. adamla ben önceki gün konuşuyorum telefonda, ertesi gün gelip tam tersi şeyler söylüyor yazı şekli bile değişiyor :D komediydi yani, bu kadar alçalmanıza da yazık.

konuyu açtınız devam ettirmek zorunda kaldım herkesten özür diliyorum. gelip şuraya adam akıllı başarılar demiştim bunlara rağmen; ama anlamadın... sen ve faruk2829 hariç tüm cincilere oyunda ve reelde başarılar!

Savaş esnasında kimin haklı , kimin haksız olduğu önemli değildir

Savaşı kazanan her zaman haklıdır arkadaslar .

DeletedUser66224

Ziyaretçi
haklı kim tanıdıksa o oluyor bugünlerde o yüzden bir şey anlatmaya çalışmayacağım.

tek isteğim tartışılmaması. ben burda ilk gün de her şeyi bilmeme rağmen ses etmedim başarılar dileyip geçtim çünkü insan kırmaya değmez. ama gelip de burda her gün ulaşmaya çalışırken, bir anda furkan mıymış neymiş adı diye adım zikredilince cevap yazmak zorunda kaldım yoksa oyun zerre umrumuzda değildi başından beri. ekip bile toplamadık. umarım worldü de kapar da bu hareketlere değer, tek temennim o :)

herkese başarılar tartışma lütfen devam etmesin insanlar daha fazla arada kalmasın, oyun bu ve oyunda kalsın. çok konuşmak isteyen de numaramı bulur, burası insanların eğlenmeye çalıştığı bi' forum gereksiz tartışmalarla şurayı doldurmaya gerek yok seviliyorsunuz. :)

Brskr-RTV

Hafif Atlı
haklı kim tanıdıksa o oluyor bugünlerde o yüzden bir şey anlatmaya çalışmayacağım.

tek isteğim tartışılmaması. ben burda ilk gün de her şeyi bilmeme rağmen ses etmedim başarılar dileyip geçtim çünkü insan kırmaya değmez. ama gelip de burda her gün ulaşmaya çalışırken, bir anda furkan mıymış neymiş adı diye adım zikredilince cevap yazmak zorunda kaldım yoksa oyun zerre umrumuzda değildi başından beri. ekip bile toplamadık. umarım worldü de kapar da bu hareketlere değer, tek temennim o :)

herkese başarılar tartışma lütfen devam etmesin insanlar daha fazla arada kalmasın, oyun bu ve oyunda kalsın. çok konuşmak isteyen de numaramı bulur, burası insanların eğlenmeye çalıştığı bi' forum gereksiz tartışmalarla şurayı doldurmaya gerek yok seviliyorsunuz. :)
senin köyü ben alayım barbo 44 ten borcun var :p

DeletedUser63514

Ziyaretçi
benle ne alakası var bu işin :) ben haritada gördüğümü söyledim. başkanları asılcaz diyor üyeleri takılacaz diyor bu ne iş dedim.

isterseniz mesajarınızın hepsini bir alıntı yapayımda ne yaptığınızı kendiniz görün ve ilk önce kendi aranızda ne yapacağınıza karar verin ondan sonra buraya yazın bence arkadaşlar ;) oynayacaksanızda başarılar diliyorum hepinize. ama ilk önce ne yapacağınıza karar vermeniz daha iyi olur. buna karar verdik zaten diyorsanızda başlığı baştan sona tekrar okumanızı tavsiye ederim. iyi oyunlar :)

bence söyle yap...
eski arsivlere bak...
her dünyada aynı kişiler aynı cümleleri kullanırlar...
aradaki ufak ayrıntıyı yakalarsın umarım...
takılcazdan kasıtlarını :)

DeletedUser63514

Ziyaretçi
a kişisi: aman furkan biz ayrılmayalım gelişelim

f kişisi: abi böyle olursa ilerde birbirimize vurcaz çıkın işte ayrılalım istediğinizi yaparsınız yine

a kişisi: yok furkan olmaz durmamız lazım zaten vurmayacağız siz bizi vuracaksınız eminim hatta iddiaya girdik vsvsvs

3 gün sonra:

a kişisinin vur demesiyle arkadaşları vurur ve sonra a kişisi der ki f kişisi hain :D sen çok tehlikelisin abi cidden bak insanların eğlenmeye geldiği worldü egonla zehir ettin insanları arada bıraktın. bari artık sus da oyna, silindin işte. ya da bu silmeye hainlik diyorsan kabul etmem diyorsan eğer;

en büyük hainin klandan çıkıp direkt ona savunma atan adamı misleyen adam olduğunu kabul ediceksin :) @faruk2829

yapabilir misin bunu?

şimdi buna cevap veremeyeceksin hemen konuyu değiştireceksin seni çok iyi tanıdım :D oynayın işte, senin tabirinle "waldaki sana tapan adamlar"ını da yanına alır güzel bir savaş verirsin ben inanıyorum sana :D

klan yönetiminde 2 şeyi problem ettin 1 benim şizoya vurmayacak olmam 2 diplomasi.

klandan çıktığın gün şizofreni de arattın kıtada kim varsa diplomasi de yaptırdın, hiç sorun değil ama çok adamlık örneği sergilemiş gibi gelip buraya hainlik yaptığın halde bunlar hain demen komedi. kaç yaşında adamsın yazık...

farklı hesaplarla beni konuşturmaya çalıştınız; ama bunu da öyle bi amatörlükle yaptınız ki. adamla ben önceki gün konuşuyorum telefonda, ertesi gün gelip tam tersi şeyler söylüyor yazı şekli bile değişiyor :D komediydi yani, bu kadar alçalmanıza da yazık.

konuyu açtınız devam ettirmek zorunda kaldım herkesten özür diliyorum. gelip şuraya adam akıllı başarılar demiştim bunlara rağmen; ama anlamadın... sen ve faruk2829 hariç tüm cincilere oyunda ve reelde başarılar!

abim ego tatmin eden birisi varsa oda sen ve senin artist liderindi...
ben sana selam bile vermemisim etmemişim bu dünyada gel bizle oyna bile dememişim bana geldin mesaj attın abim aman uçma bir yere biz sana uçucaz dedin...
sonra abi senin ekibide getirsene klan benim klanım zaten öyle zevkine oynayalım dedin..
bende sana ne dedim abim faruk abinin yanına uçucam bana uçun bende faruk abiye uçucam dedim değilmi ?

sonra sen gittin direk eyübü bana uçurdun ve doğal olarak ikilemde bıraktınmı sonra faruk abiyi destekliceksek burda kalıcam yoksa uçucam dedim değilmi ?

sende destekleriz dedin sonra bende bizim cocukları çağırdım hepsi 2.günden sonra başladılar gelmeye...

neyse sonra senle telefonda konuştukmu hani beni aradınız...
diplomasi için konuştukmu konuştuk...sende tamam dedinmi dedin...
sonra ilk işin gidip senle konuştuğumuzun tam tersini yapmak olmadımı...
sonra benim klanım dediğin klan senin değil başkasının çıkmadımı...
sonra özgür abiye mesaj atıp abi alarma dalalım derken
aynı klanda diğer oyuncun başka bir oyuncuya mesaj atıp szofrene dalıcaz abi demedimi...

kısacası sen plan programını çok önceden yapmıssın hayatımda gördüğüm en saçma diplomasiyi yaptın bütün haritada 1 tane alıcak köy bırakmadın ve ben senle bizzat bunun için tartıştım sende her seferinde abi ayarlıcaz edicez dedin...
sonra bende böyle devam edicekseniz çıkalım biz dedim...
sonra gene konuşmalar oldu araya yöneticiler girmedimi...
abi ayrılmayın dedi tamam dedim...
sonra egosunu tatmin etmek isteyen artist beni klandan atmadımı ?
sonra cin klanı hakkında hakaret içerikli cümleler kurmadımı ?
birde neymiş direk çıkıp herkes ile diplomasi konuşmuşmuş vallahi bahsettiğin klanı biliyorum szofren klanı için diyorsun sen oynamayan adamı egon yüzünden oyuna başlattın bugracisemi oda gitti cenk ile konuştu rica etti...bumu zoruna gitti...

ondan sonra faruk abi dalmışmış ne yapıcaktı 1slmı bile olmayan adamın onu vurmasınımı beklicekti...
destek atmışmış adam köyde dışarda asker yoktu aldığında...
SEN DESENE BİZ MULTİLER İLE OYNADIK MULTİSİ İLE DESTEK ATTI DİYE BURDA...

sonra neyse eyübede dedim sizede dedim...
ben isyan klanından kimseye dalmıcam diye demedimmi...
1 tane bile saldırı atmadım ben daha çok herkesin sakinleşmesini istedim...
sen ne yaptın gizli planlarını devreye soktun...
oflu yasinle yakubun arası çok iyi konuşun muhabbet edin...
oyala onu ...
ben fake çıkayım arada kamiyi sokayım...
sonra sende baktın yakup abi uyucak... ozaman direk çık misi
bu planı yasin değil sen yaptın ondan yasinede kızmıyorum sadece çocuğa dediğim gibi 30bin pre harcamıştı yazık oldu...
sadece ve sadece senin egon senin hırsın yüzünden gittin çocuğu bize yem ettin...
bu forumda abeddonun köyünü aldık hesabı sildik diyebilmek için...

bizim orda buna başkasının ***** ile gerdeğe girmek deniyor...

ama en büyük ayıbı eyübe yaptın en büyük ayıbı...
eyübe dedim 1.günden beri dedim bak bu adamlar hain eyüp dedi furkan bize yamuk yapmaz...
olum yalan konuşuyor dedim yok aga furkan bize yamuk yapmaz...
bak olum bunlar benim köyüme dalıcak gece haberin olsun adım kadar eminim bu adamları tanırım ben bu adamlar hırsı ile oynar şeref namus düşünmezler...yok aga furkan bize bunu yapmaz...
git sor eyübe...
ülen eyüp dedim köy senden değerlimi destek bile koymıcam köye dedim...
ama görüceksin sabah olucan bana dalmış olucaklar dedim...
gece bu muhabbetler yüzünden hesap silme kararı alan adam sabah beni aradığında dediği yakup cidden haklıymıssın bir oyun için bukadar küçülceklerini bilmezdim...

ben sana hiç bir zaman güvenmedim güvenmemde
ama sana bu oyunda en çok güvenen adamlardan birine hainlik yaptın...
öyle bir hainlik yaptınki yıllardır tanıdığım adamda oyun zevki bırakmadın...

sadece senin ve o artist liderinin hırsları sebebi ile...

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Aklımda deli sorular
Furkan kim. Rampage mi
Büyük baskan egolu baskan kim
Tombad barbaros degil mi yoksa onun adı furkan mı ..