Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan powerclub
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar stronghold crusader oyununu bilen varmi?

Şimdiki aklımla o oyunun yanından bile geçmezdim :)
Çok yapmacık geliyor bana :)
Onun yerine Rome Total War Serisinden her hangi birini öneririm ;

Napoleon: Total War
Empire: Total War
Medieval II: Total War & Kingdoms

Sonuncu özellikle güzel yeniçerileri görseniz , bana hak verirsiniz.

DeletedUser17

Ziyaretçi
Medieval II: Total War & Kingdoms

buda guzel :)

stronghold da stratejı ama eskı ıste rus bı arkadasım oynardı bende bulastım =)

eskı oyunlardan bahıs acılırsa starcraft multıpalyerı degısmem 6 saatlık partıler attıgımızı bılıyorum :)

DeletedUser

Ziyaretçi
oooo ben medieval hastasıyım :) hayatımın oyunu :) üstüne oyun tanımam strateji olarak.

DeletedUser

Ziyaretçi
stronghold oyununda arkadaslar turnuva yapıyoruz isteyenler iletişime gecebilirler benle cok zevkli online rome da güzel gercekten mediaval 2 empire eart oynuyorum fakar onlineda hazır ordu verildigi icin sevmiyorum ama stronghold onlineda cok iyi oyun iddalıyımda:)

DeletedUser6103

Ziyaretçi
stronghold u bikaç kere deneyim dedim ama beğenmedim..gerçektende çok yapmacık ve grafikleri hiç hoşuma gitmedi..medieval serisinin hastasıyım ama online oyunları pek sarmıyor..

online strateji oyununda age of u tek geçerim:cool:

DeletedUser6103

Ziyaretçi
aslında forumklanlar.org üyeleri olarak bu tarz oyunlarda online turnuvalar düzenleyebilirz..bu işlerden iyi anlayan birkaç arkadaşın önderliğinde bir ağ kurup age of, medieval, fıfa, counter vs online oynanabilecek oyunlarda ekip oluşturup güzel vakit geçirebilirz..hem oyunun stresi azalır hemde forumda sürekli kavga etmek yerine güzel dostluklar kurabilirz;)

DeletedUser17

Ziyaretçi
stronghold oyununda arkadaslar turnuva yapıyoruz isteyenler iletişime gecebilirler benle cok zevkli online rome da güzel gercekten mediaval 2 empire eart oynuyorum fakar onlineda hazır ordu verildigi icin sevmiyorum ama stronghold onlineda cok iyi oyun iddalıyımda:)

bu saaten sonra ne strongu :))

eskıden olsada strong yerıne starcraft olurdu

DeletedUser

Ziyaretçi
oooo ben medieval hastasıyım :) hayatımın oyunu :) üstüne oyun tanımam strateji olarak.

Bu oyun serisinin hepsi güzel.İlk oyunda dikkatinizi çekebilir.Benim öyle oldu.
Her ne kadar video kalitesi farklı olsada. II. bana karışık geliyor.

Bu arada oyunlardan konu açılmışken.Calf Duty 6 çıkmış.Orjinali 200 YTL.
Bu oyun hakkında bilgi sahibi olan var mı ?

DeletedUser

Ziyaretçi

Bu oyun serisinin hepsi güzel.İlk oyunda dikkatinizi çekebilir.Benim öyle oldu.
Her ne kadar video kalitesi farklı olsada. II. bana karışık geliyor.

Bu arada oyunlardan konu açılmışken.Calf Duty 6 çıkmış.Orjinali 200 YTL.
Bu oyun hakkında bilgi sahibi olan var mı ?

mediwal total war üstüne tanımam en iyisi odur sonra çıkanlar karışık ve fos oldu.

cod 6 yani cod 6 mw 2 yi çıktığı gün indirip bitirdim 6 saat sürdü site adresi reklamı yasak özelden yazarsan yardımcı olurum orjinale vermeye deymez okadar para =)

DeletedUser7266

Ziyaretçi
mediwal total war üstüne tanımam en iyisi odur sonra çıkanlar karışık ve fos oldu.

cod 6 yani cod 6 mw 2 yi çıktığı gün indirip bitirdim 6 saat sürdü site adresi reklamı yasak özelden yazarsan yardımcı olurum orjinale vermeye deymez okadar para =)

pm bekliyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
bu saaten sonra ne strongu :))

eskıden olsada strong yerıne starcraft olurdu
gamerangerda en cok online oyunlardan 2.si strongghold crusader online olarak dünyada en iyi oyunlardan biri hala oynanana göre bakarsak 10 numara oyunda zaten kullanıcısıda cok var

DeletedUser

Ziyaretçi
selam arkdaslar adım mehmet UYGUR klanındanım bırazda burada kı muhabbetınıze ortak olayım dedım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Olağanüstü bir durum olmazsa duyurular bölümünde bilgi verilir.