PHFs vs SOA

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

rascal125

Kılıç Ustası
Yanlış hatırlamıyorsam sen bizim sınıra gelmeye cesaret edemeyecek bir arkadaştın :D şimdi w43 boyunca bize 1 op yapmış onda da 1 köy alamamış bir klan olarak başkalarının başarılarıyla övünmek aciziyetinizi her seferinde göstermek sanırım hoşunuza gidiyor :) Hoş burda da yine başkalarının arkasına sığınarak bir şeyler yapma peşindesiniz. W43 boyunca SOA’dan bir köy alamamış biri olarak uzaklaşabilirsin :)

uzaklaştım sonra geri geldim bak.

w40 daki gibi haritadan çıkacağımı anlamayınca direk savaşmadan hesabı silen ben değilim sensin :D
classic de sınırdayım diye tutuşup 30 tane multi açıp ban yiyen de ben değilim sensin :D
w43 de şamanı sayarsan ondan köy almışım.. he w43 de aynı şekilde içimizdeki s7 klanına değişik hareketler içerisine girip sağa sola oynayan ben değilim sensin :D
ve
son olarak w47 de isyanın bize opundan sonra op yapan sonra çıkıp burada ''birilerinin arkasına sığınma'' bıdı bıdısınına da yapan ben değilim sensin :D
....

DeletedUser67193

Ziyaretçi
Mirliva(1) 1.05
Soa(2) 12.00
(0) 9.00

200 tl bastım ms 1 e

DeletedUser

Ziyaretçi
uzaklaştım sonra geri geldim bak.

w40 daki gibi haritadan çıkacağımı anlamayınca direk savaşmadan hesabı silen ben değilim sensin :D
classic de sınırdayım diye tutuşup 30 tane multi açıp ban yiyen de ben değilim sensin :D
w43 de şamanı sayarsan ondan köy almışım.. he w43 de aynı şekilde içimizdeki s7 klanına değişik hareketler içerisine girip sağa sola oynayan ben değilim sensin :D
ve
son olarak w47 de isyanın bize opundan sonra op yapan sonra çıkıp burada ''birilerinin arkasına sığınma'' bıdı bıdısınına da yapan ben değilim sensin :D
....

Oyun sonu burda ol tamam mı

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Ya evladım 40ta beni klandan atmayın diye ağlayan adamsın :) gelmişiz köyünü almışız onu bunu araya sokup kaçmışsın savaşı kaybedip hala konuşuyorsun :)

rascal125

Kılıç Ustası
senin hayal dünyan ne kadar genişmiş. sen kimsin ki sana gelip klandan atma diye ağlayayım ben. ya tutarsa diye bir şeyler sallıyorsun, yalan söylüyorsun bunu kendin de biliyorsun hiç utanman da yok haa o da güzel :D

DeletedUser67193

Ziyaretçi
senin hayal dünyan ne kadar genişmiş. sen kimsin ki sana gelip klandan atma diye ağlayayım ben. ya tutarsa diye bir şeyler sallıyorsun, yalan söylüyorsun bunu kendin de biliyorsun hiç utanman da yok haa o da güzel :D

Adamsın bunlar böyle kendileri alırlar tineri başkalarına laf söylerler

DeletedUser67142

Ziyaretçi

Yoo çok net hatırlıyorum :) operasyon için kamiyi saklama peşine düşmüştün hatta he beynini zorla diyeceğim, seni de zor durum da bırakmak istemiyorum :D

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Adımı söyledin dur seni de banlatacam özel hayatımı hedef aldın :D

DeletedUser67193

Ziyaretçi
Soadaki arkadaşlara sesleniyorum;

Ben dahil herkesle kavga etmeyi nasıl başarıyorsunuz ? Bu işin sırrı nedir ? Emirhan bu kadar anarşik olmayı nerden öğrendi ?

Onlardan arkadaşı geç düşman bile olmaz :) İsim vermeyim şimdi onlara köy büyütüyorlar

rascal125

Kılıç Ustası
anaa tayfun kaptırdık sana köyü.. köyün kendi askerlerini köyde tutsam demek patlayacaktınız he :eek: yavere atmasaymışım keşke askeri de harita da yakınımda görünce dayanamadım :p
tebrikler @TyPHonE

TyPHonE

Yasaklı
anaa tayfun kaptırdık sana köyü.. köyün kendi askerlerini köyde tutsam demek patlayacaktınız he :eek: yavere atmasaymışım keşke askeri de harita da yakınımda görünce dayanamadım :p
tebrikler @TyPHonE
Teşekkür ederim abi elimden geleni yapıyorum 1 dünya müt oluruz 1 dünya düşman oluruz bende sizi tebrik ederim mis araları çok güzel elinize sağlık :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.