PUDDİ --- RSPAWN MAÇ YAPACAKMIŞ SONUÇ NEOLUR

• Konuyu başlatan DeletedUser63833
  • Başlangıç tarihi

GaziOsmanpaşa.

Yasaklı
Sayılı yorumlarımdan bırıdır. Nop savası zamanında bile koy kavgası yapan 2 mut klandı. Ben klan ortak forumunda sızde müt gorunumlu SA var demıstım.Ve dedıgım gibi de oldu , nop ban yediğinden beri çıkması muhtemeldi bu savaşın. 2 tarafa da başarılar :)

DeletedUser67000

Ziyaretçi
knk bi baktım arkadaşlar bizi düşman bellemiş biz de iyi olalım dedik napak

dediğine kendin bile inanmadığın şeyleri burada yazarak bulanıklık yapmazsan sevinirim. iki dost klan olarak başladık. şimdi kendalın isteği doğrultusunda savaşma kararı alındı. böyle ithamlarda bulunmaya gerek yok. oyun sonucta dostda olunur düşmanda. ama kendimizi kaybetmeden savaşmak önemlidir. oyun başından beri birbirine yardım eden ekiplerin savaşında iki tarafada başarılar. dostluk kazansın :))

DeletedUser66676

Ziyaretçi
dediğine kendin bile inanmadığın şeyleri burada yazarak bulanıklık yapmazsan sevinirim. iki dost klan olarak başladık. şimdi kendalın isteği doğrultusunda savaşma kararı alındı. böyle ithamlarda bulunmaya gerek yok. oyun sonucta dostda olunur düşmanda. ama kendimizi kaybetmeden savaşmak önemlidir. oyun başından beri birbirine yardım eden ekiplerin savaşında iki tarafada başarılar. dostluk kazansın :))
olum sen oyunu bırakmadın mı daha

Luciferr

Baltacı
Bende bu şaşırmana şaşırdım ne olcak simdi :D

Kimbilir neler yaptın yine.

knk bi baktım arkadaşlar bizi düşman bellemiş biz de iyi olalım dedik napak

Kanka zaten hesap silme durumlarından sonra çıkan sözler direk bu duruma itiyordu hepinizi. Şahsen direk o zamanlarda savaşı açmanızı beklerdim ben.

Savaşa şaşıracak birşey yok. Belliydi böyle birşey olacağı. Bana göre şuan kalan klanlar içinde de dünyayı hakeden Puddidir. Onlarda bunun farkında olduğu için şaşırmaya gerek yok

Hakkeden puddi tabiki de canım ona kuşku yok.

Ömer'in söylemlerinin haklılık payı var. Nop soa savaşı bittikten sonra çıkan söylemler vardı, dc konuşulan falan ama burhan her şeye rağmen devam ettirmek istedi. Görünen o ki oda daha fazlasını hazmedememiş.

DeletedUser67000

Ziyaretçi
anlaşmayı burhan ile maxi yapmıştı zaten ve ikiside bitmemesi için çabaladılar. Ama ömer tek taraflı söylemlerde bulunuyor. kendileri içinde söylemler bayaa fazlaydı. o yüzden burda böyle şeyleri yazmaya gerek yok. iki tarafında doğruları yanlışları kendilerine ait. bundan snra artık savaş zamanı zaten. eğlenmenin dozunu kaçırmaz umarm iki tarafda.

DeletedUser58741

Ziyaretçi
Başarılar diliyoruz puddi klanlarina

Köşeye sıkışmış pro klanlarinida insanlığa davet ediyoruz sıkışmış ola bilirsiniz ama savaşı onurlu şekilde yaparsanız seviniriz

Mesaj atmadiginiz oyuncu kalmadi w de guzel oyuncusaniz zaten savaşı götürürsünüz ama tek tek mesaj atmak bana insanlığını yitirmiş bir klan olarak görmeme sebep oluyor

Pro kapatmamasi için WOM olarak elimizden geleni yapacağız bizlere yapilan yanlışı saygısızlığı unutmayacağız

Köşesinde yok olmayı bekleyen, şunları atın dediği adamları klana alan 9 yıllık oyunculuk hayatım boyunca bu kadar edepsiz saygısızlık söz ün önemini bilmeyen bir klanla karşılaşmadim birgün ögrenirsiniz İnsAllah

Bu arada isko için 2 hafta bekleyin dememi anladin umarım senin aklın ermez küçük bir klan ola biliriz ama tecrübe olarak küçük bir klan değiliz;)

Wom olarak w47 de güzel dostluklar kurduk müttefiklerine dostlarına karşı yanlış yapmadığını saygı çerçevesinde guzel uğraşlar verdiğini düşünüyorum yönetici üye kardeşlerimizde her zaman doğruluk 'tan yana olduk olmaya çalıştık güzel bir şekilde bu anlayış üzerinde yürüdük

Yok oluruz ama insanlığımız dan olmayız sözler üzerine hareket ettik bu duruma kadar geldik emeği gecen tum kardeşlerimize teşekkkür ederim

W puddi nin şimdiden kapatacak arkadaşlara hayirli olsun :)