Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser67878
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Daha world açılmadan ban yemeyin world açılsın öyle yiyin daha zevkli olur

DeletedUser67142

Ziyaretçi
@Mayis @Strafe @Mr.Storm

Forum da açıklandığında Azami Misyoner Menzili 650 alan olarak açıklanmıştı.
Fakat dünya özelliklerinden baktığımız da 70 alan olarak gözüküyor.

Bunlardan hangisi doğru hangisine itibar edeceğiz ?

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Millet muhabbet köşesi her başlığı sevgi yumağı goy goy mavi boncuk herşey var maşallah forum özelliğini kaybetmiş kaç yaşında adamlarsınız reel de hepiniz ağır giderli sert erkek burda erkekcik , güzelim dünyanın tadını kaçırmayın oyuna bakın ...

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Millet muhabbet köşesi her başlığı sevgi yumağı goy goy mavi boncuk herşey var maşallah forum özelliğini kaybetmiş kaç yaşında adamlarsınız reel de hepiniz ağır giderli sert erkek burda erkekcik , güzelim dünyanın tadını kaçırmayın oyuna bakın ...

Hocam ben 3-4 yıl gibi uzun bir aradan sonra temmuz ayında oyuna döndüm. Yani 3-4 yıllık bir sirkülasyon ile neredeyse yarı yarıya değişmiş bir oyuncu kadrosu vardı. Ancak 4 aylık bir süreçte insanların isimlerini yaşlarını mizaçlarını öğrenmeye başladım. Şimdi söylediklerinden yola çıkarak şunu söylicem bu oyunu yıllardır oynayıp duruyoruz. Artık insanlar belli bir seviyeyi aştı dostta olsa düşmanda olsa goy goy yapabiliyor. Birlikte eğlenebiliyor. Bunun yaş ile, olgunluk ile, erkeklik ile ne alakası var ? Ve bu real hayatını bilmediğiniz insanların, real hayatını biliyormuş gibi yaptığınız yorumların amacı nedir ? Ben ne bileyim benim kültürüme, karakterime laf eden birinin vasıfsız bir insan olmadığını. Klavyeyi elinize aldığınız anda ülkenin en zengin, en kaliteli, en beyefendi insanıymış gibi insanları eleştiriyorsunuz bu hiç hoş değil. Önce aynayı alın kendinize bakın.

DeletedUser67690

Ziyaretçi
Hocam ben 3-4 yıl gibi uzun bir aradan sonra temmuz ayında oyuna döndüm. Yani 3-4 yıllık bir sirkülasyon ile neredeyse yarı yarıya değişmiş bir oyuncu kadrosu vardı. Ancak 4 aylık bir süreçte insanların isimlerini yaşlarını mizaçlarını öğrenmeye başladım. Şimdi söylediklerinden yola çıkarak şunu söylicem bu oyunu yıllardır oynayıp duruyoruz. Artık insanlar belli bir seviyeyi aştı dostta olsa düşmanda olsa goy goy yapabiliyor. Birlikte eğlenebiliyor. Bunun yaş ile, olgunluk ile, erkeklik ile ne alakası var ? Ve bu real hayatını bilmediğiniz insanların, real hayatını biliyormuş gibi yaptığınız yorumların amacı nedir ? Ben ne bileyim benim kültürüme, karakterime laf eden birinin vasıfsız bir insan olmadığını. Klavyeyi elinize aldığınız anda ülkenin en zengin, en kaliteli, en beyefendi insanıymış gibi insanları eleştiriyorsunuz bu hiç hoş değil. Önce aynayı alın kendinize bakın.
çok haklısınız sinsar bey

ByRevolution

Yasaklı
bilmeyenler için, her world başı mutlaka gelen avantajlı premium olayından bahsedeyim. 279 liraya oyun içinden 17k pre alınabiliyor, her world başı mutlaka gelir bu premium katlama olayı. kendi kastığınız dışında ondan bundan pre almak yerine buradan alırsanız çok daha avantajlı olur sizler için, hem ceza yeme riskiniz olmaz hem çok uyguna pre çekmiş olursunuz.

diğer avantajlarda bu şekilde oluyor

400pp - 13,99
1200pp - 34,99
3000pp - 69,99
10000pp - 184,99
17000pp - 279,99

bilmeyenler için, oradan buradan arayacağınıza oyunun premiumu katlayarak satmasını bekleyip oradan güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

Bir bana gelmez şu premium bonusu ...

ByRevolution

Yasaklı

Yanlış düşünüyorsun. Sonuçta bu bir oyun. Oyun içinde herkese sert mi çıkalım. Buralara eğlenmeye zaman geçirmeye geliyoruz. Kavga etmeye değil

DeletedUser59936

Ziyaretçi

Senin neden bir sıkıntın mı var hocam sana hitaben birşey mi dedim cevap verme gibi hakkı doğdu acaba sohbet başlığı harici diğer açılan başlıklara hitaben dönen şeylere laf söylüyorum masa altında kurulan sehemleri felan sizde nasıl bir anlayış var bilemedim yazdığıma karşı tepki veriyorsunuz o zaman sizde şu durum var müttefik olduğunuz klanı bir gece vurmak gibi durum söz konusu kusura bakma böyle cevap vermek istemezdim ama alıntı olarak atılmış postu çok saçma buldum , senin kültürün de bu davranış karakterli oluyorsa laf etmeyelim demişsin işte ,

Durum
Konu yanıtlara kapalı.