SANCAK

• Konuyu başlatan DeletedUser62776
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Oynuyorlarsa özellikle Gökhan abi ve Savaş abi başta olmak üzere bütün Sancak ailesine başarılar.

sinem1906

Mızrakçı
W37 yi kapatan sancak mı? Savaş abi de geliyor mu

Oynuyorlarsa özellikle Gökhan abi ve Savaş abi başta olmak üzere bütün Sancak ailesine başarılar.

Savaş abi de mi varmıııışşşşşşşşşşş :eek: özledik çok tabi ki farklı klanlardayken değil, kendi halimizde minnoş klanımızda takıldığımız dönemi :p aynı klandayken laflarına yetişemediğim, farklı klanda olunca daha da bezdiren ama oyuna ilk başladığımdaki cahil zamanlarımdan bugüne bir süredir iletişim kurmasak da varlığını sürekli andığımız Savaş abiciğimiz sizi unutmadığımızı belirtir, minnoş ekibimizden oynayan olursa ve rakip olursanız en kısa zamanda yenilmenizi, dost olursanız da birlikte dünyayı fethetmenizi ister, iyi oyunlar dilerim. :p

300 Sparta.

Mızrakçı
Yılların Yenilmez Armadası Sancak Klanlarının bir parçası olmak için dünyanın başlayacağı günü bekliyorum. Bir çok dostum var Poyraz hesabı ile 37 yi kapatmıştım siZlerle.

Kendi hesabım ile girmek istiyorum zamanla tanışıp alışacağız birbirimize. Dream44 haydi kur ekibi vuralım kırbacı :)