Maydonoz Klanına Teşekkürler

Ahahah şakacı çocuklar sizi :) bizim zaten zarar verip gideceğimizi iki dünya oynadığımızı hepiniz biliyordunuz . Boş şeylerle avutun kendinizi , köy bile alacağınız yoktu da Saldırıya acık banlar oldu birkaç arkadaşımızın yaptığı hatalardan dolayı .

Bireysel oynadığımız böyle avunuyorsanız cidden acıyorum :)

Edit-997395

Yasaklı
Ahahah şakacı çocuklar sizi :) bizim zaten zarar verip gideceğimizi iki dünya oynadığımızı hepiniz biliyordunuz . Boş şeylerle avutun kendinizi , köy bile alacağınız yoktu da Saldırıya acık banlar oldu birkaç arkadaşımızın yaptığı hatalardan dolayı .

Bireysel oynadığımız böyle avunuyorsanız cidden acıyorum :)

Bırak la 2 dünya oynuyomuş muş :D Pusulayı devirseydin 2 dünya oynarken devirdim diycektin ama :D

DeletedUser62597

Ziyaretçi
Saldırılara başlamadan, atıp tutmayı kendini galip göstermeyi hadi bir yere kadar anlıyorum. İlk saldırılarda tüm savunmayı 2-3 köye yığıp o köylerde 3-5 saldırı ordusu kesince kendini galip göstermeyi, köy isimleriyle sosyal mesaj vermeyi yine bir nebze anlıyorum. Ama 2 günde klandaki tüm oyuncuların askerlerini öldürüp köylerin yarısından çoğunu kaybedip kalan köylerin gitmesi için gün sayarken gelip burada galip gibi konuşanları anlamıyorum.

DeletedUser62590

Ziyaretçi
Geçen classicde bünyelerinde oynamıştık yine aynı tas yine aynı hamam .

Bu nasıl başlık :p hiç agresif ilerlemiyor.. :D

Herkes senin gibi tüm gün Genel Forum'da dolaşıp biraz sağa sataşayım biraz sola sataşayım da egomu tatmin edeyim havasında değil,
Özel Harekatın maaşının senin verginle verildiğini düşünerek yaşamaya devam et sen,

Düşük kaliteli , yüksek egolu oyuncu portresi sunumunu bize sunduğun için de teşekkür ederim.

Bırak la 2 dünya oynuyomuş muş :D Pusulayı devirseydin 2 dünya oynarken devirdim diycektin ama :D

Devirsek zaten dalga geçerdik :) kendimizi avutmazdık en azından , sanki ilk defa karşılaşıyoruz kendileri ile gibi konuşmasınlar . Nasıl oynadığımızı ve bu kadar çabuk düşmeyeceğimizi pusula cok iyi biliyor . Millet 47 e bakmaktan buraya bakamıyordu

Ayrıca ban konusuna gelirsek pek bilgim yok kuzenimin dügünü vardı 6 kişi Alican saldırıya kapalı yemiş 2 kişi saldırıya açık digerleri de dayanamayıp destek sistemine küfür ettikleri icin saldırıya açık ban almışlar ve hepsi kafa hesaplar . Düşecek tabiki de köyler tek basıma mı savunacaktım köyleri :) o yüzden kendinizi avutuyorsunuz diyorum . Ban yemeyene kadar köy almak icin kıvrandınız köy alamadınız , alamazdınızda ban mevzuları olunca elimiz kitlendi .

Doğrusu budur hahaha kikiki kendinizi kral sanmaya devam edebilirsiniz simdi