LOL MACERA DİRİLİŞ - PAŞA DEHŞET

• Konuyu başlatan DeletedUser64012
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

HUDUT CİKCİKİ

Mızrakçı
Konu hakkında söylemek şunu söylemek istiyorum , daha yapacağımız ilk operasyonda ağlamaya başlayacaksınız. Ben sizin saldrımazlık anlaşmasını bu şekilde bozacağınızı bilsem tabi ki ona göre plan izlerdim. Diriliş klanın gazına gelerek ya da birkaç yerden duyduğunuz uydurma bilgilerle bize savaş ilan ettiniz. İlan ederken de gece 5 i bekleyip savunmalar dışarıda iken yaptınız.
Biz egoist bir klan değiliz , oyuncularımıza ve oyunculuğumuza güveniyoruz. En önemlisi de bir ekip olduğumuzu biliyor ve buna göre hareket ediyoruz. Benim yerim de başka biri olsa hesap sil bile yapardı belki bu ihanet karşısında. Bunu sadece bir oyun olarak gören adam bu oyuna emek harcamıyordur benim gözümde. Yeri geliyor günlerce etiket yapmak zorunda kalıyoruz, gecemiz gündüzümüz bir oluyor.
İnşallah forumda artist artist konuşan arkadaşlar 10-15 k fake görüp kaçmazlar.(Ki öyle olacak)
Geliyoruz ihanet çetesi , uykusuz gecelere hazır olun. Bakalım sadece bir oyun ve dünyanın uzamasını istiyoruz ayağıyla ilan ettiğiniz savaş hayatınızı nasıl etkileyecek. Kaçacak mısınız , yoksa sadece köylerinizin düşüşünü mü izleyeceksiniz :)

DeletedUser62580

Ziyaretçi
Diyorsunuz ki ihanet etmedik, oyundur strateji yaptık, taktik yaptık vs vs. Madem öyle en başından niye diriliş ile bize savaş açmadınız? Yemedi muhtemelen. Haa diriliş'in de yemezdi de Duman ve Pk'yı yanına alarak bi halt edeceklerini sandılar, aklını sevdiklerim. Peki şimdi ne oldu, bi sabah beklettiğiniz misleri boş olduğunu bildiğiniz ve tam içinizde olan köylere attınız. Ne tesadüftür ki diriliş bize op yaptığı gün mislerinizi çıkıp köyleri topladınız. O köy aldığınız yerdeki oyuncularımız tabii ki ya saldırı basacaktı ya da savunmaları savaş sınırına yollayacaktı bundan doğal ne var ki? Nihayetinde sizi adam yerine koyup güvendik ve bizim için rahat bölgeydi orası. Tamam buna oyun diyorsanız eyvallah. Fakat bununla övünmeniz gerçekten kalitenizi gösteriyor ve PA-DE olarak işimizin çok kolay olduğunu anlıyorum.

Gelelim esas savaş halinde olduğumuz saygısız ergen topluluğuna. Yahu siz 1k kami atıp da operasyon yaptığınız kaç köyü alabildiniz de burada gelip seviniyorsunuz. Bilmeyenler için söyliyeyim, 1k kamilik operasyonları sadece iki kişiye yapıldı. Biri ben (yanlış saymadıysam 700 kami, kalanlar da despi'ye atıldı) Harbi ya hayırdır gençler, başkasının ihaneti ile gururlanıp, uğradığınız hezimeti mi teselli ediyorsunuz. Bu kadar kalitesiz olduğunuz beklemezdim şahsen:))

Maalesef bize rakip değilsiniz yaptığınız dandik operasyon ile bunu gördüm. Bir sonraki operasyonunuzda söyleyin de az taktik vereyim size, belki köy falan alırsınız. Aksi halde işiniz çok zor.

kardeş biz köy alamıcamızı biliyorduk zaten amaç köy almak değil def kesmekti. 2 aydır saldırı almıyordunuz bizden çünkü oyunu bırakanlarla uğraşıyorduk. sizinde def köyleriniz 2 aydır fullendiler zaten. köy alamadık diye kimse üzülmedi yani merak etme :D daha 2 3 op böyle olur sonra defler azalınca başlarsınız ara atmalara :D

DeletedUser66219

Ziyaretçi
Savaş zamanı Oca 23, 2018 18:26:03:078
sambaci.55 kazandı
Saldırganın şansı
-12.3%
rabe.png
klee_grau.png

Moral: 100%
Saldırgan: sambaci.55
Kaynak:

Miktar: 0 0 5489 0 0 2817 0 0 524 0 0 1
Kayıplar: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Bayrak: +6% Saldırı gücü
Bonuslar: Ağır atlı: +15% saldırı ve savunma gücü
Kılıç Ustası: +5% saldırı ve savunma gücü
Baltacı: +5% saldırı ve savunma gücü

Savunmacı: köyköyü
Hedef: ! AVRES M09 (428|546) K54

Miktar: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Bayrak: +7% Savunma gücü

Ganimet: 0/280.250
Şahmerdanların verdiği zarar: Sur zarar gördü, 15 olan sur seviyesi 0. seviyeye düştü.
Destek: 100 iken76 düzeyine indi

Savaş zamanı Oca 23, 2018 19:36:26:325
köyköyü kazandı
Saldırganın şansı
-15.6%
rabe.png
klee_grau.png

Kaynak:

Kayıplar: 0 0 5489 0 0 2817 0 0 524 0 0 1
Misyoner Güçlendirici (+2)

Savaşçılarından hiç biri canlı olarak geri dönmedi. Rakip birliklerin gücü hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamadı.

Bonuslar: Kılıç Ustası: +5% saldırı ve savunma gücü
Mızrakçı: +5% savunma gücü
Kılıç Ustası: +5% savunma gücü

Şahmerdanların verdiği zarar: Sur zarar gördü, 20 olan sur seviyesi 8.seviyeye düştü.

oyunun hayatınızı etkilediği aşikar ağbi bu nasıl bir paradır ya :)

HUDUT CİKCİKİ

Mızrakçı
sambaci.55 kazandı
Saldırganın şansı
-12.3%
rabe.png
klee_grau.png

Kaynak:

Şahmerdanların verdiği zarar: Sur zarar gördü, 15 olan sur seviyesi 0. seviyeye düştü.

köyköyü kazandı
Saldırganın şansı
-15.6%
rabe.png
klee_grau.png

Kaynak:

Savaşçılarından hiç biri canlı olarak geri dönmedi. Rakip birliklerin gücü hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamadı.

Şahmerdanların verdiği zarar: Sur zarar gördü, 20 olan sur seviyesi 8.seviyeye düştü.

yeni dünya açıldı tatlım istersen 1 ay da 15 k premium elde edebilirsin :D öğren bunları bak hayat kurtarır

DeletedUser54995

Ziyaretçi
köyköyü PA-DE klanlarında herhangi bir oyuncudan ne isterse alabilicek saygınlıkta bir insan ondan kaynaklı . kendisi de PA-DE klanlarında ki herhangi bir oyuncu için aynını yapacak kişilikte bir insan umarım açıklayıcı olmuştur ;)

DeletedUser66219

Ziyaretçi
kendisine karşı herhangi bir klanlar oyuncusu kadar saygılıyım o da bana karşı herhangi bir klanlar oyuncusuymuşum gibisine saygılıydı zaten :)

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
kardeş biz köy alamıcamızı biliyorduk zaten amaç köy almak değil def kesmekti. 2 aydır saldırı almıyordunuz bizden çünkü oyunu bırakanlarla uğraşıyorduk. sizinde def köyleriniz 2 aydır fullendiler zaten. köy alamadık diye kimse üzülmedi yani merak etme :D daha 2 3 op böyle olur sonra defler azalınca başlarsınız ara atmalara :D

Köy alamayacağınızı siz değil biz biliyorduk:) Siz gayet inanmıştınız buna saf gibi.

Sadece bana gelen 12k fake, misleri farklı köylerden atmalar, araya ordu sokmaya çalışmalar(birkaç kişi haricinde beceren yok zaten) sabah 3- 4 gibi kami ve fake atmalar, mis attığınız köylere en az 10 kami atmalar vs vs.

Madem öyle dümdüz kami atsaydınız ya:) Yok efendim amaç sav kesmekmiş, hadi len oradan:) Toplamda 14-15 milyon sav kestiniz 1k kami ile. Biz onu 350 kamiyle aylarca önce kesmiştik. Kaldı ki sizin bütün klanlarınızın savını bizim yarımız bile etmez. Yani nasıl bir hesap anlayışınız var anlamış değilim. Kendini bir şey sanan bir grup çocuksunuz fazlası değil. Bu bana yaptığınız 4. operasyon oldu ve hiçbir şey alamadınız zaten bırak 4'ü 40 olsa hiçbir şey alamazsanız. Ayrıca aranızda op yapılan 150 köyünü kayıpsız savunebilen varsa gelsin onunla konuşayım aksi halde hiçbiriniz dengim değilsiniz.

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
sambaci.55 kazandı
Saldırganın şansı
-12.3%
rabe.png
klee_grau.png

Kaynak:

köyköyü kazandı
Saldırganın şansı
-15.6%
rabe.png
klee_grau.png

Kaynak:

Senin bu zamana kadar oyunda ne başarın var da sürekli saçma sapan rapor paylaşıp duruyorsun. Köyköyü' nün tırnağı etmezsin de kalkmış preyle bastığı surla dalga geçiyorsun hadsiz. Sana ne adam istediği gibi para harcar böyle saçma sapan raporlar koyarak hiçbir şeye ulaşamazsın. Bende bu senin koyduğun raporlarda sadece arşivimde 2000 den fazla var. Hey Allahım ya çirkinleşmenin de bu kadarı pes.

DeletedUser66219

Ziyaretçi
dalga geçmiyorum ama sen yine çıldırdın :) güzel para kazanıyo herhalde diyorum

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
dalga geçmiyorum ama sen yine çıldırdın :) güzel para kazanıyo herhalde diyorum

Sanane bundan? Sen kimsin de bunu merak edip, ortalık yerde afişe ediyor ya da soruyorsun. Çok merak ediyorsan efendi gibi kendisine sor özelden. Varsa burada başarını gösteren bir şey onu koy ya da boş şeyler yazma.

DeletedUser66219

Ziyaretçi
yav kardeşim bir sus artık ya adam kendisi yazarsa yazar sanane bundan afişe etmekmiş :) oyuna ne kadar değer verdiğinizi görün yavaş yavaş anlıyoruz neden bu kadar çok küfrettiğinizi:) çok başarılısın kardeim ordularımızı kestin bravo sana bakalım takdir edince susucak mısın

DeletedUser64600

Ziyaretçi
sambaci kardes seni tanimam ama yaptigin yazdigin gercekten saygisizlik preden kazanctan size ne oyununuzu oynayin afferim tebrik ederim icinizde hic bos koy birakmadiniz tekrar tebrikler yalniz sunu ekliyeyim iyi bakin koylere emanetcisiniz nede olsa ;) hepinize iyi oyunlar

DeletedUser66219

Ziyaretçi
sambaci kardes seni tanimam ama yaptigin yazdigin gercekten saygisizlik preden kazanctan size ne oyununuzu oynayin afferim tebrik ederim icinizde hic bos koy birakmadiniz tekrar tebrikler yalniz sunu ekliyeyim iyi bakin koylere emanetcisiniz nede olsa ;) hepinize iyi oyunlar
iyi oyunlar ihtiyar dehşet tarafı op ayarlamıyor bana siz ayalayın diyicem siz çok uzaksınız başarısız olsanız bana çok uzak olduğunuz için yapmazsınız bende h376,baba61,kensei,songeyras,akriloth arkadaşımız gibi savunma puanı kasmak istiyorum

DeletedUser64600

Ziyaretçi
ama sunu söyleyeyim savunma kasanlarin hepsi gidiyo eger ben dayanirim dersen sana opu ben yaparim merak etme ;) ayrica bak ben uzak felan degilim eger biryere saldiri emri gidiyorsa yakindir ;) benim zamanim cok ;)

DeletedUser66219

Ziyaretçi
ama sunu söyleyeyim savunma kasanlarin hepsi gidiyo eger ben dayanirim dersen sana opu ben yaparim merak etme ;) ayrica bak ben uzak felan degilim eger biryere saldiri emri gidiyorsa yakindir ;) benim zamanim cok ;)
tamam abi bana ayarlayın siz güzel saldırıyorsunuz bir gün byjapona bakıcılık yapmıştım biliyorum

DeletedUser64600

Ziyaretçi
tecrubem var diyosun yani tamam o zaman seni listenin basina aldim ;) umarim benim kim oldugumuda sana anlatmislardir ;)

DeletedUser66219

Ziyaretçi
tecrubem var diyosun yani tamam o zaman seni listenin basina aldim ;) umarim benim kim oldugumuda sana anlatmislardir ;)
reis maksat op yiyeyim ya w3 te oynuyordum ta o zamandan beri op yemiyorum burda saldıranda olduda operasyon gibisinden ama 5 köye 10 köye op yaptılar op yemiyceksek ne anlamı var oyunun bunları sinirlendiriyorum küfür ediyolar ama op yapmıyorlar onlarda haklı tabi bir sürü hesap pasife geçmişti valla bi op ayarlarsanız sevinirim bakalım yeteneklerimiz ne hale gelmiş

DeletedUser64600

Ziyaretçi
tamam sevindim ;) azcik daha sabretme durumun vardir umarim simdiki hedefim baska birazdan kamileri cikicam sen biraz ordu bas mis bas biseylerle oyalan ama sakin baskasiyla savasa girme ;) beni bekle yurekli insanlari herzaman takdir edip sevmisimdir ;)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.