Muhabbet Köşesi

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Olabilir de kazanan çıkmaz foruma onu nasıl yapıcaz :D

Luciferr

Dük
Multilerden post atan 2 taraf artık sıkıldı sanırım. Bizlerin tartışması da bu kadar oluyor fatikcim. İstersen eski defterleri açalım, senle 10 sayfa post tartışalım. Ama ben nadir yazarım, malum baya çalışıyorum

MTK 136

Casus
Olamaaaz olaamazzz forum tartışmaları bitemezz eminim yakında yeni kavgalar kapıda belki yarın belki yarından da yakınn. :)

Multilerden post atan 2 taraf artık sıkıldı sanırım. Bizlerin tartışması da bu kadar oluyor fatikcim. İstersen eski defterleri açalım, senle 10 sayfa post tartışalım. Ama ben nadir yazarım, malum baya çalışıyorum
akmasada damlar kanka...
ama once sen baslaaaaaa:D

Olamaaaz olaamazzz forum tartışmaları bitemezz eminim yakında yeni kavgalar kapıda belki yarın belki yarından da yakınn. :)
hic sanmiyorum keske phfs silinmeseydi hatta isyan ve pasada hala duruyor olsaydi ve en onemlisi SOA nin bordo klavyelileri tam kadro burda olsaydi iste o zaman forumun hakki verilirdi nerdeyse nerdesin ybaydi reis diyecem:D

DeletedUser52961

Ziyaretçi
guzel tartismalarin oldugu bi baslik onerebilecek varmi :)
Prolara yazma yasagi gelmis
Nop zaten forumu sadece strateji icin kullaniyor

@AlfredThayer desen eski formunda degil cok degisti artik arkadaslarinin onunu bile hemen kesiyor
SOA nin bordo klavyelileri ortada yok olanlarda zaten karsilik alamadiklari icin kendi kendilerini cok fazla hirpalamiyor

bu dunyanin forum savaslari bitti sanirim
sahsi gorusum olarakta foruma kendi kalesine goller atarak giris yapan NOP zamaninda dogru oyuncu degisikleriyle rakiplerinede aynisini yaptirdi ve su anda onde gozukuyor :D :D :D

beni en cok uzense kral @önmöylöv nın foruma cok az post atmasıdır

Öyle bi sayfa bulursan benimle de paylaşır mısın ? w47 yi buldum her şey çok güzeldi ama okudum bitti :(

aslankilic

Yasaklı
bu dünya tartışmaları artık dc üzerinden oluyor ekipleri çağırıyoruz soa ve nop pro dan fazla kişi ile dinlemeye geliyor :)