EN AZ SEVİLEN KLAN

haritanın en nefret edilen klanı

• NOP

Oylar: 65 30,1%
  • RESPOWN

Oylar: 18 8,3%
  • SAB

Oylar: 9 4,2%
  • İSYAN

Oylar: 38 17,6%
  • MATRAK

Oylar: 5 2,3%
  • SOA

Oylar: 60 27,8%
  • SİNERJİ

Oylar: 7 3,2%
  • PAŞA

Oylar: 3 1,4%
  • RM

Oylar: 7 3,2%
  • KILIÇ

Oylar: 4 1,9%

• Toplam oy kullanan
    216

DeletedUser67193

Ziyaretçi
Benim anlamadığım bu SOA cıların aklımı yok ? bilerek mi yapıyorlar anlamış değilim :D :D :D

DeletedUser67193

Ziyaretçi
Kardeşim herkes sana gerizekalı muamelesi yapıyor, moderatöründen en alakasız kullanıcısına kadar. Hiç mi üzülmüyorsun ya? Hiç bi ulan insanlar bana gerizekalı gözüyle bakıyor acaba ben sıkıntılı mıyım? Demiyor musun? Vallaha helal olsun

Sana gelelim şimdi kelimelerine dikkat et :) Adam gibi çık karşıma nickini yaz fake hesaplardan atıp tutmak kolay aslan parçası :)

DeletedUser65547

Ziyaretçi
ya yukarıda soayı satın alacak kadar prem var çok şükür diyen adam 1 ay öncesinde abi bana pre kasmayı öğret diye ağlıyordu. En çokta buna gülüyorum

DeletedUser67193

Ziyaretçi
Bunları oyuncu yapan @Pro M@Sk helal olsun sana :) Keşke karşılaşsaydık gerçi oyuncusu neyse klanıda o olsun anca onlar 10 15 klan birleşip büyük klanları indirme derdine düşsün :D Hadi KILIÇ bitti NOP u nasıl düşürücez planlarını yapmaya başlayın :D :D :D

DeletedUser65475

Ziyaretçi
ennivuccuvokke akrabalık var mı bununla :D genetik sizde herhalde bu ?

Evet var, öz kardeşim sıkıntı mı var? :)

Bu arada Timur abiyi tanımadan önce 2 dünya kapattım 3. Yolda 1 tanesinde kesim 1. Si oldum, bir çok dünyada senin giremeyeceğin klanları yenip hesap sildim. Hadi köyüne dön :)

DeletedUser65547

Ziyaretçi
Bunları oyuncu yapan @Pro M@Sk helal olsun sana :) Keşke karşılaşsaydık gerçi oyuncusu neyse klanıda o olsun anca onlar 10 15 klan birleşip büyük klanları indirme derdine düşsün :D Hadi KILIÇ bitti NOP u nasıl düşürücez planlarını yapmaya başlayın :D :D :D
Ya hadi bizim oyuna dair bir planımız var senin planın ne. Aaa dur yoksa çukur klanları w48e mi giriyor ?

DeletedUser67193

Ziyaretçi
Ya hadi bizim oyuna dair bir planımız var senin planın ne. Aaa dur yoksa çukur klanları w48e mi giriyor ?

Bak sen w48 e girecem mi benim planımı düşünüyorsun sanane ? Merak etme yakında cevabını güzelcene vericem sana sizin planınız olsa ne olur olmasa ne olur boş klansınız w43 te gördük :D

DeletedUser65547

Ziyaretçi
Dünya sonunda görüşürüz diyeceğim de sen forumdan takip ediyor olursun heralde :Ddd

DeletedUser65547

Ziyaretçi
profesör kardeş bir oyun için kimseye şahsi kin besleme taraftarı değilim karşıda çıkarım ama tüm samimiyetimle söylüyorum karşımda olsan yorulmadan sıkılmadan 3 gün tokatlarım seni ya nasıl beceriyorsun bu kadar antipatik olmayı acaba
Yasin kanka allah aşkına forumdan uzak dur senin çocuk falan buna benzer eder allah korusun

TyPHonE

Yasaklı
profesör kardeş bir oyun için kimseye şahsi kin besleme taraftarı değilim karşıda çıkarım ama tüm samimiyetimle söylüyorum karşımda olsan yorulmadan sıkılmadan 3 gün tokatlarım seni ya nasıl beceriyorsun bu kadar antipatik olmayı acaba
Şu Y*sin abimi bile kızdırdın ya sende cidden bir sıkıntı var :)

çok haklısın canım kardeşim kınamaya gülmeye gelmez allah evladımla sınar beni böyle birşey olur allahım esirgesin profesör özürdilerim seni kınadığım için :)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
@Strafe Bu arkadaşı en son mayıs yağmuru böyle devam edersen tüm hesaplarını kapatırım diyerek uyarmıştı.

Herif hala gelmiş herkesi kışkırtıp hakaret etmeye devam ediyor. Yok aynı dilde düzinelerce küfür ederim ona küfür etmek konusunda ufkunu da geliştiririm onun ama ceza yememe değmeyecek bir mahlukat artık gerekeni yapsanız da bizde uğraşmasak bu tiple ?