Ban yiyenler

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

TyPHonE

Yasaklı
Beyler bir şey sormam lazım.
1 milyon altın basmak için bir milyon kere tıklamadınız değil mi?
1 milyon yazdınız ve bastı? yani umarım öyledir, yoksa çok komik lan
asdhkjdfbijaisdk
Yok dışardan aldığım bilgilere göre 99.999 basmışlar tekte :D

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Hayır şaka maka banladı diye yönetimi suçlayan var biri de demiş ki bugu bulduk bizi ödüllendirsin :D Iyiki siz mod değilmişsiniz hepimizi ipe dizerdiniz he :D

Bi de yönetim hesap versin oyunda hata var diyorsunuz artık pubg de yada lolde bug hatasından ölürseniz şirketi dava edersiniz :D oradaki bir maç taş çatlasın 50 dakika ve orada hile yapan banlaniyor. Sen burada kac aylık emeğe hile yap sonra vidividi et fnfjfjfj

Hem hile yapam hem ödül alam hem hesabım ban yemesin diyen varsa da gitsin wolfteam falan oynasın :D

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Beyler bir yanlışı düzeltelim ben hala ban yemedim :D

Onun haricinde boş muhabbete gerek yok makarasını yaptık güldük eğlendik hepimiz rahatız. Xenadobhe nickli arkadaşa gelince herkese botçu multici yazmışsın da hacı bayramı da sizin ekibi de bilen biliyor bunları buraya yazman komik olmuş ekstra olarak Discord da bile senin nickin de 2 kişi var yani co kullandığın aleni ortadayken sen biraz ego kas üstünü co playerın tamamlasın :)

Shorty35

Acemi

Onun haricinde boş muhabbete gerek yok makarasını yaptık güldük eğlendik hepimiz rahatız. Xenadobhe nickli arkadaşa gelince herkese botçu multici yazmışsın da hacı bayramı da sizin ekibi de bilen biliyor bunları buraya yazman komik olmuş ekstra olarak Discord da bile senin nickin de 2 kişi var yani co kullandığın aleni ortadayken sen biraz ego kas üstünü co playerın tamamlasın :)

Emin ol sırf siz yapın bu işi eğer banlanırsanız ben sizi savunurum diye bu işe karışmamışındır ağzın iyi laf yapıyor çünkü hepiniz danışıklı dövüşçüler gibi aynı saçmalığı tekrarlıyorsunuz.

aslankilic

Yasaklı

ben yerinizde olsam 500 mis altında oyuncu olmasın diye yazardım :)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Neyse gençler sayemiz de sevindiğinize göre yazmaya devam edebilirsiniz. Diğer türlü botçu multici yok bilmem neci diye ötmeyin. Ayrıca çatır çatır da altını bastım ama ceza almadım. En 200 mis limiti vardı :)

DeletedUser65655

Ziyaretçi
yine respawmcık w14 ve w25 te olduğu gibi bedava dünya kapatıcak yazık valla şimdi rm düşünsün üstünde dönecek oyunları buradan söylemek istiyorum ki geride kalan arkadaşlarımızı sinerji ve respawn davet ediyor hedef rm imiş biz öyle duyduk :D bol şans :D

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Oyun kurallarımız gayet açık ve net neler yapıldığında ceza alınacağı yazıyor.Bunun üzerine yapmış olduğunuz hatalar yüzünden yönetimi yada herhangi bir yetkiliyi suçlamak gereksiz.Kural ihlali yapıyorsanız onun sonucunda olacak şeylerede katlanacaksınız.

yine respawmcık w14 ve w25 te olduğu gibi bedava dünya kapatıcak yazık valla şimdi rm düşünsün üstünde dönecek oyunları buradan söylemek istiyorum ki geride kalan arkadaşlarımızı sinerji ve respawn davet ediyor hedef rm imiş biz öyle duyduk :D bol şans :D

Hı evet sen dedin diye savaşa gircez simdi

DeletedUser67356

Ziyaretçi
Oyun kurallarımız gayet açık ve net neler yapıldığında ceza alınacağı yazıyor.Bunun üzerine yapmış olduğunuz hatalar yüzünden yönetimi yada herhangi bir yetkiliyi suçlamak gereksiz.Kural ihlali yapıyorsanız onun sonucunda olacak şeylerede katlanacaksınız.
Sen nasıl bi kralsın peki

Durum
Konu yanıtlara kapalı.