D7RİLİS&Payidar vs Squad&ŞAMAN?

• Konuyu başlatan DeletedUser65928
  • Başlangıç tarihi

centaur03

Acemi
Oyuna gelirsek SQUAD klanlarının şaman olması konusunda klan diplomatımız selçuk abinin özel hayatındaki sebeplerinden ötürü tam oturma sağlanamadı.

payidarın diplomasisi komikmiş. SQUAD ile sa yapmak ve sonra burada da ehe ühü sa vardı ceza çekecekler hesap kesicez gibi konuşmalarına güldüm açıkcası. Madem bu kadar SQUADı yiyeceğine güveniyordun niye sa yapıyorsun başta? Algı yaratmayın insanlarda, Şaman ile SQUAD arasındaki bağı bilmiyorduk ters köşe olduk diye açıkça yazamıyorsanız askerleriniz konuşsun :)

DeletedUser65283

Ziyaretçi
Lan vizeler bitmedi mi
Şu vizelerle ilgili dakika başı yazı yazan arkadaşın kafasına biri üniversite fırlatsın rica ediyorum. Karabük üni falan iş görür. Azıcık saygı duysun insanlara yeter.

Hayır ne demelerini bekliyorsun "mmm kem küm gerçek hayatım olduğu ve eğitim hayatımı aksatmak istemediğim için kendimden utanıyorum?"

Asıl hayatını bu kadar güzel programlı o zamana kadar sürdürebildiği için tebrik etmen gerekir, söylediği laflara bak.

Bu oyuna oyunun dışında baktığında, insana "multitasking" yani birden fazla işi birlikte başarı ile yapma yeteneği kazandırdığını, zamanı iyi değerlendirme yeteneği kazandırdığını konuşmak isterdim seninle tabi. Ama ezberin bozulmasın, devam et aynı bu saygısızlığa sen.

Hangi üniversitede hazirlik okuyon sen bakayim :D

myw**

Okçu
Oyuna gelirsek SQUAD klanlarının şaman olması konusunda klan diplomatımız selçuk abinin özel hayatındaki sebeplerinden ötürü tam oturma sağlanamadı.

payidarın diplomasisi komikmiş. SQUAD ile sa yapmak ve sonra burada da ehe ühü sa vardı ceza çekecekler hesap kesicez gibi konuşmalarına güldüm açıkcası. Madem bu kadar SQUADı yiyeceğine güveniyordun niye sa yapıyorsun başta? Algı yaratmayın insanlarda, Şaman ile SQUAD arasındaki bağı bilmiyorduk ters köşe olduk diye açıkça yazamıyorsanız askerleriniz konuşsun :)

arkadaş haklı bu saatten sonra herkesin askeri konuşsun yalnız , multitasking özelliğine katılamıycam bu oyunun zaman kaybı olduğunu oynayan herkes de çok iyi biliyor:)

centaur03

Acemi
arkadaş haklı bu saatten sonra herkesin askeri konuşsun yalnız , multitasking özelliğine katılamıycam bu oyunun zaman kaybı olduğunu oynayan herkes de çok iyi biliyor:)

Nasıl baktığına bağlı. Mesela benim ayrı ayrı şehirlere gittiğimde saatlerce muhabbet edebileceğim oyun içi düşman/müttefik arkadaşlarım oldu. Önemli olan saygı. Oyunda kazanacağı iki üç günlük itibar için (ya hadi hatta bir dünya süre boyunca olsun) insanların özel alanlarına müdahale etmeye, yorum yapmaya kadar gidiliyor. Böyle şeylere karşıyım ben.

Yoksa şimdi siz de yöneticisinizdir. Atıyorum bi yerde Doğum günü partisi düzenlemeniz gerekse oyunun kazandırdığı organize ve yönetme becerileri sayesinde belki de o partiyi daha kolay düzenlersiniz. Rütbeli kişinin klandaki görev adamıyla nasıl konuştuğu, insan ilişkileri falan bence önemli sosyal hayata da artı katabilecek şeyler. Dediğim gibi tamamen nasıl bakıldığına bağlı :)

aliklo

Mızrakçı
Arkadaşım Bak Olayı Sende Yanlış Anlamışsın Ama Kendince Açıklama Yapmışsın,SQUAD'In Bi Taraf Seçmesi Çok Önemli Değil Açıkçası Sadece Tahribat Ve Soa Sınırına Hazırlanırken Habersiz Şekilde Saldırmaya Kalkması Doğru Olmadığını Belirttik,Onun Dışın da Şaman Olmuş Başka Bir Klan Olmuş Çok Önemli Değil Elimizden Geldiğince Askerlerimiz Yettiğince Savaşıcaz

myw**

Okçu
Nasıl baktığına bağlı. Mesela benim ayrı ayrı şehirlere gittiğimde saatlerce muhabbet edebileceğim oyun içi düşman/müttefik arkadaşlarım oldu. Önemli olan saygı. Oyunda kazanacağı iki üç günlük itibar için (ya hadi hatta bir dünya süre boyunca olsun) insanların özel alanlarına müdahale etmeye, yorum yapmaya kadar gidiliyor. Böyle şeylere karşıyım ben.

Yoksa şimdi siz de yöneticisinizdir. Atıyorum bi yerde Doğum günü partisi düzenlemeniz gerekse oyunun kazandırdığı organize ve yönetme becerileri sayesinde belki de o partiyi daha kolay düzenlersiniz. Rütbeli kişinin klandaki görev adamıyla nasıl konuştuğu, insan ilişkileri falan bence önemli sosyal hayata da artı katabilecek şeyler. Dediğim gibi tamamen nasıl bakıldığına bağlı :)

bu oyun sadecec arkadaş dost kazandırır bu ayrı mesele ama kişiliğe katkı sağlayacak herhangi bişi katmaz , he birileri diplomasi açısından kıvraklık yalan dolan kazandırıyor olabilir oda artı bir özellik olarak sayılabilir mi bilmiyorum ama arkadaş dost kazandırası tek olumlu taraf benim bakış açım böyle :)

centaur03

Acemi
43 bitince Tekirdağ'a beklerim açarız rakımızı yaparız keyfimizi :) çok var daha ama olsun atın siz rezinizi.

Arkadaşım Bak Olayı Sende Yanlış Anlamışsın Ama Kendince Açıklama Yapmışsın,SQUAD'In Bi Taraf Seçmesi Çok Önemli Değil Açıkçası Sadece Tahribat Ve Soa Sınırına Hazırlanırken Habersiz Şekilde Saldırmaya Kalkması Doğru Olmadığını Belirttik,Onun Dışın da Şaman Olmuş Başka Bir Klan Olmuş Çok Önemli Değil Elimizden Geldiğince Askerlerimiz Yettiğince Savaşıcaz

Ben de diplomasinizin SQUAD ile sa olmasının baştan yanlış olduğunu söyledim o adamlar orda gelişip ya size arka olacaklarıdır ya da rakip. Çok da şaşırılacak bir şey yok aslında. Bu sizin klanınızın vizyon eksikliğini gösteriyo.
Herneyse istatistikçi gelince tekrar konuşuruz eli kulağındadır emreli bir nicki var :)

aliklo

Mızrakçı
:)Sen Bide Ortamızdaki Klana Bak,Klan Yönetiminin Bildiği Uyguladığı Strateji Saygı Duymak Gerekiyor,Er Ya Da Geç Bütün Klanlar Birbiri İle Savaşıcak O Yüzden Vizyon Eksikliği Olarak Değil Tercih Meselesi Olarak Görmek Lazım

ByRevolution

Yasaklı

Bakış açısı tamamen :D Şahsen ben eve gittiğim zaman o gün ki iş stresi, okul stresi falan filan ne var ne yok alayını klanların başında atıyorum. Ortamı , gırgır makarası cabası. Sırf böyle kafamı dağııtıyor, ortamı iyi diye bu oyuna geliyorum. Yoksa oyun , oyunluktan çıktı zaten :p

Bir de manita olmayınca iyi oluyor be sıkılmıyor insan :D

myw**

Okçu
Bakış açısı tamamen :D Şahsen ben eve gittiğim zaman o gün ki iş stresi, okul stresi falan filan ne var ne yok alayını klanların başında atıyorum. Ortamı , gırgır makarası cabası. Sırf böyle kafamı dağııtıyor, ortamı iyi diye bu oyuna geliyorum. Yoksa oyun , oyunluktan çıktı zaten :p

Bir de manita olmayınca iyi oluyor be sıkılmıyor insan :D

manitan olsa ne kadar zamanını ayırırsın oyuna : )))

myw**

Okçu
W40 tayken yenge yapmıştım size. Yemin ederim op zamanı kızla yanyanayken iki dakika dur da mis çıkam diyordum. Tabi anlamıyor sonrasında iki saat anlatmaya çalışıyordum.

Zevkli ya :D

o değil de sen 43 bana arada fake atan arkadaş değilmisin yeni aldığım köylere atıyorsun gözüm üstünde der gibi :)

DeletedUser65488

Ziyaretçi
w29 du sanırım Atariyi kurmuşuz daha dünya başı. Üniden eski arkadaşlar çağırdı gel içek diye. İyi dedim. Tam kafalar kırılmış baktım bildirim geliyor, op yiyorum. 1 bildirim oldu 2 bildirim oldu 5 oldu 10 oldu. En sonunda başlarım lan benim alkolümden daha mı önemli diyip uygulamayı silmiştim. Sabah ayıktığımda yeniden başla ekranı çıkmıştı karşıma.

Bu da böyle bir anımdır.

DeletedUser65510

Ziyaretçi
w29 du sanırım Atariyi kurmuşuz daha dünya başı. Üniden eski arkadaşlar çağırdı gel içek diye. İyi dedim. Tam kafalar kırılmış baktım bildirim geliyor, op yiyorum. 1 bildirim oldu 2 bildirim oldu 5 oldu 10 oldu. En sonunda başlarım lan benim alkolümden daha mı önemli diyip uygulamayı silmiştim. Sabah ayıktığımda yeniden başla ekranı çıkmıştı karşıma.

Bu da böyle bir anımdır.

Yerinde olsam aynısını yapardım kardeşim. Çok takdir ettim seni beni yanıltmadığın için