World 50 Genel Analiz

DeletedUser61441

Ziyaretçi
Klanlar tarihi 30 klanda gördü o kadar abartmayalım :)

DeletedUser61441

Ziyaretçi
yok be bizim armut 30 değildi 20 civarındaydı :D ayrıca armut değil klanın adını anka yaptık sonradan armut 3 klandı .P

DeletedUser61441

Ziyaretçi
Genel analiz çok güzeldi, gerçekten takdire şayan. Lakin analizi yaparken modların tutumlarını unutmuşuz, meğersem dünya seyirini değiştirenler biz oyuncular değil, modlarmış. Selam olsun :)

İşte beklediğim yorum, ben yapmadim bilerek bakalım kimden patlicak derken senden patladı ağzına sağlık :)

Ne hikmetse oyunun kuralları değişmiş haberimiz yok. Kimine aynı kural ihlalinden 3 gün ceza veriyorlar kimine hiç vermiyorlar kiminede global veriyorlar. Benim şansıma global düştü. Nedeninin detayını istiyorum bunu benle paylaşamıyorlarmiş gizliymiş :D

Luciferr

Dük
Biri birinin hakkında ticket açar, ticket açan ceza yer çünkü modlar ne diye uğraşsın. Biri bot kullanır, diğeri de bot kullanmadan, kullandığına dair şikayet edilir ama bot kullanmayan ban yer. Bot kullanan ise rahat rahat oynamaya devam eder. Birileri 4 mis ordu yetiştirmek için uykusundan fedakarlık yapar tertemiz yağmasını yapar, diğeri coplayer oynar oda 24 yağma atar multilerine . Temiz yağma yapan multi yağmalıyor diye ban yer ama diğeri ise coplayer oynayıp multi yağmalamaya devam eder.

Neyse. Bizim başımıza geliyor. Gelsin :)

DeletedUser61441

Ziyaretçi
Kapitalist sistemin kurbanıyız boşver :)

Ama bu kadar bariz şeyler çabuk unutuluyor ve gözardı ediliyor buna rağmen elimizden bir şey gelmiyor acı olan o gelip oyamaya devam ediyoruz :D

DeletedUser61441

Ziyaretçi
Kişisel olaylarınızdan dolayı SANCAK laf arasında dolaşmasın lütfen.
Cihad sen de yazma kardeşim buraya.

bende kurduğumuz klanı unutmuşum :p 25 vardı herhalde ama klanı kurarkende biliyordum içinde birçok ekip bulanan klanlar uzun yaşamaz illaki sürtüşmeler oluyo oluyo oluyo birikince patlıyor :) bu dünyada da buna benzerlerini göreceğiz eminim.

aslankilic

Yasaklı
bende kurduğumuz klanı unutmuşum :p 25 vardı herhalde ama klanı kurarkende biliyordum içinde birçok ekip bulanan klanlar uzun yaşamaz illaki sürtüşmeler oluyo oluyo oluyo birikince patlıyor :) bu dünyada da buna benzerlerini göreceğiz eminim.
kanki geçmiş olsun selam verdin global yedin diyorlar

DeletedUser66676

Ziyaretçi
şöyle 10 kişi ekip olacaksın
10 klan kur
39u multi bi sen D:
takılacaksın oh