World 50 Genel Analiz

Biri birinin hakkında ticket açar, ticket açan ceza yer çünkü modlar ne diye uğraşsın. Biri bot kullanır, diğeri de bot kullanmadan, kullandığına dair şikayet edilir ama bot kullanmayan ban yer. Bot kullanan ise rahat rahat oynamaya devam eder. Birileri 4 mis ordu yetiştirmek için uykusundan fedakarlık yapar tertemiz yağmasını yapar, diğeri coplayer oynar oda 24 yağma atar multilerine . Temiz yağma yapan multi yağmalıyor diye ban yer ama diğeri ise coplayer oynayıp multi yağmalamaya devam eder.

Neyse. Bizim başımıza geliyor. Gelsin :)

Peki neden sen anlatsana biraz :D

GaziOsmanpaşa.

Yasaklı
Modlar işini tam yapıyor mu ? Burda benımde soru ışaretlerım var bırcok seyde pasif kalabılıyorlar. Fakat İsyan eden arkadasları da anlamıyorum. Her ne kadar calısma sekıllerını pek desteklemesemde bugune kadar haklı/haksız hıc ban yemedım:) Ban yıyorsanız bırazda kendınızde arayın sorunu..

DeletedUser52961

Ziyaretçi
İşte beklediğim yorum, ben yapmadim bilerek bakalım kimden patlicak derken senden patladı ağzına sağlık :)

Ne hikmetse oyunun kuralları değişmiş haberimiz yok. Kimine aynı kural ihlalinden 3 gün ceza veriyorlar kimine hiç vermiyorlar kiminede global veriyorlar. Benim şansıma global düştü. Nedeninin detayını istiyorum bunu benle paylaşamıyorlarmiş gizliymiş :D

5c0668ffeb10bb2f0c5b25f3.jpg

IXzQbn9.jpg

DeletedUser64688

Ziyaretçi

Ulan bunu görünce aklıma geldi askerde kazancıydım bizim kazanlarda mazot'la çalışıyodu.Diğer kazancılardan birisi sen tut şoförün birisiyle anlaş aynen böyle resimdeki gibi bidonlarla mazotları çıkart dışarıda sat...

Elemanlar yüzünden kazan dairelerine sivil memurlar konuldu bizde inşaat kısmına geçtik iyimi...

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Modlar işini tam yapıyor mu ? Burda benımde soru ışaretlerım var bırcok seyde pasif kalabılıyorlar. Fakat İsyan eden arkadasları da anlamıyorum. Her ne kadar calısma sekıllerını pek desteklemesemde bugune kadar haklı/haksız hıc ban yemedım:) Ban yıyorsanız bırazda kendınızde arayın sorunu..
Bende aynı durumdayım seninle ama camianın içinden bir insan olarak bir çok oyuncunun multi hesap yaptığını bot kullandığını biliyorum ve bu insanlar her worldde aynı devam ederken hiç ceza almıyorlar bunu da biliyorum. Suçsuz yere banlananları görüyorum. Üzüyor bu durum beni.

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Multi vs bunları boşverelim de, bu oyun classic harici oynanmaz yani şöyle söyleyeyim, her dünyaya girip pre kasıyorsan -ki o zaman da multi hesaplarla kasıyorlar- sorun olmaz ama pre olmadan dünyaya başlamak çok gereksiz. Dünya başında bildiğin eziyet oluyor pre etkisi. Bizim koca klanda 1 tane ağır atlı yokken, belki de araştırılmamışken, karşı tarafta bundan 1 hafta önce 400 ağır gördü bu gözler :)))

Özetle, normal dünya oynamayı düşünenler varsa preniz ve paranız yoksa hiç bulaşmayın derim, temiz temiz Classic oynamak daha mantıklı.

Multi vs bunları boşverelim de, bu oyun classic harici oynanmaz yani şöyle söyleyeyim, her dünyaya girip pre kasıyorsan -ki o zaman da multi hesaplarla kasıyorlar- sorun olmaz ama pre olmadan dünyaya başlamak çok gereksiz. Dünya başında bildiğin eziyet oluyor pre etkisi. Bizim koca klanda 1 tane ağır atlı yokken, belki de araştırılmamışken, karşı tarafta bundan 1 hafta önce 400 ağır gördü bu gözler :)))

Özetle, normal dünya oynamayı düşünenler varsa preniz ve paranız yoksa hiç bulaşmayın derim, temiz temiz Classic oynamak daha mantıklı.

Yoksa c11 e atıfta mı bulunuyorsun :)