Milisaniye

• Konuyu başlatan DeletedUser65696
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65696

Ziyaretçi
Milisaniye Etkin (200ms) bu özelliği kaldırmak gibi bir güncelenme varmıdır.Sayın @Mayis Yagmuru çoğu üyelerimiz bu özellik yüzünden w43 en can sıkıcı tarafı olduğunu bana bildirdiler. eğer böyle bişey olma ihtimali varsa özeliğin 100 ms olursa çok iyi olur.

SAYGILARIMLA

*-P A T R O N-*

DeletedUser65510

Ziyaretçi
100de çok 50 yapın siz onu 100e bile gözü kapalı giriyoruz 200u artık yeğenime attırıyorum

DeletedUser65928

Ziyaretçi
Dünyayı hızlı kapatmayı düşünüyoruz Payidar klanı olarak bu fikre karşıyız
Bizim oyuncularımız memnun.

:D tabiki de şaka mayetindeydi ama farklı anlaşılır

sol gözümü kapattım elime sağ gözümlede yukarı baktım araya girdiğimi farkettim...

ByRevolution

Yasaklı
Bir de bazen tam saldırıyı atıyorum , attığım sürenin 2 -3 saniye öncesine düşüyor. Hadi anlarım o an net yavaşlar sonrasına düşer. Öncesine düşmek nedir?

Bu mobilde de oluyor pcde de ...

DeletedUser65852

Ziyaretçi
Bende de aralarda 2saniye erken atıyor gene problem galiba 21:43:04e atmam gerekiyor 06da yolluyorum mecbur ayarlanması gerekn bir durum.Netle ilgili desek süreklimi 2 saniye kayma var

sabit bir şey olsa ayarlarız internet yavaşlaması da değil bu acayip bir durum arada yapıyor ama tam yerini buluyor

OffensiveZorba*

Baltacı
Tahminimce süre beklerken çok fazla vakit geçirince sistemde bi açık oluşuyor saldırı yada desteği göndermeden 1 dk önce sayfayı yenileyince düzeliyor o banada olmuştu bir kaç sefer öyle bi çözüm bulmuştum işe de yarıyor :)

rascal125

Ağır Atlı
bölerek atın, arasına kami sokun. ben mi söyleyeceğim bunu.. dese mayıs ne diyeceksiniz :p