Nizam Cellat Anatol

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Ata bana söylenen bir kişi küfür etmiş oda bahane edilip ani baskınla köyler toplanmış. Yani bir kişi hata yapar hemde tüm klana mal etmek ayrı mesele yani olayın aslı astarı sizin gözünüz ile degilde onların gözü görmek lazım

Ortalama Biri

Mancınık
Ata bana söylenen bir kişi küfür etmiş oda bahane edilip ani baskınla köyler toplanmış. Yani bir kişi hata yapar hemde tüm klana mal etmek ayrı mesele yani olayın aslı astarı sizin gözünüz ile degilde onların gözü görmek lazım

Bir kişi dediğin sıradan bir üye mi? Klanı temsil ediyorsan o konuşmada ona göre konuşman lazım. Çıkıp ana avrat küfür eden adamın peşinden gitmeyecek o zaman insanlar. Kimin peşinden gittiğini bilmen gerekir. Ani baskın dediğin karşılıklı saldırılar oldu. Mis ile ordumu köyde yakalattım nasıl ani baskınsa artık.

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Ata iş bitmiş cocuk olmus cocugun adı koydular
X devam mı edelim sohbete

DeletedUser55575

Ziyaretçi
arkadan vurmak habersizce diplomasi bozup savaş açmak oluyor. biz wow’a karşı habersiz bir şey yapmadık, küfür yedik hatta ondan sonra yaptık. karıştırmayın.

bu olaya gelecek olursak tahmin ediyordum. hatta bence 3 klanla sınırlı değil bu, diğer tarafında bilgisi vardı. belki op yapmadılar ama yukarıdaki 3 klan habersiz iş yapamaz.

Bizim op yapılacağına dair bir bilgimiz yoktu ayrıca düşman olma konusunda evet az çok tahmin yürütüyorduk rezlerdeki sürtüşmeden dolayı ama biz NİZAM ile bu sıkıntıyı yaşarken ARGO nun katılmasını biryere bağlayamıyorum
sadece keşke biraz haysiyetleri olsaydıda ortak forumla diplomasi vs gerekli görüşmeler yapıldıktan sonra bu durum yaşansaydı
örnek olarak biz 2 hafta kadar süre önce bile REST diplomaside düşman olmasına karşın ricaları üstüne 3 4 gün bekledik duruş gösterdik ama bu herifler d sini bile gösteremedi
Şu bile oyunun nereye gittiğine insanların nasıl kılıklara büründüğüne örnektir
ANATOL (ARGO4) başkanı DOKTOR** adlı herif opun başladığı bu gece klanından ilk saldırı çıkıldığı anda tarafımızdan mütüz bir problemmi var vb şeklinde geri dönüş aldı sonrasında verdiği cevap şu arkadaşı aradım sövdüm yanlışlıkla atmış iptalide kaçırmış ya kesin ya ara yapın kusura bakmayın
şimdi böyle heriflerin olduğu bi dünyada yaşarken oyunda olmasına şaşırmış olmakta garip geliyor

**Küvet**

Yasaklı
neyse ben demiştim en başında, beni dinlememiştiniz :p :D yine ne diyorsam çıkıyor. mayıs'ın artık beni takıma alması lazım. keşke daha önce hiç ceza yemeseydim, takıma girerdim şimdi her dediğim çıktığı için.

DeletedUser55575

Ziyaretçi
neyse ben demiştim en başında, beni dinlememiştiniz :p :D yine ne diyorsam çıkıyor. mayıs'ın artık beni takıma alması lazım. keşke daha önce hiç ceza yemeseydim, takıma girerdim şimdi her dediğim çıktığı için.

ben o zamanda dedim düşmanken 3 4 gün müsade istemiş olmanız bile benim için yetmişti
çünkü sizden sonra bunların bize döneceği o zamandan belliydi yamuk adamlar olduğunu bizimkilere anlatmaya çalışmıştım ama nerdeee :)))

angry zeynep

Mızrakçı
Habersizsizce diplomasi bozup savaş açılsa neyse biz operasyon yedik adamlar bizim diplomasi de ekliyken o yüzden bizim meseleyi ayrı tutun genelleme içinde unutlmasın ne mal oldukları

Ayrıca ne farkederse bu tarz olaylara klanlar oyuncularının çok ciddi dersler vermesi gerek.

Adamlar bende müttefik ekli üstüne üstlük ben 2 klanın yöneticisiyle konuşuyorum opa başlamadan önce muhabbet ediyoruz sonra saldırıları çıkıyolar mesajları okumuyolar falan :D

angry zeynep

Mızrakçı
O kaypak doktoru söylemiyorum bile herif adam PUSULA nın casusus o adam diyor köyü kesin diyor ben birde bu adamla 1 saat falan strateji konuşmuşum

Ha birde Cellat var İsmet Abi onada hiç yskıştıramadım :)

DeletedUser59599

Ziyaretçi
İsmet abi yapmaz yapmışsa da başkası etkisi ile yapmıştır

DeletedUser67130

Ziyaretçi
Diğer dünyalarda olduğu gibi , yakın geçmişteki olaylar gibi bu da oldu yaşandı. İşin acı tarafı artık bunun doğal karşılanıyor olması.

Yarın da aynısı olacak. Ve yine aynı kisiler kınayıp yine aynı kisiler kendilerini haklı çıkarmaya çalışacak.

Bir diğer işin acı ve komik tarafı , artık oyun bu diyip geçemeyeceğiz. Cünkü oyun olmaktan cikti.

JrFly

Okçu

Benim gibi olacaksın açıcaksın tüm dünyaya savaşı oha kafa tertemiz :D Herkes müttefikliği kendi işi görülene kadar yapıyor sonra patlatıyorlar :D