Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

Ortalama Biri

Misyoner
ee herkes yapıyorsa sende yapıcaksın hrb 8 modunda ben 100k kesim yaparak 1 köy alamıyorum adam 1k kesimsiz 7 köylü oluyordu işin sırrını öğrettiler bana zorla :)

Benim amacım herkes yapsın değil. Yapanlara engel olunsun yeter. Benden iyi oynuyorsa emek veriyorsa gelsin kessin alsın köyü gocunmam bundan. Köyler alınır verilir bunlar olağan şeyler zaten. Herkes makine gibi kasacaksa bizlerin bir anlamı kalmaz. HRB 8 olur herkese dünya. yöneticiler de HRB 8 açsın kimse yorulmasın boşuna hatta =))
Dediğin şey biraz daha farklı. Sen birilerini kesip köyünü alayım diyorsun. Bazıları da barbar toplayayım diyor. Dün oynadığımız speedde adama saldırıyorum. Bana "önce barbar toplanır sonra savaşılır burada" diyor :D Sonra gittim bir barbar alıp üstüne iki köyünü aldım hemen :D

JrFly

Dük
Benim amacım herkes yapsın değil. Yapanlara engel olunsun yeter. Benden iyi oynuyorsa emek veriyorsa gelsin kessin alsın köyü gocunmam bundan. Köyler alınır verilir bunlar olağan şeyler zaten. Herkes makine gibi kasacaksa bizlerin bir anlamı kalmaz. HRB 8 olur herkese dünya. yöneticiler de HRB 8 açsın kimse yorulmasın boşuna hatta =))
Dediğin şey biraz daha farklı. Sen birilerini kesip köyünü alayım diyorsun. Bazıları da barbar toplayayım diyor. Dün oynadığımız speedde adama saldırıyorum. Bana "önce barbar toplanır sonra savaşılır burada" diyor :D Sonra gittim bir barbar alıp üstüne iki köyünü aldım hemen :D

demek istediğim farklı birileri kesim yapmadan köy topluyor bi kesim yaptıgımız halde alamıyoruz.

Ortalama Biri

Misyoner
demek istediğim farklı birileri kesim yapmadan köy topluyor bi kesim yaptıgımız halde alamıyoruz.
Köy seçemiyorsun gibi geldi bana daha çok :p Dün nasıl patladığını hatırlıyorum :p :D

onlar oyuncu sen oduncusun kankacım, adamlar casusluyo etrafı girip oynamadan çıkan köyleri topluyor, sende keriz gibi kesimle köy toplamaya çalışıyosun:p
Birde senin odunculuğunu görseydik :p :p

**Küvet**

Yasaklı
yok beybi başka yöntemleri var zorla yöneltiyorlar o yöntemlere anlaturun bi ara :D

mesela hangi yöntemler, kimseyi multicilikle suçlamıyosun dimi ayıp çünkü bu olay :p

Köy seçemiyorsun gibi geldi bana daha çok :p Dün nasıl patladığını hatırlıyorum :p :D

Birde senin odunculuğunu görseydik :p :p

ben 2 sene önce ingiltere classic serverında bana attığın kilitle oyunu bıraktım, o günden beri oynuyomuş gibi yapıyorum :DD

Ortalama Biri

Misyoner
Özlemişim speedleri :p Öylesine girdim ama speedcileri görünce sanki uzun zamandır görmediğim arkadaşlarımı görmüşüm gibi oldu :D

DeletedUser68123

Ziyaretçi
HRB0 ROUNDLAR BENCE EN EĞLENCELİ VE YETENEK BELİRLEYİCİ OLAN ROUNDLAR FAKAT ADMİNLER LÜTFEN HRB0LARİ %50 ALTIN MASRAFI + 3X MADEN ÜRETİMİ ŞEKLİNDE YAPIN DİĞER TÜRLÜ ÇOK SAÇMA OLUYOR 4SAATLİK BİR ROUND İÇİN

DeletedUser58288

Ziyaretçi
Şu speed roundları daha fazla koysanız da eğlenebilsek. Haftasonu koysanız daha çok kişi çekersiniz. Sadece ufak öneri. Kolay gelsin.

DeletedUser68457

Ziyaretçi
Artık şu speed round'lar başlasa diyoruz.Hafta sonu tatiliniz bittiyse? Hafta sonları bakamıyorsanız cuma günü açın bir raund 2 gün hiç yoktan takılalım orda