Under Wings of Death

DeletedUser65497

Ziyaretçi
Hayır değildi :) lakin antiyle anticilik oynadık napalım. ayrıca o dünyayı hafızanızdan silmemenize şaşıyorum hala . bi panda silüeti belirmiyor mu gözlerinde. korkmuyor musun :(

Yapma imam kendallar dağılmasaydı o dünyada bir olup vuracaktın ama sen ne yaptın 3 4 arkadaşınla yemeyince ses çıkarmadın usulca oyununu oynadın :)
Biz en azından dostlarımızın arkasından plan kurmadık

Oyunumuzu oynadık kaybettik çıktık

DeletedUser66218

Ziyaretçi
Yapma imam kendallar dağılmasaydı o dünyada bir olup vuracaktın ama sen ne yaptın 3 4 arkadaşınla yemeyince ses çıkarmadın usulca oyununu oynadın :)
Biz en azından dostlarımızın arkasından plan kurmadık

Oyunumuzu oynadık kaybettik çıktık

sen iyi misin . ben ismini andığın şahsı muhteremi tanımam bile çünkü :D zannedersem oynadığım hesabı,klanı yanımdakileri dahi bilmiyorsun o worldde .

DeletedUser65497

Ziyaretçi
udw ailesi olarak gerekli acıklama yapılmış zaten meydan okumak isterseniz dünya burda başlarsınız eğlencemize bakarız bence konuya daha fazla polemik katmayın sizin başlığınızı bekliyorum iddalıysanız.

Anti"nin antiden başka dostu yoktur
Anti girerse şimdiden bende başarılar diliyorum
Ben vatan görevimi yerine getirmeye gidiyorum kisa zamanda ama geldiğimde söz aynı kıtada classicte görüşürüz ;))

DeletedUser65497

Ziyaretçi
sen iyi misin . ben ismini andığın şahsı muhteremi tanımam bile çünkü :D zannedersem oynadığım hesabı,klanı yanımdakileri dahi bilmiyorsun o worldde .

Hesabı ortak baktığın biri vardı kimdi ismini unuttum sonra şifreyi değiştirip çocuğa hesabı çaldırdın diye laf söylemiştin :D

DeletedUser66218

Ziyaretçi
Hesabı ortak baktığın biri vardı kimdi ismini unuttum sonra şifreyi değiştirip çocuğa hesabı çaldırdın diye laf söylemiştin :D
Çocuğun adı fatih. hesaba ortak bakmıyorduk, ben oyunumu oynayıp bırakmıştım SlckSrby hesabında. Sonra aradılar beni anatol'den ses kayıtları filan ss'ler içinde bulunduğu klana sövüyor her fırsatta ki ben onu kollamışken defalarca.eh şifresi bende vardı yalan yok. neyse hesaba girip kontrol ettim ne göreyim patates olmuş anti artıkları hesabın şifresini filan biliyor. ne muhabbetler içerden vurma planları vs. hatta düşman olduğumuz togito ile dahi anlaşmalı işler yapmış. togito vurmuş içerden hesap alıp bu 2 saniye arkasına mis filan atmış. ki bunu isaya yaptılar bilmezsin diye söylüyorum . sonuç olarak sence ben mi ayıp etmişim :)

DeletedUser65497

Ziyaretçi
Çocuğun adı fatih. hesaba ortak bakmıyorduk, ben oyunumu oynayıp bırakmıştım SlckSrby hesabında. Sonra aradılar beni anatol'den ses kayıtları filan ss'ler içinde bulunduğu klana sövüyor her fırsatta ki ben onu kollamışken defalarca.eh şifresi bende vardı yalan yok. neyse hesaba girip kontrol ettim ne göreyim patates olmuş anti artıkları hesabın şifresini filan biliyor. ne muhabbetler içerden vurma planları vs. hatta düşman olduğumuz togito ile dahi anlaşmalı işler yapmış. togito vurmuş içerden hesap alıp bu 2 saniye arkasına mis filan atmış. ki bunu isaya yaptılar bilmezsin diye söylüyorum . sonuç olarak sence ben mi ayıp etmişim :)

Neyse imam bey geçmiş geçmişte kalmış ben olayları biliyorum hemde çok iyi bende seninle aynı klandaydım ve banada teklif geldi sen veya başkasından uzatmanın anlamı yok başarılar sana :)