SANCAK

• Konuyu başlatan DeletedUser62776
  • Başlangıç tarihi

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
orjinal mi derken :)

Sancak klanını duydum aynı anda pek oynamadım oyuncularını tanımıyorum çakma sancakmı orginal sancakmı demek istedim w bilmem kaçtı hatırlamıyom eşkiya ile savaşırken hesap silmişlerdi bi orda gördüm nicklerinide bilmediğim için böyle bir soru sorma gereği duydum

Luciferr

Dük
Sancak klanını duydum aynı anda pek oynamadım oyuncularını tanımıyorum çakma sancakmı orginal sancakmı demek istedim w bilmem kaçtı hatırlamıyom eşkiya ile savaşırken hesap silmişlerdi bi orda gördüm nicklerinide bilmediğim için böyle bir soru sorma gereği duydum

Bu adamlar klanların polat alemdarı gibi bişi. Orjinal.

@Lloyd beyfendilerine selamlar

DeletedUser7074

Ziyaretçi
haksız yere hesaplarımıza ceza verıldı bizde komple sıldık savastan kacmak icin degıl adaletsızlıkten sildik

DREAM44

Mızrakçı
60k premiz silinmişti o wordde en kolay wlerden biriydi ..423 köy almıstık 15 köy mu ney kayıp vardı istatistikte eskiya ile savasırken..ergun dede odurumd önde oldumuz zamanda bile siliyoruz dedi bu ban durumunu görunce zaten o wordde baya oyuncumuz kırıldı bizim oyuna.haricinde girilen tüm wler kapatıldı ama bizim derdimiz ego filan degil ..tabi su zamanki ekibimizle eski ekibimiz fark var degşiklikler var olanlar var olmayanlar var