OUT

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Tdk uyalım diye açıklamış teker teker anadolu böyle yazsın dememiş okumasını anadolulu yap ama yazarken türkçenin kurallarına dikkat biraz :)

DeletedUser58830

Ziyaretçi
klanda Trabzonlu sayısı baya artıyor 61 li nickler görüyorum birsürü:rolleyes:

DeletedUser53646

Ziyaretçi
Bu klanı şimdiden tebrik ediyorum 1. Olma ihtimali kesin, bu klandan başkası 1. Olamaz çünkü bünyesine benim gibi mükemmel bi oyuncuyu dahil ettiler şimdiden hayırlı olsun, diğer klanlar için hesap sil mod ON

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Serhat bana özelden yazdığın gibi diyosunda ondan öncekileri niye demiyosun abin seni dövdü diyemi:)
Burda benim umrumda değilken sen kendin beni çekiyosun
Gidiyosun benim oyuncumu klana cagırmalar sonrasında bana laf atmalar :)
Burda kendini iyi cocuk göstermeye calısma
Ben ve ekibim out için oynıcak bu dunyayı bir dahaki dunyada sözüm olsun gelir toplarım seni

Sana dikkat edersen bir dahaki klasikte aynı bölgede tekrar baslayalım toplım seni dedim klasıke gelirsin toplarım burda yetkim yok out olarak geldim oynıcam :)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Serhat bana özelden yazdığın gibi diyosunda ondan öncekileri niye demiyosun abin seni dövdü diyemi:)
Burda benim umrumda değilken sen kendin beni çekiyosun
Gidiyosun benim oyuncumu klana cagırmalar sonrasında bana laf atmalar :)
Burda kendini iyi cocuk göstermeye calısma
Ben ve ekibim out için oynıcak bu dunyayı bir dahaki dunyada sözüm olsun gelir toplarım seni

Sana dikkat edersen bir dahaki klasikte aynı bölgede tekrar baslayalım toplım seni dedim klasıke gelirsin toplarım burda yetkim yok out olarak geldim oynıcam :)

Lafımı söyledim, uzatmanın manası yok. Umarım haritada yakın düşersin.. Denk geliriz bir şekilde. Hadi eyv.