UDW

• Konuyu başlatan Deleted User - 5317999
  • Başlangıç tarihi
Sana pre borcum vardı onu ödemek için gelirim köy büyütür giderim :D
Aramızda prenin lafımı olur ayıp ediyosun da diğer yorumlara bakınca faizide işleme koydum :D
Köy büyütür giderim derken Fenersavar'ın yanına giderim demek istedim :D

Anlamadım ponçikcim ?
siz güzelce oynayın bakim karıştırmayın ortalığı:)

İçinde bir adet pikaçu barındırdığı için (elektrikçiyim ondan önemli yoksa Bihter neyi itiraf edecek Firdevs hanım bunun Fatih'le ne ilgisi var?) ve oynadığımız eğlenceli gartic.io lardan ötürü pozitif bakış açısına sahip olduğum bu klana başarılar dilerim ha bir de zaten nasıl olduğunu anlamadan bünyesinde klasik dünya kapatmış bir üyeyim :poyun oynayınca çağırırsanız müsaitsem gelirim Fatih karşim oynarken unutma bu karşini kfkrkd
o zaman 50 de bizimlesın :D

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Aramızda prenin lafımı olur ayıp ediyosun da diğer yorumlara bakınca faizide işleme koydum :D

siz güzelce oynayın bakim karıştırmayın ortalığı:)

o zaman 50 de bizimlesın :D

Kardeş 100000 kişi geliyorsunuz zaten hala utanmadan oyuncu çağırıyorsun :D

DeletedUser67434

Ziyaretçi
Yer varsa oynamak isterim hücum meteor kudretli dostlar dejavu gibi klanlrda yer aldım nickim E F E N D İ ulaşabilirsiniz

DeletedUser53646

Ziyaretçi
Sercan şefim burda oynayacakmiş herhalde şefime basarılar digerlerinin canı cehenneme

12345x1

Mızrakçı
Her yeni gören arkadaş doğum günü hediyesi diye 1 pre atıo hediye. böyle her dünyada 200 kişi atsa 200 pre eder :D nasıl vazgeçeyim :D

Doğum günü hediyesi kabul edilir.
geçen hafta 167. yaşını kutladım. yıllar bile yüzünde tek bir kırışıklık yaratamamış, seni hangi düşman sıfırlayacakmış?

DeletedUser57954

Ziyaretçi
Her yeni gören arkadaş doğum günü hediyesi diye 1 pre atıo hediye. böyle her dünyada 200 kişi atsa 200 pre eder :D nasıl vazgeçeyim :D

Doğum günü hediyesi kabul edilir.

ben şimdiden tüm doğum günlerini kutluyorum kardo sonra pre isteme benden :D yok çünkü :(