World 50 Genel Analiz

ByRevolution

Yasaklı
Bende Birşey söyleyim
Şuan Gözüken Klanların Hiç Biri Kendi Adıyla Dünyayı Kapatamayacak
Ya Başka Ad ile birleşecekler yada
içlerindekiler birleşecek

Kuzeybatıdan, güney batıdan çıkan klanlar yada bunlara ek olarak doğudan da 1 klan katılarak 3 klan kapatır bu dünyayı :=)

gabriel47

Mızrakçı
eline emeğine sağlık :)
bu dünyada benim görüşüm baştada sancak genel forumuna yazmıştım. favorim sancak klanlarıydı. ikinci favorim ise tricker(eski soa-nop-sab) ekibi. Ama haritayı incelediğimde ve seninde yazdıklarına göre sancağın işi cidden zor. Lakin dediğin gibi sancağa tek başına gidilmez arkana bir iki klan daha alman gerekir diye. :) bu yüzden ben sancağın o bölgeden sağ çıkacaklarını düşünüyorum. ama sancağın güneybatı cephesinden bir diplomasi ayarlamasıda şart gibi duruyo. doğu cephesindeki favorim tricker kendi kıtasını rahat kapatacak pozisyonda zaten. büyük ihtimalle alarmdan önce ilk yardıma ihtiyacı olucak olan venom tarafına destek sağlıcaklar gibi geliyo. doğu paktında trickers-venom ittifağı final görür gibi ama batıdaki aksiyon doğuya göre daha uzun sürücek gibi duruyo :)

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Kendal, sessiz ve derinden derinden geliyoruz:)

Mesajlaştığımızda o haritadan çıkarsanız önümü ilikleyip tebrik edicem demiştin hatırlatırım:))

DeletedUser60184

Ziyaretçi
Dünyayı kapatacak klan şuan oyunda yok bence :) (en azından isim olarak)

myw**

Dük
diplomasi durumları zaman ilerledikçe değişicektir ama şuan için trickers , şizofren , sancak klanları 1 adım önde gözüküyor tabi çok erken herşey için , alarm klanlarıda dünya başındaki pre dezavantajını atlatırsa ileride ağırlıgını koyacaktır

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Dunyayi tek klan kapatmasi zor cok klan oldugu icin herkes birileriyle dost birileriyle dusman. Son duzluge kalicak klanlarin arkadan vurma gibi eylemlere yeltenecegini de sanmiyorum belki dostane bir sekilde savas olur ama onuda sanmiyorum son duzlukten galip cikmak herkesi yoracaktir min 2 max 3 klan beraber kapatir.yada 47deki gibi de olabilir dusman dusunce bahaneden savaslar cikabilir gorecezz bakalim 2 aya en az bir truva gorebiliriz dikkatli olun son worldlerin hepsinde oldu :)

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
TRUVA'nın acısı hala devam her iki lafınızdan birinde biz geçiyoruz.

Merak etmeyin arkadaşlar bunlar gibi bir gecede dip bozup arkadan vurmazsanız adam satmazsanız hiçbirinize truva felan yapılmaz ;)

DeletedUser67142

Ziyaretçi

Merak etmeyin arkadaşlar bunlar gibi bir gecede dip bozup arkadan vurmazsanız adam satmazsanız hiçbirinize truva felan yapılmaz ;)

Şu oyun da forum da insanları taklit etmek. Hiç bir özgüvene sahip olmamak. Tamamiyle başkalarına göre şekil almak zorunda kalmak.
Birilerine abi diyerek onlardan destur almadan cişe bile gidememek.

Sanırım sen ve çevrenin bu oyun da her zaman aciz kalmanıza sebep olacak en büyük nedenler bunlar.

Anlıyorum kendinle ilgili reklam yapma ihtiyacın var tanınmak için belirli bir kitlenin üzerinden prim yapman gerekiyor. Bunlar senin gibi arkadaşlar için önemli kriterler sonuçta o kadar kafa patlatıp silik kalmak sizler için zor oluyor.

Onun haricinde abinden izin almadan girme foruma bak sonra sancak sayende rakip kazanacak burada. Bari sancağı insanlara antipatikleştirme.

@dream44 şu elemanını forumdan alda kafa ütülemesin.

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi

Tarihteki truva w47 den önce olmuş bir olaydır ve bir tabirdir..Senin kültürel olarak cahil olman şaşırılacak bir şey değil. :D