ARAF

beowulf21

Milis
C8 de olduğu gibi, Yine bizim cephede parçalayabiliriz siz silebilirsiniz ama bizim silmemiz diğer cepheler yüzünden idi. Bu sefer bütün cephelerde parçalığacaz inşallah :))
sizmi bizi parçaladınız :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D dostum hayal dünaysından çık lütfen 3-5 pasif aldınız diye parçalamışmı oldunuz kesimlere tekrardan bi bak istersen . o dönemde gelen mesajların yarısı okusaydın bana şuan farklı seyler konuşuyor olurduk;)ayrıca biz dostlar arasında kaldımız için bizzat benim istegimle arkaşlarım sildi olaylara vakıf değilsin heyecanını anlıyorum .ama lütfen burayı tartışma köşesi haline getirme keyif almana bak ;)

DeletedUser60632

Ziyaretçi
bu ekipte çok sevdiğim, çok insan var :D başarılar hepinize! dost da olsak düşman da olsak seviliyorsunuz :D

yeni world kapatıp geliyorlar, bence herkes bu klana dikkat etsin :p

beowulf21

Milis
bu ekipte çok sevdiğim, çok insan var :D başarılar hepinize! dost da olsak düşman da olsak seviliyorsunuz :D

yeni world kapatıp geliyorlar, bence herkes bu klana dikkat etsin :p
sende bizden farklı değilsin barbo ayrı görme kendini ayrıca düşmanlık olmaz bizde dostlarımız ve rakiplerimiz olur oyun oyun olarak gören herkeze kapımız açıktır :) evet uk yeni bitti şükür alnımızn akıyla çıktık oradan biraz yorulduk burada kafa dinlemeye geldik:p:p

DeletedUser60632

Ziyaretçi
bi dahaki world oceanı kurup size set olacağım :D bizdeki böyle bir dostluk :d

musa4113

Çaylak
sizmi bizi parçaladınız :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D dostum hayal dünaysından çık lütfen 3-5 pasif aldınız diye parçalamışmı oldunuz kesimlere tekrardan bi bak istersen . o dönemde gelen mesajların yarısı okusaydın bana şuan farklı seyler konuşuyor olurduk;)ayrıca biz dostlar arasında kaldımız için bizzat benim istegimle arkaşlarım sildi olaylara vakıf değilsin heyecanını anlıyorum .ama lütfen burayı tartışma köşesi haline getirme keyif almana bak ;)

Anolifeq e gelen mesajları gördüm o yeter :D
Sadece sercan ın o bölgede aldığı köyler yeter istatistiğe. Kesimler olsun falan zaten dünya sıralamasında idik sen neden bahsediyorsun :D
Sınırıda ne kadar ilerlettiğimizde aşikar. Oyun başı tam sınırda ben vardım. Sonrasında ne kadar ilerlediğimiz ortada......

Sana gelen , Ne güzel setlik yapıyorsun aslansın kralsın , Mesajalrı ile övünüyorsun galiba hocam :D :D

beowulf21

Milis
Anolifeq e gelen mesajları gördüm o yeter :D
Sadece sercan ın o bölgede aldığı köyler yeter istatistiğe. Kesimler olsun falan zaten dünya sıralamasında idik sen neden bahsediyorsun :D
Sınırıda ne kadar ilerlettiğimizde aşikar. Oyun başı tam sınırda ben vardım. Sonrasında ne kadar ilerlediğimiz ortada......

Sana gelen , Ne güzel setlik yapıyorsun aslansın kralsın , Mesajalrı ile övünüyorsun galiba hocam :D :D
bu sana olan son mesajım canım kardeşim set olacak olsaydım hesap silmez sizi toplar nop ile dünyayı kapatırdık bu 1.
sercan gille savaşmamak için hesap sildik bu 2.
benim sınırımdan benim has ekibimden kimse düşmedi sercanın ve diğerleirnin aldıgı köyler kendilerine AT diye hitap eden bizden kaçıp size sıgınıp sonra tekme yiyip sizden ortada kalan adamlar.o yüzden birşey bildiğini sanıp böbürlenme bak rica ettim burayı kirletme kimseyle şahsi sıkıntım yok ben keyfime bakmaya geliorum sende bu kadar dert etme zaten tüm cepheleri parçalıcaksın biz 100 kişi gelioruz sana koyarmı ;):p

**aNoLifeq**

Yasaklı
Musacığım olaylar öyle değil bu tarz münakaşalara girmeye gerek yok, alicanlarla olan muhabbetimiz biraz farklıydı. Güzel bir savaş verdik orada, iki tarafta tadını çıkardı. Karşılıklı tebriklerimiz oldu, dünyada geçti gitti zaten :)

beowulf21

Milis
Musacığım olaylar öyle değil bu tarz münakaşalara girmeye gerek yok, alicanlarla olan muhabbetimiz biraz farklıydı. Güzel bir savaş verdik orada, iki tarafta tadını çıkardı. Karşılıklı tebriklerimiz oldu, dünyada geçti gitti zaten :)
teşekkür ederim bekir destegin için tarafısz oldugun için ailecek seviyoruz seni:) dediğim gibi olayları bilmeden yorum yapılmasın güzel bi savaş verdik ve zevk aldık 2 tarafında eline sağlık geçti bitti zaten gereksiz tartışmalara gerek yok