MyrmidoNs Raporlar

DeletedUser60632

Ziyaretçi
O uykuyla sen ilerleyemezsin ki gerileyeceksin dostum :)
Yanlış anlamanı istemem bizimkisi eğlence.
Böylesi söyleşiler iyidir.

iyi hoş söylüyorsunuz tabi ki siz deyin sorun yok; ama fırıldaklar demesin komik oluyor :) aynen çok uyuyorum, uyku güzeldir :p

DeletedUser60632

Ziyaretçi
O zaman bunu söyleyen biri olarak sadece kendi gerilettiğinin havasını yap klanınızla yaptığınız bir opun sonucunda alınan köylerin lafını 15 k gerilemiş şeklinde yazma .
İki şeyde aynı kapıya çıkıyor :))
arkadaş da classice mal etmiş ya olayı ben de ettim, çok taraflı bakmaya gerek yok gerçekleri söyleyince sorun olmasın :) konuşuyoruz söyleşiler iyidir :p

DeletedUser54354

Ziyaretçi
Tarafsız bakıyorum neresinden baksam elimde kalıyor bu durumu senle bi çözelim biz =))

Taraflı bakıyorum yazarken istemsiz çıkıyor vesselam sen anla :)

DeletedUser60632

Ziyaretçi
kaldı ki myrmidonsun yüzde 70ini tanıyorum çoğuyla aynı klanda zaman zaman oynamışlığımız oldu, sürekli de muhabbet içerisindeyiz düşman olsak bile. yer yer klana davet ettikleri de belli bir şey. gelip de buraya ahmakları inandırmaya yönelik vay ben böyle yıktım şöyle yıktım derse buna kimse inanmaz. oyunu oynamayı bilen bir insan dolu köyle şimdi bizim burda ne işler yapmıştı. benden bir köy düştü geri de aldık çok şükür.

gelelim myrmidons konusuna; myrmidonsta güzel bir operasyon kapasitesi var, güzel işler de yapıyorlar tebrik ederim hepsini ayrı ayrı. ama oyun bilgisi ve seviyesi düşük olan sadakatsiz,koserii gibi lafını bilmeyen. söylediğiyle yaptığı birbirini tutmayan arkadaşlarımız gibi boş köylere kami atınca onlar oyuncu olmuyor yani :) sadece bunu söylemek istedim kolay gelsin herkese :)

DeletedUser54354

Ziyaretçi
Ama bak her türlü söyleşi güzel ama ben sana açık bir karalama çekmemişken seninde benim dostlarıma çekmen hoş değil.
Ki geçtim kime ne söylersen eyvallah derim tamah ederim. Ama sadakatsiz dediğin hesapta gerçekten düşündüğünden farklı bir karakter var :)
Umarım zamanla anlarsın :)
Korumak kollamak için yazmıyorum zamanında banada çok küfür eden şuan bile küfür eden olabilir doğaldır.
Benim küfür ettiklerimde yokmu var bu myrmdnstada var x klanlardada var .
Ama sadece bir oyun yani ne kadar tanıdıkki seni ben çıkıp sana seviyesiz diyebilirim sende bana mevzu sanırım bu umarım hoş görürsün ..
Anlamsız atışmalara lüzum yok bence anlamlı düşmanlıklar olsun :)

DeletedUser60632

Ziyaretçi
doğrudur ben tanımam etmem, muhabbetim de olmadı zaten kendisiyle.

ancak yapılan büyük bir yanlış ve bu ekibin hareketi yüzünden oyun zevkinden haksızlıkla olan bir klan dolusu insan var. bu konu benim vasıtamla gerçekleştiği için de sorumluluğu ben yüklenmek zorundayım ve o tepkiyi göstermek zorundayım. umarım sen de beni anlamışsındır :)

Ama bak her türlü söyleşi güzel ama ben sana açık bir karalama çekmemişken seninde benim dostlarıma çekmen hoş değil.
Ki geçtim kime ne söylersen eyvallah derim tamah ederim. Ama sadakatsiz dediğin hesapta gerçekten düşündüğünden farklı bir karakter var :)
Umarım zamanla anlarsın :)
Korumak kollamak için yazmıyorum zamanında banada çok küfür eden şuan bile küfür eden olabilir doğaldır.
Benim küfür ettiklerimde yokmu var bu myrmdnstada var x klanlardada var .
Ama sadece bir oyun yani ne kadar tanıdıkki seni ben çıkıp sana seviyesiz diyebilirim sende bana mevzu sanırım bu umarım hoş görürsün ..
Anlamsız atışmalara lüzum yok bence anlamlı düşmanlıklar olsun :)

Deleted User - 5320626

Ziyaretçi
bende nerde kaldı diyordum bu klavye delikanlısı :)

Deleted User - 5320626

Ziyaretçi
güzel, tatlı çocuksunda. Olaylara kendi açından bakıyor ve empati yapmayı beceremiyorsun. Sen bugün bana gelip desen şu arkadaşları da alabilirmisin klana . Bende alamam desem ortada hiçbir gerekçe olmadan sen ne yaparsın ? Arkadaşlarınla oynamadıktan sonra ne anlamı var oyunun. Kaldı ki klana aldırmak istediğim adamlar benim kaç senelik arkadaşlarım. Şuan arkdaşlarımdan birine haksızlık yapılsa yine aynı şekilde davranırım. Sen olayı kendi sorumluluğun açısından bakıyorken bende kendi açımdan bakıyorum. Çaylak kalkmadan gerçekleşen olayları ısıtıp ısıtıp sunmanın alemi yok bence.

Deleted User - 5320626

Ziyaretçi
Burası da raporlar kısmı olduğu için kirletmeye de gerek yok . Eğer gerçekten konuşmak irdelemek istiyorsan bu konuyu oyundan yazabilirsin.

DeletedUser60632

Ziyaretçi
güzel, tatlı çocuksunda. Olaylara kendi açından bakıyor ve empati yapmayı beceremiyorsun. Sen bugün bana gelip desen şu arkadaşları da alabilirmisin klana . Bende alamam desem ortada hiçbir gerekçe olmadan sen ne yaparsın ? Arkadaşlarınla oynamadıktan sonra ne anlamı var oyunun. Kaldı ki klana aldırmak istediğim adamlar benim kaç senelik arkadaşlarım. Şuan arkdaşlarımdan birine haksızlık yapılsa yine aynı şekilde davranırım. Sen olayı kendi sorumluluğun açısından bakıyorken bende kendi açımdan bakıyorum. Çaylak kalkmadan gerçekleşen olayları ısıtıp ısıtıp sunmanın alemi yok bence.
sen de haklısın kardeşim :)

UcanZi

Kılıç Ustası
Yaklaşık 30 arkadaşını sıfırladığımız kişiler ufacık şeylerden mutluluk duyuyor.
Şu konuyu bi netliğe kavuşturalım bu bahanenin altına sığınmaktan vazgeçersin.
Birincisi benim bu dünyaya geliş amacım belli oyun başında da söyledim ufak bi ekiple dünyaya renk katmaya geldik herhangi bir amacımız yok sade ve öz klan olalım mantığı ile geldim ki zaten bu ideoloji ile gelmesem daha sağlam daha oturaklı bir şekilde dünyaya giriş yapar oyunumuzu oynardık.
Fakat ben Barbarosu kıramayıp ufak bi ekiple katılayım talebine olur verdim ve yaklaşık 25 kişiye davet attım ki bu rakam oldukça fazlaydı.
Daha sonrasında tutup bana bir takım isimler daha sunarak şunları alın demeniz benim ideolojimi baltalamanız demektir ki bende oynucaksanız başka klanda oynayın dedim.
Siz eğer karakterli bir kişilik olsanız sizi davet edip bölgeye yerleştiren adamlar ihanet etmeyip oldu kardeş biz başka bölgeye gidiyoruz size iyi oyunlar deyip giderdiniz düşmana geçip geceler boyu uyumayup hırs yaparak kendi karakterinizi ortaya koydunuz.
Ben eminim şu kadro bizle olsaydı oyuna bakmayan,ayda yılda bi oyuna girip bir şeyler yapmaya çalışan tipler olacaktı. Ne oldu şimdi kim kaldı yanında ? Bak bakalım arkadaşlarının puanı kaç. Hala pislik yapma derdindesiniz aferin.
Tıpkı whatsupta yaptığım gibi kaale alıp cevap vereceğim potansiyelde kişiler olarak görmüyorum.Yine senin ekibinde adamlığını beğendiğim biriyle telefonda görüşebiliyorum.Burda dönüp kendine bi bakmanı tavsiye ederim.
Oyunda çok insan tanıdık dost düşman hala muhabbetim olan kişiler var ama bu tarz insanlardan hiç haz almamışımdır.
İşin başka boyutu da oyun başında böyle bir şey olması bizim adımıza çok büyük bir şanstı.
Nitekim bu kadro yarın bir gün birine bir şey dediğimizde yine hortlayıp karşıma çıkacak ve o zaman herbirinin 3er 5er köyü olarak klandan çıkıp rakip klana geçecek tiplerdi.
Yok olmaya mahkumsunuz. Karakterli bir oyun sergileyin ve arkadaşlarımı klana almadı bende çıktım bahanesine sığınmaktan vazgeçin.

Deleted User - 5320626

Ziyaretçi
Bana söylenen classiğe gelirmisiniz geliriz evetti. Net şu kadar kişi gelinecek deseydi biz zaten gelmezdik. Orada bir iletişim eksikliği olduğu aşikar.Ama şu kadar arkadaşın gelecek daha fazlasını kabul etmiyorum ideolojisinde de ben arkadaşlarım arasında seçim yapamam kusura bakma. Çünkü en pasif adamımız bile gelmediğinde huzursuz oluyoruz. 7/24 konuşulan whatsapp grubunda muhabbet eden herkesin girmesini isteriz. Gördüğünüz üzere ekipteki pek çok kişi de oyuna aşırı zaman ayırabilecek aktif oynayabilecek kişiler değildi. Sırf samimiyetimizden dolayı beraber hareket edip, birbirimiz için ekipçilik yaparız ancak 'haksızlık' olduğunda yapılır o ekipçilik. Ayrıca ben girdiğim her oyunda elimden geldiğince mücadele ederim. Hırs için filan değil yani. Alışkınım bu haritalarda oynamaya. Bu konu benım için yaklaşık bir saat önce kapandı ayrıca. Eksikliklerimiz olduysa affola.

DeletedUser54354

Ziyaretçi
Yaklaşık 30 arkadaşını sıfırladığımız kişiler ufacık şeylerden mutluluk duyuyor.
Şu konuyu bi netliğe kavuşturalım bu bahanenin altına sığınmaktan vazgeçersin.
Birincisi benim bu dünyaya geliş amacım belli oyun başında da söyledim ufak bi ekiple dünyaya renk katmaya geldik herhangi bir amacımız yok sade ve öz klan olalım mantığı ile geldim ki zaten bu ideoloji ile gelmesem daha sağlam daha oturaklı bir şekilde dünyaya giriş yapar oyunumuzu oynardık.
Fakat ben Barbarosu kıramayıp ufak bi ekiple katılayım talebine olur verdim ve yaklaşık 25 kişiye davet attım ki bu rakam oldukça fazlaydı.
Daha sonrasında tutup bana bir takım isimler daha sunarak şunları alın demeniz benim ideolojimi baltalamanız demektir ki bende oynucaksanız başka klanda oynayın dedim.
Siz eğer karakterli bir kişilik olsanız sizi davet edip bölgeye yerleştiren adamlar ihanet etmeyip oldu kardeş biz başka bölgeye gidiyoruz size iyi oyunlar deyip giderdiniz düşmana geçip geceler boyu uyumayup hırs yaparak kendi karakterinizi ortaya koydunuz.
Ben eminim şu kadro bizle olsaydı oyuna bakmayan,ayda yılda bi oyuna girip bir şeyler yapmaya çalışan tipler olacaktı. Ne oldu şimdi kim kaldı yanında ? Bak bakalım arkadaşlarının puanı kaç. Hala pislik yapma derdindesiniz aferin.
Tıpkı whatsupta yaptığım gibi kaale alıp cevap vereceğim potansiyelde kişiler olarak görmüyorum.Yine senin ekibinde adamlığını beğendiğim biriyle telefonda görüşebiliyorum.Burda dönüp kendine bi bakmanı tavsiye ederim.
Oyunda çok insan tanıdık dost düşman hala muhabbetim olan kişiler var ama bu tarz insanlardan hiç haz almamışımdır.
İşin başka boyutu da oyun başında böyle bir şey olması bizim adımıza çok büyük bir şanstı.
Nitekim bu kadro yarın bir gün birine bir şey dediğimizde yine hortlayıp karşıma çıkacak ve o zaman herbirinin 3er 5er köyü olarak klandan çıkıp rakip klana geçecek tiplerdi.
Yok olmaya mahkumsunuz. Karakterli bir oyun sergileyin ve arkadaşlarımı klana almadı bende çıktım bahanesine sığınmaktan vazgeçin.

Dostum sende yorum yapmışsın eyvallah bunada .
Ben barbaroslada gerekli konuşmayı yaptım.
İnsanların karakterlerini bilemezsiniz belki oyunda size ters gelen bir durum onun doğrusudur hak vermelisin .
Belki hata olmuştur ''yok ta'' olmuş olsun önemi yok .
Ama asla çok tanımadığınız birine karakterden bahsetmeyiniz bir oyun için neler yapanlar var bu onlardan biri değil.
Üslubunca konuşulmuş sende üslubunca yol vermişsin onlarda çıktılar. Bende yolda bırakmadım yanıma çağırdım daha çaylak açılmamıştı bile bu hareket yapıldığında.
Şunu anlatmak isterim ki ortada savaş yokken herkes safını seçebilir bunda ahlaki bir boyut sezmıyorum tabiki yerleşkeler vs. şeyler cabası haklısınız bı nebze burada ama 25 kişi aldığınız ve guvenmediğiniz bir ekip varsa ortada bak şuan yok neden bu kadar kasıyoruz ki.
Ayrıca gel gelelim onlar sizde olsaydıda satmazlardı emin olunuz .
Ortadaki tek tanıdık bendim ben aldım hepsini yanıma çünkü herbiri dostumdu benim için düşünecek bir savaşta daha başlamamıştı bile.
Velhasıl konuları uzatıp kimse birbirini kırmasın bu word yeterince güzel ve erdemli düşmanlar ile karşılaşma fırsatı buldum ve karşılıklı olarak eğlencemize bakabiliyoruz.
Seninde eğlenmeni temenni ediyorum.

UcanZi

Kılıç Ustası
Bana söylenen classiğe gelirmisiniz geliriz evetti. Net şu kadar kişi gelinecek deseydi biz zaten gelmezdik. Orada bir iletişim eksikliği olduğu aşikar.Ama şu kadar arkadaşın gelecek daha fazlasını kabul etmiyorum ideolojisinde de ben arkadaşlarım arasında seçim yapamam kusura bakma. Çünkü en pasif adamımız bile gelmediğinde huzursuz oluyoruz. 7/24 konuşulan whatsapp grubunda muhabbet eden herkesin girmesini isteriz. Gördüğünüz üzere ekipteki pek çok kişi de oyuna aşırı zaman ayırabilecek aktif oynayabilecek kişiler değildi. Sırf samimiyetimizden dolayı beraber hareket edip, birbirimiz için ekipçilik yaparız ancak 'haksızlık' olduğunda yapılır o ekipçilik. Ayrıca ben girdiğim her oyunda elimden geldiğince mücadele ederim. Hırs için filan değil yani. Alışkınım bu haritalarda oynamaya. Bu konu benım için yaklaşık bir saat önce kapandı ayrıca. Eksikliklerimiz olduysa affola.

Ben de diyorum ki sizin arkadaşlarınız ile oynamanızda herhangi bir problem yok hatta senin yerinde bende olsam elbette tutar arkadaşlarımla beraber oynardım.Burda ayrıldığımız görüş ayrılığı bu değil.Sizi bölgeye çeken klanın çomağına taş sokma konusu.
Daha oyun açılalı 3 5 saat olmuş maydonozda mı oynucaksınız tekrar başla yaparak bilakis onlarla oynayabilirdiniz yahut başka bi bölgede.Arkadaş ekleyerek yerleştirdiğimiz düzende pat diye 30 kişinin çıkıp bizi güç duruma düşürmeniz can sıkıcı bi durumdu.
Neyse geldi geçti bende üzerine fazla takılmadım.Size de iyi eğlenceler.

Deleted User - 5320626

Ziyaretçi
Evet o konuda hak veriyorum ama whatsapp grubunda güzel bir üslüpla söyleseydin emin ol kabul ederdik sizin arkadaşlarınızı klana almak zorundamıyım gibi bir cümle kullandıgını hatırlıyorum. Bende sizle oynamak zorundamıyız demiştim.Myrımodonstanda arkadaşlarla sınırken o an onu düşünemedik yada yapmak istemedik bu tartışmalardan sonra. Ben 37 den beri oynamıyorum . Classiğede son gün alınan kararla eğlenmeye girdik. Emin ol bende oyun başında bu haritada bulunmak istemezdim. Şuan kitlendik kaldık . Eğlendiğimiz söylenemez pek. Ve bu tartışma yaşanmasını da istemezdim. Ama dediğin gibi olan oldu giden gitti. Konuşsakta bi anlamı yok şu saatten sonra.